2886
Starforce
  • modellmaker
    #1
    #1
  • rezsofiz
    #2
    #2
  • dashed_
    #3
    #3.3
  • rezsofiz
    #4
  • Duddits
    #5
    Na ezt is feltörték. Végre! Legalábbis az Xpnad Rally-nál igen. mostmár csak a Toca RD2-nél kellenne meg a Soldiers-nél.
    Melyik játékokban van még ilyen védelem?
  • [Jakuza]
    #6
    Ez ugyis mindegy, mert Arty szerint inkabb legyen Nuke az ilyen verzio mert a telepitojet atirtak a jateknak. Szerintetek ?
    Most azert legyen Nuke valami mert feltortek az SF3-at de sajat telepitot kellett irni ehhez ?
  • Duddits
    #7
    Hát szerintem így is tökéletes! Akkor azok ne jáccanak vele akik így vannak vele. De lefogadom hogy ők is nyomják csak titokba. :-)
  • Duddits
    #8
    A Techland most szívja a fogát, hogy feltörték a játékot és nem fogják venni mert inkább letöltik.
  • Solid Snake
    #9
  • [Jakuza]
    #10
    Szerintem meg nem azert fogja csak szivni a fogat, hanem azert is mert az SF3 nem kis penz es ki kell fizetni a cegnek.
    Most porul jartak, azthittek nem feltorheto meg a kozeljovoben, igy meg a semmiert adtak ki a penzt a vedelemre.
    Remelem elkezdodik az SF3 vedelmenek egyre tobb torese, hogy ertelmetlennek lassak a cegek megvenni ezt a vedelmet a szoftverjukhoz.
  • Duddits
    #11
    Nah. Mos kiváncsi leszek milyen védelmet tesznek a játékokra.
  • Duddits
    #12
    Amúgy melyik játékokon van még ilyen védelem?
  • Pyx #13
    Rossz hozzáállás.
  • Rusy
    #14
    jakuza én csak azt nem értem ha drága akkor nem raknák ilyen gyakorlatilag gyönge játékokra, tisztelet a kivételnek, mert vannak nagyon nagy ellentétek, pl soldiers és mondjuk a chaos league, mind a 2 ugyanez és mégis szerintem astarforce drágább lehetett mint maga a játék, és ha ilyen jó akkor miért nem veszik a nagy cégek akiknek lenne pénze rá és a játék is jó, mert pl a half life 2-őnek ha ez lenne a védelme és mini image lenne biztos megvenném egyébként is meg fogom de azért ez érdekes, nagyrészt nagy senki cégek veszik és használják, kivéve codemasters...
  • Rusy
    #15
    erre meg az a válaszom hogy jó akkor legyen pc-game rip, kit érdekel, hogy mi működik, de az se lehet mert gyakorlatilag ez teljes van zene intro meg minden, az ultima logo zavar valakit, jaj én törlöm is le mert így nem jó...
  • Duddits
    #16
    Jaja! Igazad van! Mert most meg kifognak találni ujjabbat és jobbat.
  • Rusy
    #17
    azzal 1 vagy 2 játék fog nagyot kaszálni, mint a toca 2 márciusban, aztán az is fel lesz törve...
  • Metwork
    #18
    nem kell védelem, adják olcsóbban és rögtön többen megveszik
  • Mayday
    #19
    Ez szep hosszu mondat lett... :)
  • [Jakuza]
    #20
    Jo kerdes talan valaki tudja a valaszt.
    Lehet regebben lekotott szerzodes miatt, mas ceggel akadalyozza meg oket a mas vedelmek felhasznalasaban.
    Ki tudja.
  • Rusy
    #21
    hát nem tudom va olyan játék ami még egy üres dvd-t se ér 10-ből 5 azért ez durva, szerintem meg csináljanak jobb játékokat

    mayday ez még semmi...
  • [Jakuza]
    #22
    Igen ez az en nagy bajom is.
    A buzi RIP warez szabalyok miatt nem fer bele a mostanaban tobb CD-sre dagadt jatekok a 275MBs meretbe.
    Pedig jok lennenek azok a RIPelt gamek, igy mar nem pocsekolok a gagyibb jatekokra a 4CDnyi helyet a DVDken. Pedig en anno szinte mindent begyujtottem regebben.
