48
WMV -Windows MEdia Video -asszem
  • csgery
    #48
    WMV-nek más kodekjével van csinálva a videó, amit valszeg nem ismer fel a WMP. Egy K-Lite Codec pack felrakása után mennie kell a dolognak.
    Egyébként #1:

    WMA-t nehezen fogsz AVIba konvertálni, mivel az egyik hang, a másik videó formátum:D De szerintem csak elírtad:)
  • baglyos89
    #47
    helló
    nekem van wmv kiterjesztésű videom.
    És egyszerűen semmilyen lejátszó nem játsza le.
    Már próbáltam media playerrel, media player classikkal, smplayer, kmplayer, de egyik se játsza le.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • gulya700
    #46
    Bik Et kéne AVIBA valaki tud saegíteni
  • kanko
    #45
    Sziasztok!
    wmv játszik le a PDA-m tudtok valami progit amivel a filmeket áttudom alakítani wmv-re?
  • arsene
    #44
    esetleg nézd meg az fps értékét mind a wmv-nél, mind pedig a leendő avi-nál. kérdés továbbá, milyen formátumú a hang (mp3, AC3, wav) és a delayed értéke mekkora, s be van e állítva?
  • tommerr
    #43
    Szerintem codeck gondod lehet, tehát azt javaslom tedd fel újból a megfelelő codeck csomagot. Ha nem jön be, akkor videokártya drájver frissítés, ha az sem jön be, akkor windows reinstall. Persze előtte még kipróbálnám másnál is az átkonvertált anyagot.
  • kryst
    #42
    Sziasztok!Szerintetek mi okozhatja,hogy ,ha WMV-ből AVI-ba konvertálok akkor szakadozottan megy a kép és késik a hang.Már nagyon sok progit próbáltam és egyszerűen nem tudok rájönni mitől lehet.Ha tud valaki megoldást rá azt jó venném.A legújjabb 6.1.1 DivX Create progit is feltettem már.Előre is köszi.
  • Evin
    #41
    3.hozzászólás!
  • jolánka9
    #40
    Heló mindenkiek! Valaki nem tudja, hogy hogyan és milyen programmal kell bik-et avi-ba vagy wmv-be vagy esetleg mpeg-be konvertálni? Mindegy, csak a Movie Maker beolvassa. Eéőre is köszi!
  • droland
    #39
    BÁRMI, amit megnyit a windows media player vagy a nero multmédia lejátszó és át akarod konvertálni VAGY AVI-ba vagy VCD/SVCD vagy DVD-be: Nero Vision Express.

    Szerintem az embereknek ott van a gépén a nero vagy így vagy úgy, és NEM kinyítja a szemét, hanem telepít ORBA SZÁJBA EZT AZT, holott már ott a program a gépén, aztán sír, hogy így lassú meg úgy...

    Nevetséges...
  • tojas1
    #38
    Sziasztok

    A dvd lejátszom DIVX-es és nem viszi a WMV kiterjesztésű fájlokat/kisfilmeket/.Tudnátok egy programot ajánlani amivel átkonvetálom AVI-ba vagy DIVX-be.
    KÖSZÖNÖM
  • fityusz
    #37
    AzAll Video to Audio nevű progival tetszés szerint wav-ba, mp3-ba,wma-ba,vagy ogg-ba is lementheted.
  • SaintSavin
    #36
    kipróbáltam, hurrá! működik
    köszi :)
  • blackgamer
    #35
    BPlayer lejátszóval, P betű lenyomásával a player könyvtárába készít képet
  • SaintSavin
    #34
    Most találtamszembe magam egy problémával. Ha ki szertnék venni egy képet egy filmből és elindítom a media playerrel a filmet és print screennel készítek egy másolatot mondjuk paintba, és elmentem a képet, akkor újra betöltve minden látszik kivéve a médiaplayer tartalma.
    Ez avi filéknél nem probléma, mert virtualdubal megismételve ezeket, minden ok, de wmv filéknél mit tehetek, azon a két triviális megoldáson kívül, hogy leteszek ezen terveimről :), vagy, hogy átkonvertálom aviba?
  • robertone
    #33
    Szedd le az ulead.com oldalról a video studio 9 trial verziót, azzal nagyon könnyen le tudod választani a hangot a videókról és ki tudod menteni wavba. Könnyű kezelni.
  • MrStokes
    #32
    Sziasztok!

