264
  • Cucu13
    #183
    Buffy neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Narancs
    #182
    harmadik évadtól, még csak nem is előlről...pedig az elejét csak 3X adták kb, ezeket a részeket 3&4 évad kb 6X -ra adják le...
  • Cucu13
    #181
    Mért vége lett?
  • Punker
    #180
    igen újrakezdték
  • Cucu13
    #179
    Sziasztok egy adásról lecsúsztam aztán minden más furcsa! előről kezdték?
  • winnie
    #178
    amúgy a hamadik évaddal
  • winnie
    #177
    természetesen hazudik az illető:) ez nem így szokott menni, hogy valaki elhatározza, hogy lesz folytatás. a sorozatoknak ugye pilótafilmet rendel a stúdió, amit persze el is kell fogadniuk (minden 10-ből 1 kerül képernyőre). stb stb blabla.

    a fő ok, amiért nem lesz folytatás, hogy joss whedon, a kreátor kiszállt a tévés bizniszből, most a firefly mozit rendezi, amit tavasszal mutatnak be, plusz az az astonishong x-men képregénysorozatot írja, so garantálhatom, hogy nulla az esély a folytatásra.
  • Solya
    #176
    http://www.buffy-the-slayer.gportal.hu/
  • Cat #175
    a második sorozattal
  • Cat #174
    "Mostmár biztos, hogy lesz 8. szezon, de sajnos az is biztos, hogy nem Sarah M. G. játsza Buffy szerepét, bár biztos, hogy beugrik majd 1-2 kissebb szerepre! Azt nem tudni, hogy más változás lesz-e a szereposztásban, de reméljük, hogy nem! "

    ugyan nemtom honnan szedte az infót, de biztos nem az ujjából szopta
    http://www.buffy-the-slayer.gportal.hu/
  • Cucu13
    #173
    Mi a picsa ujra indult?
  • Solya
    #172
    Jó nagy krátert csináltak azért sunnydale helyén:D
  • winnie
    #171
    anya szabad akaratából maradt csak, őt nem köti semmi buffy-ékhoz, igazán. ő nem nekik akart segíteni, 'csak' az emberiségnek. ráadásul simán megölték.
  • Narancs
    #170
    És Ania helyett nem lett volna jobb egy kurva erős vámpír?
    Lebeszélhette volna az eX démon csajt, és marasztalhatta volna a vámpírt...ésszerűbb lett volna...de gondolom ez most nem Buffyról és Angelról, hanem Buffy ról meg Spikeról szólt...
  • winnie
    #169
    mármint miből? a buffy-ból nem, az biztos
  • PLaci #168
    Áááááá! Nem láttam a végét!!!! :'-((
  • Cat #167
    az elsőt meg se lehet ölni, mindenkiben ott van

    (le kellett volna zárni a sorozatot büfi halálánál, jobb lett volna mindenkinek ha nem huzzák)
  • Cat #166
    lesz uj sorozat, ugytudom
  • Adam5
    #165
    má látom is az új sorozatot

    amikor egy gonosz össze gyüjti a vadászokat (mivel mostmá rengeteg van) és hadsereget kreál belölük


    amúgy az elsö haláláról nem igen volt szó. vagy csak a sereget nyírták ki és az elsö már nem érdekelte öket? egyébként ha megölnék az elsöt az szvsz vmi eggyensuly felbórításhoz vezetne mert gonosznak is lennie kell a világban stb...
  • winnie
    #164
    ráadásul angel csak úgy feltűik, meghozza a megváltó talizmánt, aztán Buffí csak kettőt szól és lelép

    ?? csak úgy? a buffy-val párhuzamosan ment az angel, egyik sorozatból (egyik városból) átmennek a szereplők a másikba) nem csak úgy jött, hanem hozta azokat a cuccokat, amit buffy kért tőle.

    ...a legjobb harcos...de Anianak persze harcolni kell...nevetséges.

    lol. kellett? anya akart harcolni. elmehetett volna, de az előző részben kifejtette, hogy miért marad. (angel is maradni akart, de buffy meg tudta győzni, mint láttad)
  • Punker
    #163
    inkább B5-öt nyomjanak :)
  • Narancs
    #162
    én se ezt vártam...elég hamar legyőzték ezt a gonoszt halljátok...
    ráadásul angel csak úgy feltűik, meghozza a megváltó talizmánt, aztán Buffí csak kettőt szól és lelép...a legjobb harcos...de Anianak persze harcolni kell...nevetséges.
    Amúgy holnap újra nyomják 23. résztől, ha minden igaz...(ez volt a 144.)
  • Adam5
    #161
    detto
  • Punker
    #160
    hát nem egészen ezt vártam :)
  • winnie
    #159
    igen
  • Adam5
    #158
    eh lol

    ez volt az utolsó rész?
  • Punker
    #157
    lassan kezdődik
  • Rafaelo
    #156
    mert hetyke tini cicák vannak benne de egy dialogusra nem emlékszem abból amit mondanak
  • winnie
    #155
    ha nem tetszik, akkor nyilván miért nézed, lol.
  • Punker
    #154
    na most néztem meg, nem volt rossz :)
  • Adam5
    #153
    ok np, mindenkinek joga van vélemény nyílvánítani
  • Rafaelo
    #152
    csak egy szimpla vélemény volt
  • Adam5
    #151
    köszönjük hogy megtiszteltél a hozzá szólásoddal
    bye
  • Rafaelo
    #150
    buffy a jóizlésű tévénézők RÉME !!!!
  • Adam5
    #149
    cloroform ---> elektro sokk

    lol
  • Adam5
    #148
    ami azt illeti én már régóta vártam rá :P
  • Adam5
    #147
    ááááááá

    Spike Vs Angel lesz
  • Adam5
    #146
    én mágiára gondoltam
  • CrucifX
    #145
    De ez nem is diszkont ahol az elhasználódott/"elhagyott" testrészeket pótolja az ember.
  • Adam5
    #144
    azé egy felélesztés nem ugyan az mint egy szem vissza adás.