11
  • Improve
    #11
    Ettől függetlenül én pl jobban örülnék, ha egyetlen antennarendszer kiépítésére köteleznék őket és azt használná minden szolgáltató.
  • Slartibartfast
    #10
    Az a hullámsáv, amin a teljes telefonkommunikáció lebonyolódik, a szövetekben semmilyen roncsolást nem végez, csak hipphopp elnyelődik a víztartalmában, aztán melegíti egy kicsit. Szerintem annyi az egész károsodás, hogy amíg itt fórumozol, és mereszted a retinád, a 10×esét összeszeded. Szerintem...
  • dez
    #9
    Biztos vagy benne? Elég meglepő lenne, több technikai okból.
  • dez
    #8
    A növekvő elektroszmog is a környezetszennyezés része. Tőlünk egy háztömbnyire van egy kedvelt antennatelepítési pont, most lesz ott mégegy antenna.
  • TeszteloPontHu
    #7
    Nem mindig. Rengetegszer megosztják egymás között ugyanazt az antennacsoportot.
  • valaé valaé ná
    #6
    Azért ez sem 24 órás állandó terhelés (kivéve, ha állandóan egy helyben tartózkodsz). De ezek a néhány perces attakok az agytól néhány centire, nem összehasonlíthatóak rombolás szempontjából akár egy folyamatos, de megfelelően távoli rádióhullámforrással.
    Ezzzel az erővel Marconi óta kihalt volna az emberiség
  • dez
    #5
    Tudom, de ez nem pár percig tart, hanem napi 24 órás.
  • dez
    #4
    Hát nem is pakolok pénzt pl. az ágynemüre, stb., és kezet mosok, miután BKV-val hazaértem... Tudom, ezek nagyon extrém cselekedetek...
  • valaé valaé ná
    #3
    Ennél sokkal nagyobb a telefonáló egyénre jutó sugárterhelés. És még ez sem igazán bizonyítottan káros. Ennél sokkal nagyobb környezeti problémák vannak sajnos.
  • Péntek
    #2
    Ezentúl pl. pénzt is csak steril kesztyűben fogj meg, mert rengeteg kórokozó van rajta
  • dez
    #1
    Jól tudom, hogy a szolgáltatók antennái nem "átjárhatóak", azaz mindegyik saját antenna-hálózatot üzemeltet? És ugye ez többszörös "sugárterhelést" jelent. Újabb résztvevő: újabb sugárzás növekedés.