27
Minden hétfőn a Cooltv-n 22:30-kor
  • zoolee
    #27
    Hehe..
    Ez nállam a favorit, a jackass egy kalap sz@r.
    Esetleg a film, de az se nagy...
  • Darkboy
    #26
    amikor piercing-el átszúrja a farkát az durva... :|
  • Gorvik #25
    jaja
  • JGTC
    #24
    A sörös beöntéses rész a legdurvább! na meg aztán a "Drink It, Drink It"
  • magus
    #23
    multkor csalanban fetrengtek
  • Gorvik #22
    áááá, bakker most megy a coolon.
    Az egyik bránerét odaszögelték valamihez és szórakoznak vele
    ááá
  • Gorvik #21
    Írd be a yahoo.com video szekciójába a Dirty Sanchez nevet és egy csomót kidob.

    Amúgy mostmár nem kell Reality TV-t, meg egyéb erre szakosodott adókat nézni. Kb. 3 hete a Discoveryn mutatták, hogyan szedik le egy csaj arcáról a bőrt, és törik össze a csontját kiigazítás céljából (mert valami baj volt vele). Hááát, kellett hozzá egy kis ideg végignézni...
  • PeeTeR
    #20
    videokat nem tudtok? mint jackass
  • Cat #19
    idézet a plastikról:

    Dirty Sanchez
    Tegnap éjfél körül lekoccoltam a TV elé, majd be is kapcsoltam azt. Mindenféle érdektelen szemét műsorok voltak, míg végül addig növeltem a programszámlálót, míg kikötöttem az MTV-nél, ahol éppen a Dirty Sanchez című műsor kezdődött. Aki nem ismerné, ez az angolszász verziója a Jackass-nek és ha lehet még brutálisabb módszerekkel okoznak egymásnak fájdalmat.

    (A Dirty Sanchez egyébként egy szexuális aktus neve, mely keretében a lány seggéből szaros ujjunkat kihúzva végighúzzuk a felső ajkán "bajuszt" hagyva. A dolognak számos variációja ismert, közösülés vége előtt, közben, melyik ujjal, rá kell-e élvezni stb.)

    Azt hiszem ott hagytam abba, amikor az egyik csávónak belőttek a jobb fülcimpájába egy fülbevalót, aztán a kis pöcköt megfogták egy fogóval, majd kirántották a füléből. Azt nem lehet tudni, hogy a cimpa elszakadt-e, vagy csak feltépődött a szögtől, viszont elég szépen vérezni kezdett.

    Egyszerűen teljesen hülyék ezek az emberek. És akkor bevágnak epizódokat, amikor a csávó elmeséli, hogy egy nagy cégnél volt "sales rep" korábban, aztán snitt, fog egy égő cigarettát, beveszi a szájába és elkezdi rágni, közben megégeti magát. Aztán egy komplett hamutálat beleönt a szájába és öklendezni kezd. Gruesome.

    Tovább kattintottam tehát és megérkeztem a Reality TV-re. Normális esetben ilyet sem nézek, aztán rájöttem, hogy a Dirty Sancheznél is van gusztustalanabb dolog a világon: műtét. Egy balesetes csávónak varrták vissza a kezét és a lapockájából operáltak ki egy izmot és egy csontot. Ezeket a jeleneteket kezdve onnan, hogy berajzolták a bemetszési pontokat mind mutatták valamilyen formában.

    Aki nem látott még ilyesmit: ne gondoljuk, hogy féltő gonddal bánnak az orvosok velünk. Ilyenkor objektumok vagyunk, akiből ki kell fűrészelni egy csontot, hát kifűrészelik. Bőrdarabot ki kell vágni (ehhez tartozik egy jó vastag szalonna is), hát kivágják. Aki már vágott csontot disznóhúsból az el tudja képzelni, hogy mit kell szenvedni, mire kijön. Na, itt is ugyanez megy.

