36
Kowalsky klipek, kották, és egyéb....
  • Armagedown
    #36
    Ez a kedvenc számom tőlük:
  • skristof
    #35
    elte napokon lesznek
    fesztival.elte.hu
  • minigirl
    #34
    Jááájjj, szegény! Kasza napokon 2 órát játszottak, és nagggggyyyon jó volt, imádtam őket (mint mindig). :)
  • bcrics
    #33
    áhhh gyerekek!!!!a szigeten rohadt keveset játszottaka!!!!45 perc körül!!!az aranyászok sátor pedig szépen megtelt...volt 1 kis ennyi csak;aszfalt fehér csíkokkal,1 kis forradalalom,meg a gagyi szarkafarka,többet érdemelsz,pimasz grimasz aszt csókolom...
    fekete pont!!!!

    viszont a 30ynál volt 1-2-3 áramkimaradás!!!!és pont klipphez vettek föl képeket ehehh
  • minigirl
    #32
    Jééé, most látom csak, van Kowa topiccc! :D
    Imádom őket, különösen az Októberben leverten a keletin c. alkotást. Hát, az egy hihhhhetetlenül szép szám (szerintem). :)
  • bcrics
    #31
    huj de nagy!:
    ennyi csak 'live
  • bcrics
    #30
    hja szabolcsba is jöhetnének!!!
    black-out-tal eggyütt
  • Trisztin
    #29
    a diáknapi már kibirhatatlanul jóóóó volt :) még az sem érdekelt,hogy a világ minden baja rám zudult előtte és utána :) na meg persze közben,igaz,akkor eső formájában :)))


    Imádom... kínánok mki-nek hasonló minőségű és szinvonalú koncerteket...

    ma EGer ;) [ na odáig nem megyek el...]
  • Trisztin
    #28
    áááááá... most értem haza Kowa + a vega koncertről [szhely]... imádom :)

    NAgyon jó volt.... ez volt az első koncert...de mostantól,ha lehetőségem nyílik biztos,hogy ott leszek a környezőeken...

    csak azt sajnálom,hogy rövidke volt... nem baj,majd diáknapokon...

  • bcrics
    #27
    respect dalok:szabad rég:mint kés a vajban:mintha bankot rabolnék

    na meg a sikerdalok:teljes első album;))
  • Trisztin
    #26
    Pimasz Grimasz - Aszfalt és fehér csík
    Pesti Est Café LIVE - Félédes otthon
    Vegasztár - Zsivány balladája

    Forradalom RT-n még mindegyik favorit... ha meglesz a befutó akkor megírom ;)
  • blackgamer
    #25
    jó számokkal nem tudnak ilyen eredményt elérni, erre ezzel a gáz tanyasi feelinggel csúcsra törnek :)
    nevetséges, szerintem ők is csak poénból forgatták a klipet
    nálam még mindig Aszfalt és fehér csík a nyerő
  • Trisztin
    #24
    VIVA chart show

    Azt hiszem ez az első első helyezés ;))))


    Bár multkor ADA sikeresen áttette ezt a számot Vegasztárra :) de nem baj :)
  • blackgamer
    #23
    Kowa új klipje
  • blackgamer
    #22
    boltban láttam az új cd-t, valaki már hallotta?
    cikk
  • blackgamer
    #21
    Jön az Új Kowa album

    "Kowalskiék új, harmadik nagylemeze szeptemberben jelenik meg, a kiadó szerint az eddigi legerősebb anyaggal tér vissza a banda."

    várjuk!
  • dartonita
    #20
    eloben 1 kalap szar.bocsi ha barkinek a lelkebe masztam ezzel a kijelentesemmel.sajnos teny :/
  • sapkafej
    #19
    Hihetetlen. Bejövök ebbe a topicba és elkezdik adni a Viván a Fekete Lepkét. Hát még mindig nem tetszik. :P
  • blackgamer
    #18
    talán az öltöny teszi
  • sapkafej
    #17
    Ettől a zenekartól valamiért ideges leszek. Nem tudom, mi lehet a gond, de nagyon nem jönnek be, nagyon idegesítenek.

    Elnézést, ha valakit megsértettem, ez volt a cél.
  • blackgamer
    #16
    Aszfalt és fehér csík hatalmas szám , új albumot még nem hallottam, pótolom....
  • zsilike
    #15
    HI!szerintem ok,legalább is az elsö album!!kovát birom,jo szövegiro+képzömüvészettel is kacérkodik.cd-t meg kell hallgatni+figyelni,nem a kinézettel kell foglalkozni meg az image-el.amugy a borito tényleg gáz!!szoltak volna nekem!!csak hát nem ismer5jük egymást.klipp sem nagy durranás.viszont a lényeg a zene.zeneileg5-ös!!!gondold végig,h kik a vendégzenészek.mo-n a legjobbak!milyen az uj album??????????ha cd borito terv kéne,és kova olvasná véletlen ezt az üzit irj:[email protected]
  • blackgamer
    #14
    jó az oldal, nagy a tartalom, de a fórum ááá, kifolyik tőle a szemem, valamit változtatni kellene rajta tudom ingyenes engine, de valami sg-s puritán design olvashatóbbá tenné
    és a klipek lehetnének jobb minőségben fent!
  • emszi
    #13
    Sziasztok,

    Sok szeretettel várunk mindenkit a Vega megújult honlapjára:
    www.kowalskymegavega.hu

    Kérjük, hogy ezentúl a hivatalos, saját fórumunkat használjátok ehelyett.

