1765
  • dikki*yysw
    #81
    Ugyan, ugyan... :)

    Mindegy, akkor hagyjuk, lezúzom egyedül is mind. Nem lehet probléma :)
  • OPM
    #80

    azért ennyire nekem sincs sok időm meg szabad sávszélem...
  • dikki*yysw
    #79
    Amúgy nem kell tetszenie, csak tölts és juttasd el hozzám. Mondjuk mert aranyos vagy :)
  • dikki*yysw
    #78
    Hát, a stinky car kivételével mind jó :)

    Én közben elkezdtem a S01E08at, S02E08, a S02E09-hez pedig szereztem torrentet és elkezdtem.
  • OPM
    #77
    még nem is biztos hogy tetszeni fog, mivel még egy részt sem láttam belőle :D

    letöltök 1-2-t, aztán meglátom
    vagy mondhatnál címet, hogy melyiket érdemes, azok közül ami neked még nincs meg és tényleg jó
  • Dikkma
    #76
    Január 6-án lesz 5 csillagom hörr
  • Dikkma
    #75
    ASDASD
  • dikki*yysw
    #74
    OPM

    2 szezon van, az elsőben 15 rész, a másodikban eddig 12, de 14-15 lesz abból is. Sajna nekünk nincs meg az összes torrentje, főleg mivel ezeket kb. egy hónapja harvestoltam össze, és a sorozat most is megy a discoveryn (új részek). +4 special rész.

    Töltöm:

    Mythbusters - Airplane Toilet-Biscuit Bazooka-Leaping Lawyer.torrent --> ez a SPECIAL-2 epizódnak felel meg. Leért.

    Mythbusters - Ancient Death Ray - Skunk Cleaning.torrent --> Ancient Death Ray, Skunk Cleaning, What Is Bulletproof? tehát S02E04. Leért.

    Mythbusters - Barrel Of Bricks-Pissing On The Third Rail-Eel Skin Wallet.torrent --> Barrel of Bricks, Pissing on the Third Rail, Eel Skin Wallet, tehát S01E03. Gyün.

    Mythbusters - Break Step Bridge - Toothbrush Surprise.torrent --> Break Step Bridge, Toothbrush Surprise, Rowing Water Skier , tehát S01E12. Gyün.

    Mythbusters - Chicken Gun-Octopus Egg Pregnancy-Killer Washing Machine.torrent --> Chicken Gun, Octopus Egg Pregnancy, Killer Washing Machine, tehát S01E09. Gyün.

    Mythbusters - Elevator Of Death - Levitation Machine.torrent --> Elevator of Death, Levitation Machine, tehát S02E05. Gyün.

    És ami még nincs meg:

    Mythbusters - Escape From Alcatraz-Duck Quack-Stud Finder.torrent --> Escape From Alcatraz, Duck Quack, Stud Finder, S01E08

    Mythbusters - Exploding Jawbreaker.torrent --> Exploding Jawbreaker, S02E08

    Mythbusters - Explosive Decompression-Frog Giggin-Rear Axle.torrent --> Explosive Decompression, Frog Giggin', Rear Axle, S01E10

    Mythbusters - Hammer Bridge Drop-Buried Alive-Cola.torrent --> Hammer Bridge Drop, Buried Alive, Cola --> S01E05

    Mythbusters - Jimmy Hoffa-Jet Taxi-Daddy Longlegs.torrent --> Buried in Concrete, Daddy-Longlegs, Jet Taxi, S01E13

    Mythbusters - Lightning Strikes - Wooden Cannon - Breath Test.torrent --> Lightning Strikes Tongue Piercing, Tree Cannon, Beat the Breath Test, S01E06

    Mythbusters - Myths Revisited.torrent --> Myths Revisited, S02E01

    Mythbusters - Penny Drop-Deadly Microwaves-Radio Tooth Fillings.torrent --> Penny Drop, Deadly Microwaves, Radio Tooth Fillings, S01E04

    Mythbusters - Quicksand.torrent --> Quicksand, S02E07

    Mythbusters - Scuba Diver - Car Capers.torrent --> Scuba Diver, Car Capers, S02E02

    Mythbusters - Stinky Car - Raccoon Rocket.torrent --> Stinky Car, Raccoon Rocket, S01E07

    MythBusters [1x01] Ice Bullet. Exploding Toilet. Who Gets Wetter-avi.torrent --> Ice Bullet, Exploding Toilet, Who Gets Wetter?, S01E01

    MythBusters [1x02] Cell Phone Destruction. Silicone Breasts. CD-ROM Shattering-avi.torrent --> Cell Phone Destruction, Silicone Breasts, CD-ROM Shattering, S01E02

    MythBusters [1x11] Sinking Titanic. Goldfish Memory. Trombone Explosion-avi.torrent --> Sinking Titanic, Goldfish Memory, Trombone Explosion, S01E11

    MythBusters [2x10] Boom Lift Catapult. Car Cooling-avi(1).torrent --> Boom-Lift Catapult, S02E10

    Mythbusters [Special 3] Larrys Lawn Chair Balloon. Goldfinger. Poppy Seed Drug Test-avi.torrent --> Poppy Seed Drug Test, SPECIAL 3

    MythBusters [2x11] Needle Finding Machine. Exploding House. Talking to Plants-avi.torrent --> Exploding House, S02E11 - friss

    MythBusters [2x12] Ming Dynasty Astronaut.torrent --> Ming Dynasty Astronaut, S02E12 - friss

    //MythBusters [2x06] Beat the Radar Detector-avi.torrent --> Beat the Radar Detector, S02E06, friss
    //
    //Mythbusters [2x09] Pingpong Boat Rescue. Kid Ballon Lift.avi.torrent --> Pingpong Rescue, S02E09, friss
    //
    //Mythbusters [Special 1] Jet-Assisted Chevy. Pop Rocks and Soda-avi.torrent --> Jet Assisted Chevy, SPECIAL 1, friss
    // sajnos utóbbi 3-nak a youceff a trackere, ami ugye már nincs...

    nem köll:

    MythBusters.2x01.Myths.Revisited.tvrip.xvid-avi.torrent ugyanaz mint a másik myths revisited, a MythBusters.2x02.Scuba.Diver.Car.Capers.tvrip.xvid-avi.torrent meg ugyanaz mint a másik scuba driver. Én azt mondom, előbb azt töltsük, aztán ha vmi gond van vele, megnézzük ezt is, amúgy ezek nem kellenek.

