2886
Starforce
  • Dodo55
    #2806
    Igen, ez a sima DT, ami ugye csak otthoni használatra ingyenes, tehát ha nem magáncélra kell, akkor meg kell venni.
  • zoltang
    #2805
    Amúgy ez milyen verzió?

    You are requesting to buy:

    DAEMON Tools v4.09.1 Commercial (32bit/ 64bit), Full version
    Filename:

    daemon4091-x86.exe
    Size:

    1,802,208 bytes
    Price:

    $17.00


    Ez lenne a sima alap DT, de már ez is fizetősen?
  • Dodo55
    #2804
    $27
  • arty
    #2803
    mennyibe kerül a dtpro amugy? csak mert ha meg akarnám venni, kell neki login/pass ... :( (amit nemtok honnan kéne vennem...)
  • Yoda001
    #2802
    nekem!!
  • zoltang
    #2801
    Ha tényleg jobban és "észrevétlenül" működik a DT Pro "Trial", akkor kinek kell majd az ingyenes, "féregnélküli", sima DT?

    Érdekes dolog, hogy a BsPlayer Pro 2.20.xx -nál a CounterSpy rengeteg gyanús dolgot talál, a Spybot meg semmit.
  • Dodo55
    #2800
    Nálam sincs semmi, csak fut a háttérben egy Save.exe, és megeszik 10MB memóriát.

    Ja, és az image készítés is tökéletesen működik(asszem kérdezted most), simán működik egy starforce-os eredeti dvd-mről készített image.
    És ez nagy dolog, mert eddig nem volt egyszerű sfclone image-et készíteni, most viszont végre tudok biztonsági másolatot készíteni 1-2 fontosabb eredeti starforce-os játékomról.
  • Newfronter
    #2799
    Ha elkapja, a következő DT indításánál kiírja a hibát és újra bejön a WhenUSave telepítője.

    Nálam nem reklámoz, gondolom azért mert én FF-ot használok, nem láttam még semmit. De lehet behív magával 1-2 statisztikát készítő spyware-t is, ugye mindent a marketingért. :D

    Nem aggresszív, mert csak annyit tesz nálam hogy beül a memóriába, ha arra szottyan kedved hogy eltávolítod, azt bármelyik korszerű vírus/spyware/adware-írtó megteszi.
    Ja és csináld úgy hogy ezek a programok ne kapják el, rakd kivétel listára.

    Ja és ez az adware-es DT Pro ha jól látom a végtelenségig jó. :)

    Tehát mint mondtam nálam nem ugrál elő reklámablak, semmi sem, nálam csak bent ül a memcsiben, ennyi.
  • mucsácsó
    #2798
    Törlik az antispyware progik, és után össze is fossa magát a DT..
    elindítod, rinyál, hogy nincs feltéve a whenu, és akkor felteszi..aztán kezdődik az egész előről :D
  • zoltang
    #2797
    Ez az ingxenes változat a végtelenségig jó, csak remklámozgat ott magának?
    A reklámokat hova teszi? (Nem túl agresszív?) Ki tudja a háttérben mit tesz fel még.

    Mi történik ha a szokásos heti "nagy hajsza" után a Spybot, vagy a CounterSpy elkapja ezt a "férget"? :D
  • Newfronter
    #2796
    Kell hozzá net sajnos. :(
  • Newfronter
    #2795
    Ez nem próbaidős, csak ezt a whenusave akármit kell elviselni, semmiben nem korlátozott elvileg, habár image-t nem próbáltam készíteni, meg még ne makadta kezem közé, komolyabb védelemmel rendelkező játék.

    Nemnagy kártevő az szerintem, de ha lesz tört akkor azonnal cserélem, habár nemtom hogy abban működni fog-e az update, mert ebben igen.

    Ezt egy reklámcég üzemeltetheti ezt az adware-t, azért éri meg a DT-nek kiadni így.
  • [HUN]FaTaL
    #2794
    Gondolom az adware amit felrak nem káros csak reklámoz és a reklámokért pénzt kap a dt. Én arra lennék kiváncsi hogy net nélkül települ e mert otthon nincs most netem
  • zoltang
    #2793
    Köszi. :)

    Próbáljam én a "kártevőkkel telített" DT-t. :))

    Mi éri meg a DT-nek a fizetős mellé egy ilyen próbanap nélküli verzió kiadásában? (A trial mindig próbaidős szokott lenni ill./és csökkentett tudású.)
  • Yoda001
    #2792
    hogy ment? :o
  • arty
    #2791
    probalnam, de nekem eddig is ment lehuzas nelkul :( sry

    securom meg volt ami ment yasu nelkul es volt ami nem :O szal en nem akarom megprobalni, mert esetleg fals eredmenyt modnanek

    de kivancsi vagyok :)
  • Newfronter
    #2790
    Ide is beírom hogy akinek eddig le kellett húzni a meghajtót az SF miatt, vagy YASU-t kellett használni a Securom miatt, az próbálja már ki legyen szíves ezt: Daemon-Tools PRO
    Most nem tölti be az oldalt, de majd megcsinálják.

