33
The Incredibles
  • C7
    #33
    én 3x jáccottam, mindig a 17. pályán akattam el, most újra elkezdtem, a 2. pályán már a lámpáknál Nyúlányka vhogy mindig túlrepült, amikor alatta kellett volna megállnia, az 5. pályán meg Will állandóan rángatja a kezét. mi lehet a gond?
  • Veelee
    #32
    Sziasztok!
    Letöltöttem a gamet a 2.cd kicsomagolása utám csak 2 filet kaptam bwi,bwt, de korábbi tapasztalatom, hogy még kellene 2 bw file. Kiírtam bwritetal telepítettem, de mivel bwa nincs így védelem sincs és moutolni se tudom semmivel sem.
    Megoldás??
    Akinek beindult honnan szedte le?
  • abonyitomz
    #31
    nem ez a 2dik rész ? The Incredibles - Rise Of The Underminer , csak mert kijött
  • Chappy
    #30
    nemtom, alkoholla bróbáltad?
  • janagawa
    #29
    De az a baj hogy a rarból két xma-ti.BWA és BWI failt kaptam és ezekkel nem tudok mit csinálni mert a Dameon tools se tud vele mit kezdeni. Nem is látja.Ha kiválasztatom vele akkor meg nem tudom megnyitni a virtuális meghajtón szóval ez van.Nem tudsz valami progit ami tudja ezt a szutyok kiterjesztést kezelni?
  • Chappy
    #28
    rámész a .rar. fájlra, megnyitod, és kimásolod belőle. kell hozzá az összes darabolt rész. utána simán megy. írd ki CD-re vagy emuláld
  • janagawa
    #27
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy most szereztem meg ezt a gamet de nem tudom felrakni mert egy BWA kiterjesztésű failba van és fogalmam sincs mivel lehetne kicsomagolni. Ha valaki tudja légyszi Írja mármeg vagy ide vagy a: [email protected]. Előre is KÖSZI!
  • Chappy
    #26
    ha vki tud ehhez végigjáccást, küldje ide: [email protected]
    ANGOL IS JÓ!

    [tesómnak kell, mert különben üvölt szegényke ]
  • Vick
    #25
    Sziasztok! Kéne egy kis segístség mert a gyerek már megöl :)!
    Szóval letöltöttem a játékot, de nem tudom elindítani. Több virtuális meghajtóval is megpróbáltam de hibás securom emulációval leáll ( legújabb Alcohol, Daemon Tools ), kiírva ugyanez a helyzet. Van hozzá nocd fájlom is , de ameddig nem indul el , addig ezek fájlok nem is jönnek létre ( Incpc, launcher exe-k). Van valami ötletetek?

    előre is kössz!
  • ttibi
    #24
    hali most tőltőt le a játék elkeztem nyomni de elakatam
    a robot aréna-nevü pályán.beszálok abba a fürész járgányba.
    de nem tom mit kell kilőnni.
    ha tudnátok valami kiss segitséget adni az megkősszőném!
    vagy a [email protected]
    kősszy
  • GiGa master
    #23
    nah 1 #10 irásnál vannak képek és ami a képen van a helkopter a mukim meg ez ellenségek barnák !thx előre si
  • GiGa master
    #22
    hy all nékem lenne 1 problemem elindítom a gamest és az én embere meg az ellenség meg amivel fog történni valami az ilyen fosh barna színűek!!és nem tom mi kőne hozzá!me én nem gamelok ilyen gamesokkal hanem a mostoha tes. kéne!
  • Vanek
    #21
    vki segítsen,ezt írja ki:"Unable to authenticate original disc within time limit",sűrgősen mert karácsonyi ajándék!!!
  • ChevyG #20
    thök jo nem?
  • ChevyG #19
  • ChevyG #18
    szoval:
    http://www.freeweb.hu/relaks/smilies/laugh/LOEL.gif
  • ChevyG #17
    LOL
  • ChevyG #16
    http://www.freeweb.hu/relaks/smilies/laugh/LOEL.gifhttp://www.freeweb.hu/relaks/smilies/laugh/LOEL.gifhttp://www.freeweb.hu/relaks/smilies/laugh/LOEL.gif
  • Jhon Balu
    #15
    sziasztok!
    tudna nekem valaki segiteni abban hogy mit kell csinálni akkor amikor a falból kivszem a páncél terem ajtaját.
    utánna mit kell csinálni mert a rudon nem lehet átugrani a másik felére mert szerintem tul messze van.hogyan lehet átjutni a másik tetőre?ha valaki tud akkor segitsen.elöre is köszi!
  • Tatyla
    #14
    Az még az elsö pálya!
  • Duddits
    #13
    3. kép? Az mi?

    Én már az 1. pályán. :-)
  • Tatyla
    #12
    én a harmadik képnél elakadtam!
  • Duddits
    #11
    Na! Valaki játszik is ezzel a játékkal? Senki nem ír ide.

    Ki, meddig jutott vele?
  • Tatyla
    #10
    Pár kép:




  • Duddits
    #9
    Szerintem is baró lett.

    Na a eírás.

    A grafika olyan téren mozog mint a pókember 2-ben. Az irányítása is olyan és az egérrel is lehet iránytani. A irányítása jó lett.
    A missiók előtt lehet látni egy frankó kis videó miről fog szólni a küldetés. (szerintem a film sztoriját követi).

    Tehát aki szereti az ilyan játékokat annak ajánlom próbálja ki. Ellehet szórakozni vele.
  • CalebJoe
    #8
    Szerintem állat lett ez a kis játék, olyan mint a hulk törni zúzni kell benne. Nagyon jó lesz a film jók a karakterek.
    Van benne egy kiskölyök el kell vele futni az iskoláig olyan mint Flash (iszonyat gyorsan tud futni)

    A víz is élethű lett.
  • Duddits
    #7
    Majd írok hogy milyen. Szerintem holnap. Ma Xpand Rally-t magyarosítok.
  • Lacc
    #6
    Valamit irjatok már hogy milyen a játék.
  • KH
    #5
    'asszem november 05 külföld, nálunk meg nov. 25
  • Duddits
    #4
    Nha, most csomagolom ki. Majd írok milyen. Ha érdekel valakit.
  • Duddits
    #3
    Hát nemsokára az is várható lesz.
    De ez a játékról szól.
    Én most szedem. 2 cd a kicsike.
  • repro
    #2
    Film mikor lesz mán?
  • Duddits
    #1
    Hali!

    Na kinek van meg a játék? Vagy ki hallott róla?