5
  • rgranc
    #5
    A Google-ben nem csak brilliáns fejlesztők, hanem még brilliánsabb marketingesek is dolgoznak: nem új marketingfogás, mégis mindig bejön hogy ha valami nem érhető el az átlagember számára, akkor annál többen szeretnék mégis birtokolni. Ezt a Google itt úgy oldotta meg, hogy új felhasználó nem csatlakozhat, kivéve ha valaki meghívja. Ráadásul úgy tűnik, mintha a meghívók száma is limitált lenne, egyszerre csak hatot kaphat egy felhasználó, ugyanakkor viszont ahogy elosztogatom a hatot, rögtön újabb hatot kapok (tehát a gyakorlatban viszont korlátlan számú embert meghívhatok)... Az első napokban/hetekben még az eBayen is árvereztek meghívókat, ma már a kritikus tömeg elérése után nagyon sok helyen osztogatják őket (fórumokon, honlapokon...), szerintem gyakorlatilag csak annak nincs még, akit nem is érdekel.
    Viszont (személyes vélemény) tényleg nagyon jól használható, gyors, megbízható: amióta van (kb két hónapja), egyetlenegyszer sem töltöttem le otthon a leveleim, az egyéb ingyenes postafiókjaim vagy át vannak irányítva, vagy megszüntetem őket...

    /r.
  • mechorg
    #4
    "az előfizetők nagy része rövid időn belül más szolgáltató után néz majd"

    Már lehet használni? Nem csak béta?
  • rgranc
    #3
    Már rég ki is javították a hibát...

    /r.
  • awender
    #2
    Tehát akkor el kell mennem egy olyan weboldalra, mely a cookie-m alapján crosslinkkel megtudja az azonosítóm. Ennek valószínűsége...
  • Yfel
    #1
    Orulok, hogy az SG rakapott a hirre egy het utan...

    Y

    :o)