51
  • lele
    #51
    lesz rajta bluetooth? pc-vel össze lehet kötni?
  • Eltergo
    #50
    Most olvasom a PS2höz is kiadtak HDD-t :DDD
    Majd lehet rá felinstalálni Audio CD-tDVD filmeket és PS2 játékokat.
  • Eltergo
    #49
    Szerintem elég jó lesz ez a PSP ahogy bejön Magyarországra beszerzek egyet.
    Mp3 lejátszó nem lesz rajta mert akkor elég sok lesz a veszteség...a Atrac3Plus-t is azért rakták bele mert Sony szabvány szerinti tömörítés.
    MS Duo kártyán lehet majd Atrac3Plus zenéket hallgatni.
    Ami azt illeti a 32 mb szerintem bőven elég lesz mivel ez nem egy számítógép hanem egy hordozható konzol. Igaz nem lehet bőviteni a memoriáját de ennyi elég lesz a PS2nek sem több...és szerintem ahozz képest, hogy egy butitot konzol a PS2 elég szép grafikája van...pl. a Resident Evil 4 is kilesz adva rá. Tekken 4,Burnout3, GTA: San Andreas, Resident Evil Outbreek...az ilyen játékokoknak hasonló grafikája van mint a PC-s játékoknak. És ha valóban PS2 grafikája lesz a Playstation Portable-nek az nagyon király lesz.
    UMD Video és Audio elég jó dolog de akkor a boltokban is behozhatnák majd ezt a szabványt.
    Sok ember sirna, hogy mitkezd majd a Audio CD-vel és a DVD-vel de ezeket sajnos lefogja váltani hamarosan a Blueray Disc. én szivem szerint ugy szeretném ha UMD Discen a játékok és zenék lennének Blueray Discen pedig a filmek.
    Ahogy bejön a PS3 ugy a Blueray Disc is hírnevet kap. Anno annak idején a PS2 adott hirt a DVD szabványnak.
  • Shadow_THH
    #48
    igen kössz ez miatt lett itt a kavarodás, én is így értettem. De ez a hatalmas távolság azért tényleg lenyűgöző!
  • Shadow_THH
    #47
    1 millió eladott példány az tényleg nem játszik mi? :) De adok a szavadra hiszen a drága cuccokra mész :D
  • CHEAPBOY
    #46
    Inkabb csak tajekozott.
  • CHEAPBOY
    #45
    Lesz majd nagy arcraeses, ha ugyanugy megy majd szepen tovabb...
  • Sliders
    #44
    A legolcsobb szerintem az EBAY-ról megrendelni! Addigra már elvileg nálunk is lesz ebay és még könyebb lesz mint most
  • Iori
    #43
    azt nem tudja vki hogy mennyire melegedhet ez a cucc? Mert gyakorlatilag egy "mini" ps2röl van szo, elég kényelmetlen lenne ha kezedbe meglegedne mint az állat
  • Cvd
    #42
    A Bluetooth nem csak 10 métert tud. Azért tudod rosszul, mert a legelterjedtebb chipek (mobilokban, stb.) valóban 10 méteren dolgoznak, sőt a BT headsetek még ennyin se, de csak azért mert így kisebb az energiafogyasztás. De lehet kapni PC-hez 100 méterig működő BT kulcsot is.
  • Vers
    #40
    azér a gba-val ne hasonlitgassd a psp-t , az má 3 éve a piacon van
    hidd el ha a psp megjelenik nemsok gba fogy majd
  • Ombika
    #39
    Chepboy te nagyonokos! :)
  • CHEAPBOY
    #38
    Hát persze, hiaba a nagy bejelentsek, PSp igy meg ugy a GBA SP eladasok rekordot rekordra halmoznak jelenleg meg most is mind az USAban s Japanban, semmi kilatas nincs arra hogy ez alabbhagyna... meghoogy kakukk, a Sonynak lesz kakukk (ha nem megy ugy ahogy kell, s azert ok is ovatosak, minossze csak 200.000ret repitenek a boltokba a debutkor... ami nagyon keves, hol van ez a super succes PS2 2 milliojatol? sehol... a GBA 1.000.000milliojatol? sehol) a tobb szaz dollaros veszteseg miatt gepenkent:)
  • CHEAPBOY
    #37
    Azert egy picit nagy lesz ez Mp3 lejatszonak nem?:) Zsebben 99% hogy nem fer el:)
  • CHEAPBOY
    #36
    De az EUnak van sajat vamja+adoja, ami nem keves. Ideshaza meg +25% ugye mindneki tudja mi:)
  • CHEAPBOY
    #35
    Ja, leallitjak a veszteseges PSP projektet, a nagygepek, egy eros hanyada azert megy el mert vagy ujravették (bedoglott, az atalakitas miatt), vagy csak azert mert van ra okos+chip.
  • CHEAPBOY
    #34
    N gaget?:) Mintha az szamitana, azzal a par ezer eladott peldanyaval. :D AZ N gage nem is vesz reszt ezen a piacon ha ugy vesszuk nem is letezik, annyira semmi amit produkal.
  • CHEAPBOY
    #33
    Az itt sohasem lesz 38, majd 2 ev mulva, de akkor is meg egy Memory Stick Duo is kell bele....
  • CHEAPBOY
    #32
    Itt nem is irjak: a Value pack ara(adomentesen, s csak japanban) 232 dollar mar nem 182 mint a simanal: Valos ez a hir, csak nem teljesen igaz.

