69
Ki mit tud róla? Vélemények...
  • Z
    #29
    Ott a pont!!!

    "Jah és ha megfigyeltétek elmondták aztis, hogy egy héten át a mérgezett paprikából kéne enni minden kajához, hogy olyan mennyiség kerüljön a szervezetbe, ami ártalmas...

    Nem azt mondom hogy nem kell komolyan venni a tiltást, de nagyon fel lett fujva..."


    Hasonló, mint a 2-es blokk esetén történt üzemzavar (egyesek szerint baleset) volt. Nagyon közeli ismerősöm dolgozik ott, és ott is érvényes volt a bolhából elefántot dolog. De ha nem lenne szenzécióhajhász a média, valszeg nem is élnének meg. Profitorientáltak, szal lesz még pár ilyen dolog a közeljövőben.

    De azért pár nyaklevest ki kéne osztani ilyenkor a t. delikvenseknek, hogy ne a mi egészségünket kockáztassák.
  • The Garrett
    #28
    tenyleg akkor a viszkikóla a legnagyobb veszély a társadalomra! :D
  • Z
    #27
    Igen, szétmarja a csontot, meg mindent...de ez olyan, hogy a gyomorsav meg erősebb, mint a kóla, és szétmarja, lebontja azt...ha kólát iszol, kevesebb bajod lesz, mintha bebaszol viszkitől...főleg, @ha viszkikólától! :DDDDDDD
  • Szabina
    #26
    Egyetértek!
  • Z
    #25
    Nem elképzelhetetlen, de az brutális visszaélés lenne. Az ilyet szvsz már nem lehetne eltussolni.

    Amúgy az agrártárca augusztus óta tud a mérgezett paprikáról, asszem azt kéne, hogy oda kéne menni az összes agrár dologgal kapcsolatos minisztérium elé, megvárni a főnököket, aztán, amikor mennek haza, követni őket, majd útközben: megállni, és egyééééééél fél kiló paprikát!!! :DDD

    F@szt akarnak az embereken egészségével játszva több pénzhez jutni?
  • Z
    #24
    no comment...

    Amúgy jobban utálom a normál cigit, mint a mérgezett paprikát. De gondolkozz már! Hogy tudnál a cigaretta gyárakkal bármit is kezdeni, vagy egyáltalán a cigarettával...szemben a pirospaprika importtal?
  • The Garrett
    #23
    nem kell minden mögött nagy összeesküvéseket gondolni. Itthon szar volt a termés, behozták a paprikát délamerikából, minél olcsóbb annál jobb mottóval, de rábasztak. ennyi szerintem, szerintem.
  • ShaiHulud
    #22
    annyit mondok: konspiracio
  • The Garrett
    #21
    Jah és ha megfigyeltétek elmondták aztis, hogy egy héten át a mérgezett paprikából kéne enni minden kajához, hogy olyan mennyiség kerüljön a szervezetbe, ami ártalmas...

    Nem azt mondom hogy nem kell komolyan venni a tiltást, de nagyon fel lett fujva...

    [now playing : Belga - 100 (egy-zero-zero ez a paprika ára :D )]
  • akyyy
    #20
    LOL
  • akyyy
    #19
    nem is
  • Sephi
    #18
    A Cola is mergezo megis iszakkk huaa'' :DDDDDD
  • Szabina
    #17
    Nem a paprika rosszabb hanem a benne talált méreg. Ugyanis rárakódik a májra, és nem ürül ki.
  • Kit--Kat
    #16
    akkor se hallsz bele ha amérgezettből ettél olyan minimális benne a gomba, csak a blikk meg az ilyenek befolyásolják a sok buta népet
  • Kori
    #15
    vagy van egy másik lehetőség

    valaki külföldön (egy magyar nagy ember) sok paprikát felvásárolt itthon el kellene passzolni ezért bedobták ezt a mérgezős bulit.
    Magyar paprika piacról ki külföldi be jó drágán NAGY BIZNIC
  • Dichter
    #14
    SZtem Te nem néztél az elmúlt napokban Híradót
  • Pyx #13
    hát, ha sok pirosat szivsz...
  • skristof
    #12
    sztem nem
    igazad van...
    média megint irányit
  • skristof
    #11
    :)))))))
  • Bandew
    #10
    Csak azt ne mond, hogy a paprika rosszabb mint a cigaretta...
  • Z
    #9
    Talán mert más jellegű az benne lévő mérgező anyagok hatása, illetve az idő, ami alatt, és a minimális mennyiség, amely mellett kifejti a hatását.
  • Adam5
    #8
    mert a cigire rá van írva a figyelmeztetés a paprikára meg nem? :O
  • Bandew
    #7
    Ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam!
    Ezzel az erővel a cigit miért nem tiltják be?
  • Z
    #6
    LOL & mf1!

    Amúgy szerintem ez csak egy a sok közül. És a tévé&rádió&írott sújtó most pánikhangulatot akar kelteni, hogy nőjön a popularitásuk.

    Belegondoltatok már, hogy ezt felfedték, de hány olyan eset lehetett, amit sikerült titokban tartani? Szerintem nem ez az egyetlen ilyen forgalomba került mérgező anyag. Bár lehet, hogy csak túl sok fantasy-t, meg szkifít olvasok... :DDD
  • FREAK
    #5
    beszélni-e tucc?
  • akyyy
    #4
    de mérgezett lehetet lehetséges :-O
  • FREAK
    #3
    az erőspaprika méreg de én IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!
  • Kori
    #2
    nem halsz bele

    én is ettem ma
  • akyyy
    #1
    Én lehet ettem :S