30
Magyar animációs film. December 9-től a mozikban!
  • EMSz
    #30
    Részletes interjú a Nyóckerről a szinkront rendező Csík Csaba Krisztiánnal:
    https://www.youtube.com/watch?v=EXCeUxc5fF0

    Csík Csaba Krisztián részletesen mesél a Nyócker munkálatairól: a kezdetekről (hogyan csöppent a produkcióba?) az alkotói folyamatokról (a közös munka, a szereposztás, marketing szempontok), a sajtóvetítésről (milyen hibák maradtak a filmben), a nemzetközi forgalmazásról (hány ország vette meg, milyen nyelvekre szinkronizálták) és a külföldi fogadtatásról (állítólag Tarantino is megnézte a filmet).
    Ezt követően a Nyakashegyi történetek című 13 részes animációs sorozatról mesél érdekességeket, ami az elmondottak alapján ígéretes sorozatnak tűnik, ám a tévécsatornák mégse akarták műsorra tűzni.

    Részletesebben a tartalomról:
    Nyócker - Így kezdődött a közös munka
    Nyócker - Alkotói folyamatok
    Nyócker - Milyen hibák maradtak a filmben?
    Nyócker - Nemzetközi forgalmazás
    Nyócker - A szereposztás (LL Junior, Horváth János, Pindroch Csaba)
    Nyócker - Marketing szempontok a szereposztásban
    Nyócker - Animációs megoldások
    Nyócker - A tévésorozat
    Nyócker - A tévésorozat és a mozifilm közti különbségek
    Nyócker - Quentin Tarantino is megnézte a filmet?

    A walesi bárdok

    Nyakashegyi történetek (Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt szóló animációs sorozat egy Zsámbékra kiköltöző, városi értelmiségi család hétköznapjairól rímekbe szedett párbeszédekkel.)
  • OPM
    #29
    engem leginkább a XIII nevű játékra emlékeztet
  • OPM
    #28
    hát szerintem a technikai része nagyon jól sikerült, a rajzok zseniálisak! komolyan nem láttam még ilyen igényes magyar "rajzfilmet"

    a story tényleg elég lagymatag, van benne jópár unalmas rész, de hatalmas poénok is! :D egy próbát mindenképp megér aszondom!!
  • 2XP
    #27
    Én akkor döntöttem el, h kihagyom, mikor megláttam azt az ll gyereket és hogy ez egy rasszizmuscsökkentő film lesz...
  • Alien
    #26
    Én nem fogom megnézni, engem nem érdekel, az előzetese sem győzött meg.
  • Punker
    #25
    megérdemled, értelmes ember ilyenre szemétre még a sávszélt is sajnálja.....
  • CLINT EASTWOOD9
    #24
    jó lenne már ha fent lenne az interneten
  • Narancs
    #23
    Nem tom srácok. Volt szerencsétlenségem megnézni.
    Nagyon gyenge alkotás, szar dumákkal, gagyi történet, semmi humoros.
    Mellesleg LL Junior a magyarhang, vinnyog is pár számot benne...
    Milliószor jobbra meglehetett volna csinálni, mert a téma termékeny, csak az alkotók kóklerek...
    Amúgy a 12-13éveseknek ettől függetlenül biztos bejön, csúnyán beszélnek és vannak benne rajzolt mezítelen nénik, meg menő LL is énekel benne...
    Ha tudja vki az alkotók címét megoszthatná velünk, mert páran elmegyünk és visszakérjük a jegy árát. Életem második legnagyobb hibája volt kiadni erre a siralmas hányadékra 750 pénzt...
  • Tufa16
    #22
    Én megnéztem, annyira nem jó film. Nem azt mondom hogy rossz, de vhogy kicsit eröltetett.
  • Dynamic
    #21
    A mozinetet 80-90%-okat kapott, ami azért nagyon nagy szó:)
    Mondjuk én idegenkedtem ettől az alkotástól, de kíváncsi lettem rá.
  • iko
    #20
    CINEMA -ban nagyon lehúzták :/
  • a.carkey
    #19
    Íme egy:
  • Davidus
    #18
    akkor etiópiában vannak a legdurvább arcok
  • Ottto
    #17
    Nem. A szegénységé :(
  • Aspyrin
    #16
    #14/#15 a keménység mértékegységei?
  • balu87
    #15
    Nah, meg Szabolcsba' se.
  • Ottto
    #14
    Mert még nem jártak Borsodba....
  • Dynamic
    #13
    Hát én megnéztem a bemutatóját, mit mondjak nekem a rajzfilm stílusa egyáltalán nem jön be.Mondjuk a szövegek jónak tűnnek, e tekintetben lehet, hogy jó lesz a film.
    Mindenesetre rohadt unalmas ez a túlmisztifikált 8.kerület mánia is.Mindenhol úgy beszének róla, meg emlegetik mint valami amerikai kőkemény nigga gettó.Anyira gagyi és nevetéges.
  • Roll
    #12
    Ezt már én is várom.
    Láttátok a plakátját?

    Úgy megszúrlak hogy nem kifolyik, ki esik a véred!

    Másfél óra gyönyör.
    Nyalóka 2 rugó, szúróka zokniban 5 rugó...
  • Sephi
    #11
    Pontosan ezt akartam en is irni :D
  • VinylToy #10
    Az Alföldi Róbertnek volt a tv2-n régebben egy műsora ott voltak részek, LL Junior a szinkron, nekem nagyon tetszettek azok a részek.
  • Eper
    #9
    ja,picsa jó,már láttam
  • Aspyrin
    #8
    gyenge az idegzeted? :-) 8 éve lakom itt és kíváncsi vagyok a rajzfilmre természetesen
  • Gandibá
    #7
    Elég volt nekem ott élni 14 évet, nem hogy még nézzem a vásznon.
  • Ottto
    #6
    Nem. Film lesz, és tényleg már jóideje dolgoznak rajta. Múltkor volt róla bemutató a fókuszban. Ha jól tudom van valami előzetes is, biooztos letölthető....
  • Shadow_THH
    #5
    ja király rajzfilm lezs, már 2 éve készitik nem? (volt talán a fókuszon róla valami bemutató akkoriban)
    sorozat lesz vagy önálló műalkotás? :P
  • Taranov
    #4
    Jó lesz valószínűleg.
  • Ottto
    #3
    Ja-ja. Alig várom :))))
  • Bandee1987
    #2
    A rajzfilm hivatalos weboldala
  • Bandee1987
    #1
    Hallottatok már erről a rajzfilmről? Sztem nagy lessz, érdemes lesz megnézni.