    S azt is lefelejtettek, hogy ezen az aron a Sony bizony minimum 100 dollart de maximum 350 dollar is veszit, bennfentes nem megerositett informaciok szerint. De csunya bukas lesz ha a sok japan csak filmnezesre veszi meg s a jatekokon nem jon be penz, mint anno a PS2nel...:) Csakhogy itt egy(ketto) sokkal erosebb handheld konkurrenciaja van a PSPnek...
  • CHEAPBOY
    #31
    NO azer nem ezsik ezt ilyen forron, japanban mindig sokkal olcsobb egy adott konzol mint Eu/USA, +ezek az arak adomentesek, nincsen meg rajuk "szamolva" (persze ez lemaradt) Mire ideer, (EU/dollar konzolgyartoknal teljesen egy s ugyanaz ezt ne felejtsuk) 60-70001ft is lesz a kutyu + ez csak az alapgep, a value pack az erdekes, mert azzal lehet csal igazabol kihasznalni a gep adta lehetosegeket, a sima ar pl, nem tartalmaz memokartyat.... hogy mar handheldhez is ez kell, valoban gyaszos lehuzos hir:/

    +Az aksi sem egy maratoni tavfuto benne.
  • Charlie Firpo
    #30
    Es abbol is a 802.11b, mert a .11g 54 Mb/s.
  • CSOCSO
    #29
    igy van... de ez csak a gyengebbik b... ( a g az jobb) es szerintem nem fog tudni 100 meter felettieket
  • CSOCSO
    #28
    lesz az 50 ezer is mire eljut hungaryba.. ha nem tobb


    kivancsi vagyok az ora jatekido az felhangeron es minimum hattervilagitassal megy?:)
  • Sliders
    #27
    Hali! Figy nincs ott véletlen egy külön jelölés, sajna angolból még darabos vagyok, de ez az extra változat érdekelne. Nincs véletlen külön jelölése vagy valami?
  • eperg
    #26
    802.15.1 Bluetooth
    802.11 WLAN
    ne keverjük a fazont a szezonnal...
  • Shadow_THH
    #25
    király

