52
\"Nagyon új, nagyon rázós Tv-csatorna\"
  • szanics
    #52
    Én meg ezen:

    Schmidt Vera = Beat the Schmidt...
  • akyyy
    #51
    vilmos roberten haltam be a multkorXDDDDDDDDD
  • szanics
    #50
    Nagyon kemény...

    "You could be mine" = lehetnél bánya.......

  • hnoemi
    #49
    Ne szidjátok, naaaa. Hát miért nem jó az hogy a Párizsi Szálloda megmutatja a bányáját és Justin T. megsziklázza a tested? :) JLo és LL? He? Lenyolagatta a szájáról a felületi fényt. Amúgy pedig viccet félretéve tényleg egy ratyi sz.r, de ők ahogy azt egyszer hallottam viccnek szánják. Vagy csak ezt mondják. Bár ez még viccnek is gyenge, mert a kiskölykök tutira beveszik, húgomnak is mondtam nehogy benyalja, mert hajlandó lenne ezekből tanulni angolul. A "gondold újra" duma meg csórt, nézzétek csak meg az egyik nevesebb természettel és tudományokkal kapcsolatos csatornát. Ha már írta valaki bocsesz. Mindezek ellenére gyakran nézem a csatorna műsorát mert vannak színvonalas sorozatok amiket a többi adó véletlenül sem játszana le, de azért vannak dolgok a vezetésben, amik nagyon kiborítak.
  • Magoo
    #48
    *valaki
  • Magoo
    #47
    Hát én is láttam még annó egyetlen szám erejéig bírtam ki annyira szarul fordították le. ISZONYATOS BAROMSÁGOKAT írnak ki aminek köze nincs az eredeti szöveghez. Sztem valami ült ott a szöveg elött egy szótárral és kiszótárazta, de totál rosszul....az tuti hogy a klippet nem nézte hozzá. De az sem kell hogy valamennyire pontos legyen a fordítás. Na szal...Cool színvonal mi?....ehh...
  • Sonic13
    #46
    vki szokta nézni a Cool 20-at amiben klippeket fordítanak le? Ha nem akkor nézzétek meg egyszer, ha vmi "vicceset" szeretnétek látni, mert azok a "fordítások"...vicc az egész műsor. Egy klippet se láttam még aminek a fordításában ne lettek volna HATALMAS hibák. Majd egyszer nézzétek meg és utána írjátok le a véleményeteket, nagyon kíváncsi vagyok Ti mit szóltok hozzá :)
  • hmhm
    #45
    ma délután Black Adder!
  • smity 8D
    #44
    ilettve a sa.-bol
    folyton keverem a rövidítéseket na :))
  • smity 8D
    #43
    jaja az sp.-ből loták, arra én is felfigyeltem :)

    éjjen az sp :)
  • Bucser
    #42
    Én Slayers-zt azert nem nézek mert Inverse kisasszony szinkronhangja kikerget a világból:D meg a többi is:D Egyébként a Slayers-t annyiszor tudok nézni ahányszor csak akarok:D
  • zaki
    #41
    pfúj, de szánalmas annak a műsornak a reklámja, ami alatt a san andreas menüzenéje hallható :P hogy felbasztam rajta az agyam :o
  • keeper2
    #40
    Nagyon "cool" ez a csatorna. Pl. tudtommal ők az elsők, akiknek eszükbe jutott az az újítás, hogy ne a normál filmet, hanem a szinkronizálásra kapott mesterpéldányt adják le. A sherlock holmes mai része nagyon érdekes így. A zene és a hangeffektek megvannak, de a beszéd hiányzik. Vagy netán egy új szájról-olvasókat képző műsorról lenne szó?
  • Waterhorse
    #39
    Az "AZ" ment az RTL-en egyetlenegyszer, de nom az annyira "nem is olyan régen".