    Nem tudja vki, hogyan tudnam kinyerni a WMV hangsavat vmi emberi formatumban?
  • dokar
    #31
    Ne szerencsétlenkedjetek! Tipp:

    Blaze Media Pro is powerful, all-in-one media converter, editor, burner, and ripper software application supporting all popular media formats, audio and video conversions, audio CD ripping, video construction, video decompiling, audio editor and recording, audio and data CD burning, video CD (VCD and SVCD) burner, video editor and movie editor (AVI, MPEG, WMV, etc.), MPEG encoder and decoder, the ability to convert (record) MIDI to MP3, WAV, WMA, and OGG, batch video processing (over 30 supported processing operations), video capture, media management, audio and video playback (including full playlist support), and much more!

    Crack van hozzá a neten. Sok sikert!
  • blackgamer
    #30
    találtam egy ilyet: Ultra AVI converter, ezzel úgy tűnik müxik [kopp,kopp,kopp]
    köszi a tippeket! (sajna azzal sem működött valami miatt)
  • Evin
    #29
    Lehet, hogy nincs fennt neked wmv kódek. Ezt rakd fel, és ha továbbra sem megy, tudok mondani 1másikat is.
  • blackgamer
    #28
    error-al kilép :( lehet az a gondja, hogy kodec pack is van a gépemen, de közben a Divx is telepítve van, és az avi is divx tömörítésű, havernak elküldtem és nála is error
  • Evin
    #27
    Itt a 9-es. Lehet, hogy 10-es mégsincs még.
  • blackgamer
    #26
    tudsz légyszi egy közvetlen linket adni? (nem hitelesíthető a temékkulcsom)
  • Evin
    #25
    Windows Media Encoder 9 vagy 10.
    Igaz, hogy microsoft, de mégiscsak övék a wmv szabvány.
  • blackgamer
    #24
    na igen, esetleg valami bevált dolog? nekem nem müxik semmi
  • zico87
    #23
    elvileg akár a movie maker 2 is megtudja,vagy valami jobb videóvágó !
  • blackgamer
    #22
    divx aviból wmv-ra szeretnék konvertálni melyik progit ajánljátok hozzá?
    (tudom romlik a minőség, de most erre van szükségem)
  • zoxo
    #21
    ez mit, mire tud konvertálni?
    Mostanában lehúztam CSAK KIPRÓBÁLÁSRA GXTranscoder v2 progit, de valahogy nem sikerült semmit se konvertálni vele. Tök hülye vagyok hozzá, valahogy nem jövök rá a logikájára. Pedig jónak tűnik a progi.
  • rezsofiz
    #20
    Sony Vegas 5
    Ez az igazi.
  • Devla
    #19
    Ja, az SG tokeletes hely arra, hogy levezessuk a felgyulemlett agressziot. Nem is tudom, mit kezdenenk a sok ujreg nelkul, lehet mar az utcan gyilkolasznank az artatlan embereket
  • akyyy
    #18
    szerencsém van :D. mert válaszoltak......megfigyelmtem mostanság ritkán nyitnak sg topicotés amitn meglátja valaki rögtöm ír bele...legalább egy fejet
  • Devla
    #17
    Ha mar ennyire surgos, Googlezni par perc, viszont amig valaszol valaki tobb ora is lehet :D
  • akyyy
    #16
    meg egyébként is, most ez off, de azért van a fórum hogy emberek segítséget kérjenek olyanoktól akiik jártasak, így nem kell mindi gGooglézni :P.
  • akyyy
    #15
    és wmv-vel nemigen volt eddig dolgom
  • akyyy
    #14
    nem , csa most ez hosszú és minéll hamarabb kellet a konvertáló mert holnpara kelle tkonvertálni telefonra videokat
  • Marcell
    #13
    Vedd meg a progit, vagy hasznald a trial verziot!
    De ha csak elhagytad a regisztracios kododat, akkor itt lelhetsz kodokat: astalavista.box.sk.

    Ja meg van egy DC++ nevu program is...

    UI: Nem bantasbol, de te hova valosi vagy? Gondolom külhonból irkálsz.
  • akyyy
    #12
    regisztrációs kód hol lelek?
  • Marcell
    #11
    A GUGLIBA - beirod, hogy "wmv to avi" aztan kereses. Tobb, mint 21.000 oldal foglalkozik a temaval. Pl.:
    http://www.riverpast.com/en/support/tutorials/convert/wmv/avi.php
    WMV to AVI MPEG Converter 1.01
    STB.
  • akyyy
    #10
    megnézem működik e veri thx
  • Takezó
    #9
    példa