    Lehet, hogy a műtéti narkózisban nem érzünk fájdalmat, de ne legyenek illúzióink azt illetően, hogy utána sem: erős morfiumot kapunk, mert a szervezetet bizony megviseli az ilyen beavatkozás és még hetekig fájdalmaink lesznek. (És természetesen az is előfordulhat, hogy nem fogadja be az új csontot és izmokat és amputálni kell.)

    Azért írtam le mindezt ilyen részletesen, mert tegnap lefekvés előtt ezeken én is mind végigmentem. Persze lehet, hogy jobb lett volna, ha nem is tudok róla. Mindegy, legközelebb alvási probléma ellen a Playstation-t fogom bekapcsolni. (Bazmeg gladiátoros játék, amiben azt pontozzák, mennyire változatos kegyetlenséggel öljük meg az embereket. Maradok inkább a Super Marionál.)
  • Adam5
    #18
    example: Crazy Boys :D
  • fifi
    #17
    Durva de egyáltalán nem vicces. Aztán meg a többi imitátor megnézni kedvet kap, és zúzzák egymást halomra...Igazából a szüleiket sajnálom hogy ilyen csökevényeket kell/ett/ nevelniük!
  • Adam5
    #16
    nem azt mondta hogy az eggyik kaszkadőr? vagy csak az akart lenni?
  • Ramore
    #15
    szerinted meglesték őket, mert hallották, hogy milyen tehetségesek?

    küldtek egy kazit és az mtv mégiscsak megnézte
  • Adam5
    #14
    lehet mert felfigyeltek rájuk és nem ők próbálkoztak, nem?
  • Ramore
    #13
    Szerintem a Jackass a vicces, a Sanchez csak egy lúzer utánzat. Erőlködés, hogy ők jobbak, mint a műfaj kitalálói.

    Egyébként az a furcsa, hogy a Jackass elött közlik a nézőkkel, hogy ne küldjenek nekik házi amatőr felvételeket. A Sanchezék vajon hogy a fenébe kerültek a képbe az MTV-nél, ha nem küldtek kazettát nekik? :)
  • TDK
    #12
    jaaaa
    durva
    de vicces
  • Adam5
    #11
    meg a füle... amikor letépte... áááá
  • TDK
    #10
    azta
    szétbaz.. a heréjét!?
    ez kiherélte magát
    anyád ez durva
  • TDK
    #9
    szerintem röhögséges
    ahogy káromkodnak
    meg a sok hülyeség amit csinálnak
  • Hulk
    #8
    De ezt nemértem.Eddig aki ide írt az csak szidta hogy brutális meg minden..De ezt honnan tudjátok??Csak nézitek ti is..
  • Ramore
    #7
    Szánalmas Jackass utánzat, nem a poénokkal próbálják "legyőzni" a műfaj kitalálóit, hanem brutalitásukkal.
  • 0ppika
    #6
    Erről beszéltem, csak kínozzák egymást és magukat. A Jackasson egyfolytában lehet röhögni.
  • ZsirosKenyer
    #5
    dirty sanchez szerintem k..gyenge.. okey hogy durvább de a jackass-en még anno sokat lehetett röhögni, de ezek a tagok túl buták ahhoz hogy mosolyt csljanak az arcomra..
  • Hulk
    #4
    Figyi..a Jackass egy kicsit lágyabb..a Dirty Sanchez-ben sokkal keményebb dolgokat csinálnak meg...
  • Adam5
    #3
    én még nem láttam Jackass-t ezért csk következtettem arra hogy olyasmi. de akkor tévedtem. minden esetre én is többet hogy "Aoooouuubazzeg ez fájhat" mint "hehe ez jó"
  • 0ppika
    #2

    Megy az MTV-n is, csak Jackass utánzat akar lenni, nem sok köze van hozzá. Ezen nem lehet nevetni, ezek csak "brutális kínzásokat" csinálnak magukon, és egymáson ...
  • Adam5
    #1
    Hát én láttam néhány részt és eléggé Jack Ass szerüség volt. Pl amikor az eggyik oda szögezte a másik f***át.