    Le tudjuk tehát tölteni:

    Season01: Episode 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13

    Season02: Episode 01, 02, 03, 04, 05, 07, 08, 10, friss:11, 12

    Special: 02, 03

    (Csak nem biztos, hogy mindegyikből lesz seeder! Ezért kéne sietni...)

    Na, amiket pirossal jelöltem, azokat töltöm. OPM, te meg jelöld mondjuk kékkel, amit te szedsz, aztán én mindig, mielőtt újba kezdenék, benézek ide te töltöd-e, benyögöm amit én kezdek és akkor nem duplikálunk remélhetőleg.

    Többiből kéne szerezni torrentet:

    Season01: Episode 14, 15
    Season02: Episode 06, 09, (13, 14 még nincs)

    Special: 01, (04 még nincs)
  • Adam II
    #73
    Bocs
    hals=halas
  • Adam II
    #72
    A hals volt a legkirályabb!

    "Nézd még kis Jamie bajszot is növesztettek ,köszönjük a kaját amit kezed áld'
  • bricsi01
    #71
    basszus nem néztem,de holnap megnézem
  • dikki*yysw
    #70
    HÁHÁHÁHÁÁ, nem a suprnova a trackere a torrenteknek. mivel lementettem régebben az összeset, így most csak el kell indítanom szépen sorjában őket. :)
  • bricsi01
    #69
    ma a rész az lesz hogy:a tatanic süjjedése
  • dikki*yysw
    #68
    P***ba, most hogy bezárt a suprnova, nem tom hogyan fogom letölteni az összes részt...
  • RelakS
    #67
    Azért a rendőrautós is jó volt :D Végre kapott távirányítós nínó autót :D
  • Hentes Bill #66
    láttam :D

    ja, a repülőgépes volt a legászabb :D

    qrva jó ez a műsor, nagyon hülyék ezek :D
  • Adam II
    #65
    Ő Adam (nem én).
    A repülőgépes sem volt semmi:)
  • RelakSfromhome
    #64
    fingom nincs, melyik-melyik, de a fiatalabbnak látszó (nincs rajta svejcisapka) tegnap nagyon elvolt a biztosítéktábla+töltény dologgal, meg a távirányítós rendőrautóval :D
  • bricsi01
    #63
    nekem adam a kedvencem akkor amikor a békás volt
    "mégegyet!mégegyet!mégegyet!"
  • Hentes Bill #62
    ez a két arc beszarás
  • RelakSfromhome
    #61
    JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJDENAGYONHÜLYÉK VOLTAK :D:D:D:D:D
  • Adam II
    #60
    Várjuk a következő adást.
  • bricsi01
    #59
    na mivan veletek???
  • bricsi01
    #58
    jahh
    jó lett nagyon s még phoéjtos is
  • Adam II
    #57
    Tök LOL a banner!!!

    Én azt sajnálom ,hogy nem robbant fel a kutyahúgy:( De az nagy volt amikor anyagot(kutyavizeletet) kerestek a parkaban
  • LittleL
    #56
    most volt a csirkeágyús rész. DD
    ezek tényleg meghibbantak, fagyasztott csirkéket lövöldöznek
    repülőgép szélvédőre. DD

    - A másik rész, meg a mosogépbe szorult fickó.
    Azért a nagy motor frankón megpörgette a bábut. D
  • winnie
    #55
    kérem a leírást, hogy melyik műsor mit tud:)
  • bricsi01
    #54
    nekem még a kedvencem a:csatatér,mithbusters,roncsolók,amerikai csopper,a második vh gladiátorai,a legtutibb kocsik.
    ezek jók a discovery-n!!
  • bricsi01
    #53
    ez a logó jó??
  • bricsi01
    #52
    az tökjó lenne ha má valki megnézné ezt a mondást:
    villámlás után számoljunk s ahány mp annyi kilóméterre van a vihar
    na valaki nem jelentkezik??
  • bricsi01
    #51
    olvastam TVújságot s az-e heti rész:
    csirke a repülőgép ellen

    bisztos állat lesz
    valahol a már leadott részeket nem lehet szedni??
  • winnie
    #50
    akit érdekel, hogy mi lesz a toábbiakban, annak itt az epizódlista, kint nemsokára vége a 2. évadnak, de közelg szerencsére egy karácsonyi különkiadás.
  • Punkerwork
    #49
    másik topic-ot lezártam mert fölösleges 2
  • bricsi01
    #48
    én nem vágom az oldalt
  • bricsi01
    #47
    de asszem a sztoriba volt a corvet
  • bricsi01
    #46
    hát ja az a CORVET
  • bricsi01
    #45
    bár igy jobb
  • Adam II
    #44
    Majd kiderül
  • bricsi01
    #43
    de nincs irva mi lesz e héten
  • bricsi01
    #42
    szivi
    (szivesen)