    Hülyén fogalmaztam, azt akartam írni, hogy eléggé régen volt az már, másfél két éve kb.
  • Waterhorse
    #38
    Az "AZ" ment az RTL-en egyetlenegyszer, de nom az annyira "nem is olyan régen". Az mem nagyon fogalkoztat engem, hogy melyik műsort megyik produkciós iroda csinálja, legfőbb szempont az, hogy szórakoztató legyen és lekössön. Azért az Írisz korántsincs annyira jó mint a Cool. Nem tusdom, máshol, hogy van a sugárzás, nálunk asszem 6-tól van Írisz, de ahogy eddig elnéztem, ott CSAK olyan műsor megy amit eddig a TV2 leadott, és ráadásul tucatjával ismételgetik a Talk Show-kat. Nem is láttam mást rajta csak Klaudiát, Katalin Bírónőt, meg Dawsont.
  • Shadow_THH
    #37
    vigyázz még elharapják a nyakadat ha hangoan mondod itt ki :)
  • bricsi01
    #36
    nekem csak a south park tetszik rajta.
  • _Vegeta_
    #35
    Jah vilagos minden, akko ez a csati nem nekemvalo.
    Slayerst meg aze nem nezek mer anno lattam. :)
  • winnie
    #34
    csak helyesbítésül, ugye a cool az rtl leánycsatornája és ezért a filmek és sorozatok 98%-a mind ment már az rtl-en, vagy más csatornákon. pl. az 'az' is volt nem olyan nagyon régen országos tévében. ennek ellenére én is örülök, hogy nem vésznek el a sorozatok + hogy vannak saját produkciók is (bár egy kissé keserű a szájíz, hogy pl. a gerila grillt is az rtl 'házi' produkciós irodája az IKO csinálja (hasonló a helyzet a tv2 és az írisz esetében is, mármint leánycsatorna ügyileg, csak ott mondjuk dawson van:)
  • Waterhorse
    #33
    Na most elő kell vennem az újságot

    Elsők között talán a Maffiózókat említeném, ami több ilyen sorozat-díjat is nyert már. Ráadásul sokkal jobb időpontban van mint az RTL-en.

    Vígjátéksorozatok: Taxi, Cheers, Fekete Vipera, South Park (nem tudtam máshova besorolni)

    Nagyon kevés anime van kis hazánkban szóval ez külön jó pont a Slayers-el és a YuGiOh-val.

    Filmek: Hétről, hétre színvonalasabb és igényesebb filmek kerülnek elő a tarsojból. Ott van pl. Stephen King: Az című alkotása, amit évek óta nem láthattunk tv képernyűjén. Meglepetésemre műsorra kerül a Traffic is. Valamit minden hétvégén délelőtt 10-től különböző vígjátékokat láthatunk, nem a legrosszab B-s filmekből, ezeket előszeretettel szoktam vadászgatni, nem tudom, de én nem vagyok vevő hétvégi reggeleken arra, hogy ébredés után főzőshow-kat, lakberendezőket, meg istentiszteletet nézzek.

    Aztán csak úgy a teljesség igénye nélkül:
    Hegylakó, Gerilla Grill, Y-Akták, Conan, Fiúk a Klubból (kerüljük a félreértéseket, barátnőmmel szoktuk nézni és nagyokat nevetünk), Hegylakó - A holló, Kiéhezve.

    Ebből talán az szürhető le, hogy én egész nap a tv előtt ülök, NEM. Ezeket megnézem, ha éppen nincas jobb dolgom, itthon vagyok, és esetleg nem megy vmi jobb máshol:)))
  • Waterhorse
    #32
    Ez jóA Slayers kicsit már régi és ezért nem néznéd meg? Érdekes gondolat.
    A csatornán azért nem megy komoly műsor, mivel ahogy beharangozták a kezdetekben - de ezt még most is lehet hallani - egy fiatalos, provokatív, lendületes csatorna.
    Megértem, hogy van aki erre nem vevő, de legyetek tisztában vele, hogy ez a csatorna erre hivatott, komoly hangvételű műsort nem nagyon fogunk látni rajta.
    Amúgy ellenpélda. Gerilla Grill: Ha nyomon követitek, nagyon is komoly társadalmi és politikai üzenete van, és cselekménye teljes egészében a mai 16-25 éveseket tükrözi, ezt a lázadó, szabályokat nem tisztelő, öntörvényű figurát mintázzák a szereplők. Ami nem feltétlenül rossz, nem akarok nagyon mélyre menni ebben, de ez a lázadoztás Magyarország vezetőit minősíti, és emlékezzü nk csak vissza, hopgy is kezdték Petőfiék és a 48-as viatalok. Kicsit elszaladtam a témától de szökség volt erre kis magyarázó szövegre a megértéséhez.
  • _Vegeta_
    #31
    "mert mindenki más élvezi"
    Azert ezt ne mond, legalabbis ne ezt, mert legalabb annyian utaljak mint birjak.