  • Rusy
    #23
    ja a rip max 275 mb lehet? akkor azét nincs pl a men of valornak rip verziója ezt nem tudtam, igen ezek elég elavult szabályok, bár én személy szerint nem nagyon szerettem a rip-et mert ugye általában nincs intro zene ilyesmi, és pl egy egy gagyi játékba ahol lehet pl a zene megfog, vagy az intro és ha az sincs akkor nem ér még 200 megát se a dvd-n...
  • [Jakuza]
    #24
    Igen a szabalyok bevezetese ota alig novekedett a RIP meret.
    Az a vicc hogy az elmult 4 ev alatt mindossze 75 MB-val novekedett ez a meret.
    Raadasul manapsag mar a hangokat, mar alapbol mp3-ban vagy valami hasonlo tomoritesben teszik fel a keszitok.
    Igy aztan mar azon se lehet akkorat nyerni.
    Pedig nekem boven megfelelne ha egy 4CD-s roszabb jatekot sallang nelkul lecsupaszitananak 1CD-sre.
  • Duddits
    #25
    Pl. a True Crime
  • Gregorius
    #26
    Na, élvezzetek, hamarosan optical storage disk lesz, aztán azzal a világon semmit nem fognak tudni kezdeni a hackerek. :)
  • Duddits
    #27
    Mi van? Az mi? És honnét tudod, hogy nem tudnak majd mit kezdeni vele?? Ez volt a vélemény a Starforce 3-ról is
  • Gabe18
    #28
    Jó,hát minden ugy indult hogy az már másolhatatlan lesz.A cd,a dvd is,aztán mégis megoldodtták.Bár technikailag nem értek hozzá de szerintem megoldhatatlan védelem nem lesz soha,mert valamit ugyis mindig kitalálnak,maximum az első időkben körülményes lesz a megoldása.
  • toMpEr
    #29
    sose volt ez a velemeny a sf3-rol, csak annyi volt hogy sokaig tart feltorni es ez igaz is
  • toMpEr
    #30
    mar a cd lemez is optikai
  • Rusy
    #31
    fetsd ki bővebben lécci, mert engem érdekelne...
    Igen a lentebb említett játékok, azért ilyen nagyok szerintem, annak is köszönhető, hogy előszőr konzolokon jelenik meg, utána, már nagyon nem is tömörírik pl a true crime, mert hiába vannak videok rajta, erre még mindig jó példa a warcraft 3, isszony videók mégis 1 cd...
  • Higher
    #32
    Eddig se volt törhetetlen Starforce3 és eddig már vagy 6-7 játékot törtek. Az a komplikáció ezzel, hogy nemcsak az .exe file van kódolva hanem akár az adott játék összes file-ját bekódolhatják és ezt mondjuk egy dvd-nyi anyag esetén bődület munka visszafejteni.
  • arty
    #33
    ráadásul az összes hekker eszközt blokkolja .... ez az IGAZI gondja a törőknek :)
  • Duddits
    #34
    Ezért kéne kitalálniuk egy új progit.
  • [Jakuza]
    #35
    Hat en meg erndesen feltort SF3 jatekot egyet nem lattam.
    Nehogy azt mond, hogy az rendes feltoresnek szamit, ha osszevissza kell lehuzgalni a madzagokat az optikai meghajtokrol es mindenfele MiniImageket kell betoltogetni.
    Az Expand Rally az elso rendesen feltort SF3 vedelmes jatek.
    Igaz azt erdekes modon inkabb lenukeoltak, mert kulon telepitot irtak hozza, de meg mindig ez szvsz a jarhatobb ut, mint a kabelhuzogatas.
  • Rusy
    #36
    Pedig van rendesen feltört starforce 3-mas játék, a codename panzers, az 1 db exe tehát rendes crack, a kill switch, ami kb kicsomagolva 200 megányi file amit felül kell írni a játékba, asszem ennyi a többi az mini image...
  • Duddits
    #37
    Kill Switch is az?? Egy ilyan szar játékra? Én az első pályát nem vittem végig! Szörnyű!
  • Devids Pro
    #38
    sims2 DVD verziója is rendes exe és starforce 3-as védelem van rajta (CD verzióhoz csak mini image van)
  • [Jakuza]
    #39
    Sims 2 Safedisc-es.
  • Duddits
    #40
    Jaja!