2886
Starforce
  • kjhun
    #2886
    Hivatalos oldal linkje: www.coranti.com
    (Úgy néz ki, hogy ha, a http://-t elhagyod, akkor már nem jól illeszti be a fórun motorja a linket)
  • kjhun
    #2885
    Aki erről az elhíresült másolásvédelemről hall, azoknak a játékok jutnak egyből eszébe. Hallott már valaki, hogy másra is használták már ezt a védelmet??

    Most ezt komolyan gondolták a biztonságtechnikai program készítői, hogy ezt a védelmet használják a programhoz!! Lásd: NFO

    Olvassátok el az NFO "Protection" sorát.

    Hivatalos honlap: ITT (A Starforce védelemről egy szót sem írnak róla)
    Amúgy 4 féle vírus/spywer-kereső motor van egy programba integrálva.

    Hát, ez a védelem miben nyilvánulhat meg, egy vírus/spywerirtó program esetén?? Játékoknál, ha nem eredeti a lemez, el se indul, ennél hogy?? Fel se települ/el se indul, ha nem az eredeti CD-ről teszed fel, vagy még a futtatásához is kell a CD?? Vagy az aktiválásnál kell, kódot meg a lemezről olvassa/ellenőrzi le, amikor beírod a programba, mint a játékoknál?
  • Hapho
    #2884
    Találtam a Race Driver 3-hoz cracket. DE az is milyen dolog, hogy crack kell 1 eredeti játékhoz a StarForce miatt hogy működjön!
  • Evin
    #2883
    Fura, hogy régi, de frissíteni meg nem lehet.
    Akkor a honlapról töltsd le a Remover-t, szedd le, és rakd fel az újat, ha lehet. Más ötletem nincs. Legvégső esetben Crack használata/beszerzése, ha van hozzá.
  • Hapho
    #2882
    Szia!
    Letöltöttem az update-ot hozzá mert nekem régebbi verzió van meg, nem az 5.5-ös, de amikor rákattintok ezt írja ki: Latest protection drivers already installed in your system, no update is need.
    Crackem nincs hozzá.
  • Evin
    #2881
    Attól függ neked hányas verzió van a játékhoz. A SF oldalán ott van egy update, ha neked 5.5-ös verziónál régebbi van. Felfrissíted, és akkor már lesz.
    Vagy ha crack-et használsz, akkor esetleg érthető, ha nem jön elő.
  • Hapho
    #2880
    Szia!
    Én szívesen követném az ott leírtakat, de hiába kattintok a játékban levő protect.exe fájlra a StarForce honlapján mutatott szürke ablak - ez - nem jön elő! Hogy kell azt előhozni?
  • Evin
    #2879
    Valószínűleg régi a játék, ha a Vista nem támogatja. Szerintem gyorsabban végzel, ha beszerzel egy crack-et.
    Egyébként nem értem mi a problémád, le van írva hogy kell. Letöltöd az upadate-es verziót, elindítod és követed a leírtakat.
  • Black Ghost
    #2878
    Sziasztok !

    Egy játéknál ezt kapom:

    "A telepített StarForce Protection illesztőprogram nem kompatibilis a Windows ezen verziójával, ezért a rendszer le fogja tiltani" (op: Vista)

    Nos erre talál megoldást, van itt két alkalmazást ( SFUPDATE, SFREMOVE) amit leszedtem, de:
    -egy nem tudom hova kell tenni (nem találom a programot).
    -kettő abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán erre van szükségem.

    Segítenétek?
  • zoltang
    #2877
    Egy kis történelem...

    StarForce: A History



    Part 1: StarForce Interview
  • mnorbi
    #2876
    sziasztok!

    Nem vagyok nagy Sf szakértö, ban egy játék amihez vn sf 3.5 amit hozzá kellene adni manuálisan add new hardwerkent... Ez xp alatt megy is simán és müködik , de Vista és Xp 64 alatt sajnos nem... Van esetleg vista 64 es SF 3.5 driver ?

    ha nagy hülyeséget irtam elnézést...
  • zoltang
    #2875
    Remélem nem fognak ráharapni erre a kiadók.

    Azért még Reloaded csapat törögeti a őket, bár nem tudom melyik verzió van ezen csak most láttam meg.

    9th Company-RELOADED
    nfo

    PROTECTION .......: Star-Force

    1. Burn/Mount image
    2. Install the game
    3. Copy the crack from the included Crack folder to your installation dir
    4. Play the game

  • [HUN]FaTaL
    #2874
    pff
  • bertino
    #2873
    pff
  • [HUN]FaTaL
    #2872
    így van, nekem eredeti és 2k-t simán megér:)
  • arty
    #2871
    de a TM uniteddel nem voltam tisztában, szal jogos :D

    sry!