    A masik meg igazan nem ertem, mitol leszek láma ha nem rajongok a south park fele gyokersegtol.

    Viszont meg mindig senki se valaszolt, h van-e vmi komolyabb musor is ezen csatin vagy csak hasonlo dolgok.
    A slayers meg elmegy, de azert nem ulnek le a tvele, mar kicsit regi.
  • Shadow_THH
    #30
    ok de neked még mi tetszik rajt?
  • Waterhorse
    #29
    "csak mert gerilla grill, kontra, sp-n kivül nem sok élvezni való van benne"

    Szerencse, hogy ez a te saját egyéni meglátásod és nem csak te nézed ezt a csatornát. Ha így lenne és ha már kérdezed, akkor biztosan nem lenne hosszú életű.
  • Shadow_THH
    #28
    egyébként nem tudjátok, hogy meg fog-e maradni a cool? (tehát nyereséges-e?) csak mert gerilla grill, kontra, sp-n kivül nem sok élvezni való van benne. A hegylakó sorozatbol meg már az ovi után kinőttem :P nem is beszélve a sok jó angol komédiáról a 70es évekből áááá :D szal kicsit össze kéne magukat kapni

    a gerilla grill tényleg állat :D mindent borral csinálnak, de csak fél deci kell a kajába, a maradék 1.95 litert meg benyakalják :))
  • Shadow_THH
    #27
    "A jackass ritka nagy baromsag" ok ezt aláirom, de
    "semmi humoros nincs benne. Legalabbis a szamomra.." legalább is számodra, mert mindenki más élvezi
    "A south park talan unalomuzonek elmegy ha mas nincs." Na ez azért meg már mindennek a teteje :D ne tessék az sp-t szidni....
  • Shadow_THH
    #26
    bibibi....bibi...biztoos tutudjuk
  • sapkafej
    #25
    A Kontra a Dirty Sanchez koppintása? Ekkora baromságot még nem hallottam. :) Szerintem nézd meg mindkettőt.

    Amúgy Majka társa a műsorban Papp Szabolcs a Supernemből, de biztos tudjátok.
  • Adam5
    #24
  • Ottto
    #23
    Gerilla Grill fasza, South Park fasza, Slayers best.
  • Taranov
    #22
    szoNPat :)
  • ThePartyFace
    #21
    Jackass rajongoknak: jackasshun.atw.hu
    Ehavi CKMben olvastam, h van magyar jackass tabor is. Meglepett oszinten szolva:)
    Most neztem meg... hat ölég gyerek cipoben jar meg ez itthon:D
  • Aspyrin
    #20
    xth
  • _Vegeta_
    #18
    A jackass ritka nagy baromsag semmi humoros nincs benne. Legalabbis a szamomra.. A south park talan unalomuzonek elmegy ha mas nincs.

    Mondjuk en tvt se nezek igazan, cooltvrol is csak a plakatokrol tudok. Adnak ott vmi normalis, komolyabb musort is ?
    Magyar tv csatik kozul max a viasatot nezem, ott adnak star treket hehe. :)
  • winnie
    #17
    mikor volt? a viasaton nyomták legutóbb a 24 részt. meg olykor az mtv-n is előszedik
  • Aspyrin
    #16
    én igen
  • Aspyrin
    #15
    hö? dzsekessz mikor van?
  • cyrus #14
    hááát nemigazán...

    de az én véleményem szerint a jackass egy szar.... jó, vannak benne jó dolgok.... de a 80%-át nem tudom élvezni.... pl semmi poénost nem látok abban ha kamerával felveszeik hogy kap beöntést a faszi....
  • CoolStuff
    #13
    Mint tudjuk, a JackAss mindent ver(t)!:)
  • CoolStuff
    #12
    Ma lesz South Park rajta!