    Ez adware verzió, tehát fel kell telepíteni ey adware-t hogy elinduljon, de nem veszélyes, legalábbis én nem vettem észre semmi rosszat, nem változott semmi ,csak bent ül a memóriában az adware, de nem csinál semmit. De amúgy sem raknak kártékony programot egy hivatalos szoftverbe, ez csak reklámoz, igaz nem nálam eddig nem csinált semmi rosszat.

    Szóval zoltang főleg neked mondom hogy nézd meg mit tud ez, mivel bánik el mivel nem, te úgy is szereted tesztelni ezeket. Meg bárki kipróbálhatja.
    Ja amúgy töröljétek a sima DT-t, nehogy bekavarjon neki.
    Sok sikert hozzá!
  • Dodo55
    #2789
    Hogy lenne már benne starforce
  • Yoda001
    #2788
    valaki melinkelné a daeom tools legujabb verzioját, amibe "van" starforce is? a hivatalos oldalrol szedtem ezt is, de semmi...ugyana mint régen volt (nincs benne starforce xD)
  • arty
    #2787
    jah, csak még nincs ötös ;)

    4.7 lett amugy a végleges DiRT
  • zoltang
    #2786
    A Code... azért kiemelt ügyfél szerintem. :)
  • arty
    #2785
    feltehetően, ennyi idő alatt nem hiszem h megkapták volna az ötöst ...
  • zoltang
    #2784
    Colin McRae DIRT (c) Codemasters *CLONEDVD*

    Melyik SF verzió van rajta? Valaki tudja? Talán maradt a demo-ról a StarForce Pro 4.70.009.003?
  • mucsácsó
    #2783
    Jaja, szerintem is a KOTT2 eléggé gyenguska lett, de a WR2-t én is várom már :) Az jó kis game, pedig én nem ugrálok az autós gammákért ;)
  • arty
    #2782
    ráadásul az 1.02 lett megtörve, hatalmas respekt reloadednek :)

    gtl és wr2 tényleg jo lenne, kot2 viszont sztem bénácska :)
    gtr minek? van gtr2 - szebb, jobb, ujabb ... :)
  • mucsácsó
    #2781
    Én szerintem azokon is dolgoznak javában...de rendes húzás volt tőlük már csak ez is! ;)
  • grebber
    #2780
    Na valami remény esetleg ?! World Racing 2,GT Legends, GTR, KNIGHTS OF THE TEMPLE II ezeket is megcsinálhatná már!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #2779
    az volt rajta fasza:))) jöhetne már a world racing is...
  • mucsácsó
    #2778
    Blazing.Angels-RELOADED
    SF 3.6? Asszem az van rajta...
    Eddig ugye le kellett húzogatni, de RELOADED-nek hála már ez a dolog a múlté ;)
  • [HUN]FaTaL
    #2777
    biztos, hogy nem különben elindulna:)
  • Pepsi Twist
    #2776
    mindent jól csinálok...
  • [HUN]FaTaL
    #2775
    nem is tudod itthon nem lehet kapni valamit elbaszol, minden optikai meghajtót lehúztál? daemonban a rendes image van nem miniszar ugye? egy virtuális meghajtód van? (tedd az elsőbe)
  • Pepsi Twist
    #2774
    hát faszom nem tok vele jáccani megvenni meg nem fogom :D
  • Pepsi Twist
    #2773
    bevan...
  • [HUN]FaTaL
    #2772
    ALL emulationst állítsd onra daemonban
  • arty
    #2771
    hm, ugylátom a megfelelő MDS van meg...

    és azt mondod, a meghajto(dvd) táp+IDE kábel is le van huzva, az image bemountolva és a felirat mégis az h tedd be a lemezt ??

    ötletem sincs :(
  • Pepsi Twist
    #2770
    Mind a 2vel próbáltam:

    itw-wr2.mds 40.234
    itw-wr2.mdf 4.705.091.584

    ,de egyikkel sem megy...
  • arty
    #2769
    elvileg nem ... régebbivel is kellene mennie.

    melyik fájlt mountolod be daemon tools-ba ? mi a fájl PONTOS/TELJES neve és mérete?
  • Pepsi Twist
    #2768
    nem 4.09-em van... 4.08HE vagy mia fene az baj?
  • arty
    #2767
    és daemon 4.09 installálva és belemountolva az i-twins wr2 clone mds fájl ? mert sztem nem, ugyanis csak ilyenkor dobja ilyen gyorsan vissza ...