26
  • Skyline
    #26
    Általánosságban fps-ek között...:)
    És a különbség az hogy míg xboxon TALÁN kijön vmi butított hl2....addig pc-n majd egy szépített Halo 2 fog kijönni 1-2 év mulva...de kb nemérdekel az első rész is egy nagyon frankó MI-vel fűszerezett csapatfeelinges hent volt bárgyú földönkívüliekkel:)

    Amúgy nemtm mit kell így felkapni hogy fogy a program...fogy a San Andreas is kissé jobban:)
  • Wing Rockling
    #25
    Áz, nintendón is.
  • haxoror
    #24
    Xboxon?
  • Skyline
    #23
    Szépszép jójó de HL2 kenterbeveri....Mint a SZART:)
  • CUCLI
    #22
    nemgyenge.
  • M@niac
    #21
    Nem ertem mi a bajotok azzal, hogy ha valaki eredetiben vesz meg egy jatekot, ja es mondjuk annyit meg, hogy Amerikaban egy jatek atszamitva kb. 8 ezer forintra jon ki, ami nekik igazan nem szamit nagy penznek, de tegyuk hozza ennyiert en is megvennem eredetiben.... Egyebkent szerintem a HALO1 nagyon szuper jatek
  • NEOreg2
    #20
    Nemtudom, hogy milyen, de nem is érdekel. Konzol átiratok számomra eddig mind sz*rok voltak már bocs...
  • Freddy TNT
    #19
    Nem tudom mi baja mindenkinek a Doom3-al. Bár én az előző részeket valahogy kihagytam.(lehet, hogy pont ez a "baj")De a Doom 3 nekem nagyon bejött a maga játékstílusában.

    Ami a nőket illeti: vannak azért Ut függők is.(na azért nem sok)De azért ez olyasmi mint a foci,autók(működés,tuning)elektronika....stb Szóval nem érdekli őket.Ha lenne olyan game(talán a Sims sorozat ilyen) ami érdekli őket,akkor ők is be tudnak ám csavarodni.
  • haxoror
    #18
    Szerintem baromi jó volt a Halo1 singleben és multiban is, remélem minél hamarabb kijön PC-re
  • AS
    #17
    Látátok a Halo2 grafikáját? Half life2 és a doom3 mat bealáza. Szuper.
    Itt már nyomulhatunk két pisztojal is.
    Elsö rész xboxon megjelent. pc-re kb 2 év mulva!!
    Itt is igy lesz. az biztos. csak adigra a grafika elavult lesz mert jön a UNREAL 3 grafikus eninge!! Ami már animácios film szerü grafikával bir.
  • bld
    #16
    Az első résznek a pályái nagyon unalmasak voltak de a grafikája is szép volt és jó ötletek voltak benne:a többfajta jármű vezetése a különböző fegyverek is eltaláltak voltak, legjobban a kékes gránát tetszett amikor rátapadt az ellenfélre, de a játékmenete nekm kissé unalmas volt de azért végig toltam
  • Athlon64
    #15
    Hát igen, odakint USA-ban van lovetta rendesen! Nekik kb. olyan egy 10e-20e HUF-os játék mint nekünk egy közepes pizza, vagy még annyi sem!
    Viszont én e-hír hallatán leszedtem a Halo1 Demóját és mintmondjak... nem voltam elragadtatva tőle! Az az igazság, hogy az Unreal 2-t sem nyomtam végig mert az is túl futurisztikus!
    Ami ebben a stillusban bejön az a FarCry, Medal Of Honor, Call Of Duty estleg a RTC Wolfensten.
    Ezek a jövőben játszódó máskálós (FPS) gamek nagyon nem nnek be!
    Szóval most nálam a No1 a FarCry!!!!!!
  • Ottto
    #14
    Azért szomorú, hogy mikor beharangozták a Halo2-t, rögtön mindenki leírta, csakmert a Microsoft keze által látott napvilágot. Sztem nem jogos így elítélni valamit. Én játszottam az 1-el, végig is vittem, és moondhatom, igencsak jól kitalát, fordulatos, izgalmas egy játék. Kár hogy a 2 csak x-box-ra jött ki, így ez nálam kimarad.
    Azért látszik hogy mennyi fanatikus van, akinek még pénze is halom, hogy megvegyen egy ilyen játékot. Ezen a téren, a szegénység magyarországon kezdődik
  • Punker
    #13
    hát nem tom, én az első részt 5 perc után töröltem erre már kiváncsi se vagyok.
  • Aquli
    #12
    a halo 1 nekem annyira nem jott be. en atlagos fps-nek tartottam viszonylag szep grafikaval.
    xbox-on lehet hogy jobban atjott a hangulat.
  • janos666 #11
    De hogy van ez? Minnél szarabb egy játék annál többet vesznek belőle? (DOOM3).
    VÉgigjátszottam a HALO1-et és ha kijön PC-re valószínűleg a 2-t is végigfogom pedig nagyon gyengécske valami, tiszta szutyok a multi része is, lagol össze vissza minden krekkelt szerver...
    Nem értem na...
  • janos666 #10
    Én csak egy egyént látok akit nőnek és férfinak is nézhetek, és egy kislánynak is mondható apró emberkét (de őt csak az apja vihette el valamiért).
  • davos80
    #9
    Akkor minek rinyáltak, h kikerült warezre?!
  • TeszteloPontHu
    #8
    Kivéve a Sims sorozat. Azt jobban kedvelik a nőstények.
  • sweech
    #7
    a sok hülye megveszi drága pénzér. nem hogy várnának egy kicsit hogy meglegyen egy ismerősüknek vagy az ismerősük ismerősének stb. oszt akkor elkérnék.
  • sweech
    #6
    csak a naggya férfi mert én látok 3 nőt :DDD
  • Slartibartfast
    #5
    Megfigyeltétek, hogy csak férfiak vannak? Ezt vizsgálni kéne, hogy miért kattanunk rá jobban a játékokra, mint a nök. Full agybaj, ezek tényleg függök.
  • GabiWong
    #4
    Azért ezek az emberek betegek, a hülye sapkájukkal, meg hogy éjfélkor mennek játékot venni mert nemtudnak "élni" nélküle.
  • grebber
    #3
    Akkor nem lehet szar game kezdödhet a portálás pc-re.
  • Wing Rockling
    #2
    Nagy hiba az az only on Xbox :)
  • Cormoran
    #1
    hát ezért nem kell ugrálnia a Microsoftnak és a többi BSA tagnak.

    Ha valami jó, akkor megveszik.
    ami meg felejthető, letöltik , megnézik, és elfelejtik.