    (mindenesetre az eredeti lemez mindenképpen megoldaná a kis lámi problémáját :D )
  • arty
    #2870
    köszi, képben vagyok a starforce-ról ;)
  • [HUN]FaTaL
    #2869
    A TM united nem a starforceon belül kéri a keyt:)

    #2866: elsétálsz a boltba és megveszed:) 2000huf. Vagy játsz az ingyenes tm nations foreverrel.
  • arty
    #2868
    tegyél be eredeti lemezt, akkor majd nem kér kulcsot :)
    (esetleg jó imidzset mountolj...)
  • bertino
    #2867
  • capi93
    #2866
    csá nem tudja valaki mi az amikor felteszem a tm unitedet és amikor indítom cd keyt kér hogyha tudjátok a cd keyt írjátok meg lécci
  • midarine
    #2865
    Köszönöm a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #2864
    Úgy hogy leveszed a géped oldalát és kihúzod a kábeleket a cd/dvd meghajtó(k)ból.

    Mindezt kikapcsolt állapotban persze.
  • midarine
    #2863
    Az mit jelent,hogy nincs lehúzva a fizikai meghajztó?Hogy kell azt megoldani?
  • Inquisitor
    #2862
    Amúgy se nagyon töltene a lemezről, mert gyakorlatilag felpakol vagy 4GB-ot a program könyvtárába. A HDD helyet nem pazarlom, kiírom az image-et DVD-re. Köszi.
  • arty
    #2861
    ird ki adatként az imidzset és mountold a dvdről ;)
  • arty
    #2860
    sehogy, nem lehet.

    csak image + daemon/alcohol mountolos modszer megy, kiirni nem lehet
  • Inquisitor
    #2859
    Üdv. Adva van egy csak Alcoholal kiírható ISO, az NFO szerint Starforce4 védelemmel. Ha kiírom Alcohollal, természetesen bekapcsolva a Starforce4 mellé, akkor a lemez olvasható és telepíthető, de a program nem indul "remészetesen". Hogyan kéne megoldani ezt az alcoholon belül? Van valakinek tippje?
  • arty
    #2858
    kiismerték, ennyi
  • zoltang
    #2857
    Érdekesek ezek az új(?) SF-ek, hogy "ilyen könnyen" törhetők.

    Bet On Soldier Black Out Saigon-SKIDROW

    nfo

    Ezen melyik verzió lehet? Lehet nem is Pro?
    (Remélem egy újabb szög az SF koporsóján.)
  • [HUN]FaTaL
    #2856
    mindkettő jó de ez nem rendes crack, nem mennek az addonok meg a multi...
  • Zsolt01
    #2855
    itt asszem a másodikra mondták,hogy jó. De próbálhatod az elsőt is.
    Nekem simán indul törés nélkül.
  • [HUN]FaTaL
    #2854
    Én is néztem köszi. Nem tud valaki egy linket a crackhez? A Clone ugye megvan..
  • mucsácsó
    #2853
    Úgyis kihalt már a topic, úgyhogy be is írom...
    World Racing 2-CiFE
    Sokan írták (konkrétan grebberre emlékszem :)) hogy milyen jó lenne, ha vinné a DT lehúzás nélkül a WR2-t, vagy lenne egy norma crack..hát tessék, megérkezett ;)
  • arty
    #2852
    mert nincs lehuzva a fizikai meghajtod, ezért mondja ezt a starforce :)
  • grebber
    #2851
    Kiirva mégugyse fog elindulni. Lekell huzni a cd/dvd romokat és menni fog!
  • WanWan
    #2850
    Hello!!
    Azt szeretném kérdezni, hogy én pl. a World Racinggel vagyok bajban. Eddig csak bemountoltam Daemonba, de mindig azt írja ki, hogy rakjam a DVD-t a másik meghajtóba. Na most: arra gondoltam, hogy ha kiírom, és berakom a DVD-t a valós meghajtómba, és mondjuk a daemont kilövöm, akkor lehet-e, hogy menni fog?
    Egyébként itwins féle SFClone verzió.
    A válaszokat, tippeket köszönöm.
  • arty
    #2849
    ami fontos, h a legujabb daemon legyen fent és az mdf/mds dvd image is jó legyen!
  • grebber
    #2848
    Attól függ melyik játékról van szó! Csomo starforce-oshoz van már crack amihez meg nincs Bemountolod a Daemon Toolsba + luhuzod a cd/dvd meghajtóidat és elindul.
  • Maidenfan
    #2847
    Hi all! Azt szeretném kérdezni hogy egy letöltött gémnél a starforce védelmet ki lehet játszani? Imageban futtatnám a játékot és állandóan kéri a cd-t.Segítsetek pls.