    punkerwork, a blútút igenis 10 méteres sugárbn jó és 2 ghz-s frekvencián nyomja az adatot. Vegyél egy mezei bluetooth usb eszközt (lan partikhoz kiválló) és meglátod
  • szacsi
    #24
    "Rendszermemóriája 32 MB, melyet 4 MB grafikus memória egészít ki"
    esetleg
    ezt a rendszermemóriát lehetne valahogyan cserélni. a symbian telefonokban is lehet, akkor talán ebben is....
  • Ombika
    #23
    Kinntrol kell jozatni pl Becsbol es meg is van oldva,raadasul kurva kozel van! ENNYI
  • asysoft
    #22
    Ha nincs benne memóriakártya, hova lehet menteni? Szvsz kell lenni benne egy MS-nek...
  • Murdoc
    #21
    Azt nem írták, hogy jó-e bele a Sony Memory Stick, mert akkor nem csak nyaraláskor tudnám kihasználni mind az 512 MB-omat! :)
    Ha lesz rajtaí fényképezőgép meg telefon funkció, valószínűleg PSP 2-nek fogják nevezni - akkor biztos megveszem!!!
  • Derapo
    #20
    Meredjek meg ha nekem nem lesz ilyenem:)Mikor is lehet nálunk kapni?
  • Iori
    #19
    tényleg nagyon ütős ez a cucc...ez a UMD kb. 1.8 gigát képes tárolni ami elég szép, de az elég suxx hogy nem lehet irni rá meg törölni.Meg persze a kérdés az hogy hogyan lehet majd warez gameket rátenni(ha egyáltalán lesz erre lehetőség). Biztos nem venném meg ha állandoan 10 rugokat kéne elkölteni gamekre...

    itt van a sony hivatalos honlapján a cucc, és olvastam még a GSon hogy van egy extra változat ami 50 dollárral több és tartalmaz egy távirányitot, táskát és MS Duot! (na MS Duot mért raknak bele ha elvileg nem is támogatja?)
  • radeer
    #18
    Hát nagyon jó kis gép lesz, de mire ide elér az szerintem minimum fél év lesz. 32 MB alapmemória bőven elég, hisz maga az anyag játék,videó azon a korongon fog jönni. Itt nem az a kérdés, hogy mennyi lesz itthon meg ilyenek. Hanem az, hogy mikor lesz meg hozzá az a lehetőség, hogy írható-olvasható kártyát alkosson valaki, aki majd rá tudja tenni esetleg az átkonvertált filmeket ( mert tuti lesznek szoftverek amik majd csinálnak divX to psp formátumú filmet ). <br>
    Mellesleg a GBA is azért lett népszerű, mert kijöttek hozzá a F2A szerű kártyák amikre lehetett tenni a játékokon kivűl E-Book könyveket,fényképeket,videókat stb... Tehát mire rendesen használható lesz ez a cucc a kiegészítőkkel olyan jövő jul-szept körül lesz. Mellesleg ha követi az ár a GBA-s kiegészítők árait akkor maga a chip + kárty + író legalább még 1x ha nem 2x annyiba fog kerülni mint az alapgép. GBA SP-re is kb. fél évre a megjelenésre az alapgép volt kb. 35e míg a f2a kárty a kábellel kb 40-45 ( 128 megabítes ). Tehát, majd hogy mindennel játsz majd fizethetsz a 38e helyett ( ami itthon irreálisan alacsony) 45-50 alapgép + 50-70e KIT...tehát olyan 120e FT-ot. Ezen meg el fog mindenki gondolkodni bár még mindig jobb lesz mint egy 45-50e alapgép + 1 játék 15e :)
  • TeszteloPontHu
    #17
    Ez szabványos vezetéknélküli LAN (Wifi). Kb. olyan, mint a bluetooth, csak nagyobb távolságon működik.
  • NEXUS6
    #16
    "hm. 32 mb memória nem tudom, mi a faszra elég..."

    Hát PC-emu bizti nem fog menni rajta;)

    A GT4 meg csak elpöfög rajta valahogy, ahogy a PS2-n is;)))))
  • szacsi
    #15
    ugyis lesz majd vmi megoldas...
  • Charlie Firpo
    #14
    38ert meg megerne, duplajaert mar nem. Foleg hogy ehhez nem lehet warezelni a gamet.
  • szacsi
    #13
    hm. 32 mb memória nem tudom, mi a faszra elég...
  • szacsi
    #12
    ez teccig. ha lesz mp3 lejatszoja, akkor beruhazok ra. ha meg itthon nem lesz, megrendelem az amazonon, max 5e forint plusz lesz...
  • Vers
    #11
    a nintendonak kakukk
    ez a masina ütni fog mint atom, az ára meg kifejezetten olcso