11
  • dez
    #11
    Ja, megaztán akkor már jóval olcsóbban lehet majd beszerezni egy 2. 6800GT/U-t, és még annál is olcsóbban egy 2. 6600GT-t. Az meg kétséges, hogy az akkori csúcs gyorsabb lesz, mint 2db 6800xx.
  • dez
    #10
    Azért az új NV-kre várni kell még egy darabig.
  • arty
    #9
    addigra bőven kevés lesz az a +1 6800GT :)

    másrészt, az adott 2 6800GT árábol biztosan kapsz majd 1 kártyás megoldást is - azonos vagy jobb teljesitménnyel.

    igy volt ez a v2 idején is: mire vettél volna egy második v2-t, addigra volt v3 ... (tnt2, stb...)

    SLI-nek csak a mai 2x6800/U esetén van értelme, annak aki meg tudja fizetni.
  • TeszteloPontHu
    #8
    Az lenne a jó, amikor egy Nvidia és egy ATI kártya dolgozik párban. Kár, hogy ilyen soha nem lesz. :)
  • dez
    #7
    Persze külföldön sem mindenkinek megy jól, de vannak elegen, akik megengedhetik maguknak.
  • dez
    #6
    Ne Magyarországból indulj ki...
  • Yv@n
    #5
    "ha akkor majd jönnek a teljesítmény igényesebb játékok, veszek bele még 1-et"

    Ha kapható lesz még a boltban ugyanabból a típusból...

    Btw az ötlet nem rossz, de én saját gépben trténő alkalazásától ódzkodom, lehet persze csak a pénztárcám lapossága okozza.
  • Zedas
    #4
    Én SLI-s nForce4 lapot fogok venni egy 6800GT-vel és ennyi. Ezzel bőven elleszek egy másfél évig és ha akkor majd jönnek a teljesítmény igényesebb játékok, veszek bele még 1-et.

    Szerintem ez elég járható út.

    Akkor fogok rábaltázni ha nem gyárt az a cég másfél év múlva olyan kártyát amit vettem, mert csak azonos cuccot lehet majd összekötni :)
  • BiroAndras
    #3
    Nem hiszem, hogy sokan meg tudnának fizetni két csúcskártyát. A legtöbb vásárlónak 1 is túl drága. Szóval ez inkábbb marketing fogás.
  • formatuq
    #2
    nvidia parti vagyok, de volt voodoo sli is.
    mennyi ideig is elt?
  • SirBubu
    #1
    nVidia visszavág...