361
Aranylabda
  • Sheva
    #41
    most akkor mikor adják át az aranylabdát? mert mindenhol mást írnak! azt is hallottam hogy Sheva kapta már meg van a győztes! DE JÓ LENNE!
  • GuRu
    #40
    Henry-nak kell, de Ronaldinho kapja...
  • Sheva
    #39
    Shevchenkonak kell! :D
  • Láma!
    #38
    Ronaldinho,Shevchenko,Henry között dől el.
    ez már biztos!
    hivatalos.
  • báttyó02
    #37
    Adriano,vagy Henry kapja,remélem
  • gPROject
    #36
    Aranylabdát nem "extrák"-ra osztogatják, ha úgy lenne Gaucho kapná a következő 10 évben zsínórban. Arról nem is beszélve, hogy akkor sokan nem érdemlik meg az aranylabdájukat. Na meg Maldininak fikarcnyi esélye se lenne rá, hogy megkapja.
    Ezt a "dijat" tudtommal eredményességre(és az adott szezonban mutatott teljesítményre) adják, nem pedig "extrákra" vagy éppen életmű díjként.
    És ha ezt vesszük, ráadásul még objektívek is maradunk, akkor Deconak kell kapnia az idén.
    Mindezektől függetlenül Shev kapja majd, szvsz.

    Jövőre viszont már tuti Barcas nyeri. :)
  • bestGP
    #35
    shevchenko és adriano közöt fog eldülni.. inkab sheva kapja,adiranoje a jovo!
    FORZA INTER
  • Sheva
    #34
    eddig sehol se volt de most már más lesz a helyzet!
  • R9
    #33
    válogatottal sehol nincs.Adriano is biztos pont ennyi erővel!
  • Sheva
    #32
    DE nem értem miért Ronaldinho! J nagyon jó játékos de akkor Shevchenko a legbiztosabb, neki egész évben jó formája volt és a vállogatottal is kezd beindulni!!!!
  • R9
    #31
    goal.com-on szavazás alapján Ronaldinho a legesélyesebb,sheva,henry,adriano
    sorrendbe
  • R9
    #30
    eddig 17 meccs 16 gól idén!
  • zambrotta
    #29
    adrianó mitt csinált at idén
    nem vitaton nagyon ott van, de.....
  • Breki33
    #28
    Hát sztem a tegnapi meccs dobott Sheva-n

    nemsemmi gólokat lőtt megint.
    És ha az emelése is bemegy.........
  • Sheva
    #27
    Shevchenkonak kene de mindegy mert szerintem Henry kapja amilyen mákos disznó! :)
  • _Vegeta_
    #26
    Majd a nagyokosok eldontik ki kapja. :)
    Ugyse az lesz akinek kene. :))
  • Sheva
    #25
    Igazat adok mert Maldininek már kijárna de Shevchenkonak is! :P
  • R9
    #24
    ha maldini kapja akkor kiröhögöm az egész uefát!nem életmű díjat kell adni hanem évi teljesítményt!Adriano!!!!
  • zambrotta
    #23
    Nekem meg nagyon nem mindegy ki kapja, mert ha henri akkor tényleg hülyét kapok!!! Semmi élvezetes nincs a játékában, a nagyképű feje idegesít a legjobban. A minap a monitor bánta, mikor fifa2005el játszottam, és gólt rúgott nekem, muszály volt leköpni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Deco szerintem semmi extrát nem tud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Seva v Ronaldhino

    De ha jobban belegondolok, MALDINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Igaza volt Pelének!!!!!
  • Sheva
    #22
    Szerintem Shevchenko érdelmelné mert neki igazán kiegyensúlyozott szezonja volt van és lesz! Ezt nem azé mondom mert ez a nevem meg mert ő a kedvencem hanem mert ő érdemelné szerintem!
  • _Vegeta_
    #21
    Koszi, vegigneztem. :)
  • Láma!
    #20
    nekem mindegy ki kapja, sztem ronaldinho megérdemelné!!
  • Breki33
    #19
    szerintem meg nem P
  • R9
    #18
    !!!!Adriano Leite Ribeiro!!!!
    Ő van a legjobb formába eddig!Ebben a szezonban 15 meccs 15 gól!
  • Cucu13
    #17
    Szerintem Adriano vagy Én:D
  • R9
    #16
    sztem ez jöhetett volna ide is!
  • EOX
    #15
    1956 óta
  • _Vegeta_
    #14
    Lehet hulyenek neztek, de aranylabda miota van ?
  • _Vegeta_
    #13
    Lipcsei is kaphatna. En azt sajnalom h Teleki nem kapott anno. :>
  • Hentes Bill #12
    lipcsei.

    ja ő nincs a listán, akkor Nikopolidis

  • _Vegeta_
    #11
    Erdekes nevek.
    En tudnam kinek adni a lasztit.
  • gercse
    #10
    Miért nincs Montella?????
  • Taranov
    #9
    Görögök közül egyébként Karagounis a jó szerintem az Interben, nem láttam a listát, bár nem ábécé sorrendben volt, szóval lehet azért.
  • Taranov
    #8
    Rüstü offkóz, de ha a listáról kell választani, akkor nagyon sokan megérdemlik. Ronaldinho-t, Cech-t, és Zakorakis-t és Shevchenko-t emelném ki leginkább talán.
  • EOX
    #7
    Az egyik esélyes Ronaldinho, de én szívem szerint Henry-nak adnám. Tavaly csak második lett a szavazáson, sztem megérdemelné, hogy az idén ő kapja.
  • Z
    #6
    Xavi-t nem is írták a lámák?

    Meccsenként gólpassz, annyiszor megjátszható, mint Zidane, v. Nedved csúcsformában, nem ad el labdát, végre a gólokat is elkezdte lőni. Kicsit későn érik be, de nálam favorit. Barca MVP-je! És ugyebár most elég jól megy a Barca-nak.

    Sajnálom a spanyolokat, mert a válogatottal mindig lebőgnek...pedig most már minden poszton jó játékosok vannak.

    Ez a Dellas olyan hurkagyenge, hogy igaza volt Petyabának, nem Serie A szintű játékos. Biztos jól megkokszolták a görögö(ke)t az EB idejére. Azóta nem nagy szám.

    Ronaldinho talán. Deco is leengedett az EB óta. Maldini, Sevcsenko, Scholes, ezek mind sokat tettek már a csapataikért.

    Vieira még nem kapott? Hát ha valaki, ő megérdemelné. Nem kicsit tett az Arsenal utóbbi éveinek sikereihez.
  • Marcell
    #5
    Eleg sokan megerdemelnek. Adrianonak nagyon megy mostansag, de Viera is irdatlan sokat dolgozik az Arsenalban, valamint Nesta a Milanban. Csak az o jatekuk nem latvanyos. De annal hasznosabb! Rooney elobb utobb megérhet ra, most meg tul fiatal es sokat volt serult. Beckham es Barthez(!!!!) jeloleset kinevetem! :)
    Zidane mar kapott lasztit, iden nem alkotott maradandot.
    A legeselyesebb Ronaldinho es Nistelrooy, bar elobbi lehet majd csak jovore kap, a 2006-os vb utan :)
  • Takezó
    #4
    jaja, ezzel egyetértek!
  • grebber
    #3
    Ronaldinho megérdemli!
  • Takezó
    #2
    sok szar görög...