    Üdv:
    VegaWebmester
  • RadeoN
    #12
    Aljával (kevés pénz, jó zene) egyetértek.
    láasd pl.: Kaukazus
  • Narancs
    #11
    Személyeskedést felejsd el. Ez egy vélemény, ha a tiéd különbözik, érvekkel alátámasztva hangot adhatsz neki, ha erre nem vagy képes akkor meg ne írogass fórumokra...

    UI: Élek egy ideje, rengeteg koncerten voltam, sok emert ismerek, de még sztem nem eleget. Hogy mást ne mondjak Kowáékal is találkoztam már, ugyanis fater volt főnökének zsír haverjai. A feket lepke klippben pl az ő hummer H2 -jét kapták kölcsön.
    Ha neked tetszik hallgasd, de sztem harmatos próbálkozás volt.
    A zene jó, a klipp, marketing, szöveg (!) pocsék. Ha ráfordítanak még fél évet arra az albumra, sokkal jobb lehetett volna. És nem kell sok lóvé a jó zenéhez, szal azt se mondhatják hogy "szegények vagyunk, nekülnk csak szar szövegekre tellik..."
  • RadeoN
    #10
    ehh... kemény gyerek...
    nem baj, olyan is maradsz.



    blackgamer: valóban nem.
    de attól még nem kell pocskondiázni (tudom, te nem...)

  • Narancs
    #9
    Ehh...és?
    Akkor mi van?
    Amúgy blak-out se nagy szám sztem, de Kowa meg a Vegánál 1000X tehetségesebb znekarok vannak, akiknek még kiadójuk sincs.

    A szövegek borzasztóak, erről sztem vita nincs, egy hat éves gyerek jobban bánik a magyar nyelvvel mint ők.
    Mondanivaló nincs, összefüggés nincs, még csak nem is hangzik jól amit énekelnek.
    Azt mondom oké, egy szám még lehet ilyen, de az összes ugyanolyan tré szövegileg!
    Ha semmi 5letük, akkor vegyék meg vmelyik alkoholista no name költő verseit, és zenésítsék meg azt...
    Legalább akkor a középszerűséget elérhették volna...
  • blackgamer
    #8
    azért nem egy Fekete-kék a Fekete lepke :)
  • RadeoN
    #7
    Fika kartárs, csak annyit mondok: black-out
    Ha erről beugrik vmi + a kowa nevéről, akkor nem tudom mi vett rá az alábbi "véleményre".
    Ha nem, akkor persze érthető..
  • Narancs
    #6
    Hogy kapjanak egy kis kritikát is:

    Láttam a Fekete Lepke klippjét, többször is...:(
    Baszott amatőr! Ez hagyján, de szar is!
    Ha kaptam volna egy kamerát, és egy hetet jobbat nyomtam volna! Komolyan!
    Mellesleg a szöveg tartalmilag zéró, rímek kegyetlen gázul jönnek ki soxor, a zene alatta nem lenne rossz, nekem everlast ugrott be róla azonnal...
    Más számokat mghallgatva el lehet mondani, hogy a zenészek profik, a szöveg írót föl kéne akasztani, a videó klipp rendezőt szintén, a plakátokat a CD hez meg nem tom kivel csináltatták, de többen riasztották az izlésrendőrséget, mikor az első darabokat kiragasztották szerte a városban...

    Röviden annyit akartam,
    Peace srácok!
  • bmffm856
    #5
    hello. múltkor voltunk koncerten.....rohadt jó volt....a gödör klubban volt....játszották az összes kedvenc számomat...(fekete lepke, pimasz grimasz, aszfalt és fehér csík)...nagyon jó volt....csak baromi drága a hely....egy korsó sör 500ft....de marha jó volt....volt pogó is....ott középen nyomtuk egy páran...:) na hello. ha valami eszetekbe jut írjatok....
  • blackgamer
    #4
    megnézhető két klipjük itt
    azért a Black out jobb
  • Takezó
    #3
    én xak a Fekete Lepkét hallottam, de az nagyon bejött
  • Bandew
    #2
    Aszfalt és fehér csík nekem is bejött, de a többi számuk nem igazán tetszett.
  • bmffm856
    #1
    hello.mi a véleményetek az együttesről? szerintem nagyon jók....a koncertjük meg nagyon király volt....
    tudnátok címeket mondani, ahonnan Kowalsky gitárkottákat lehet letölteni? vagy m,arad a bolt?
    köszi.hello.bmffm.