669
Stubbs The Zombie in Rebel Without a Pulse
  • hunbalee
    #669
    Humble oldalán most havi előfizetéssel €10.07
  • hunbalee
    #668
    Welcome back!

    Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse steam
  • hunbalee
    #667
  • hunbalee
    #666
    A bejelentő trailer alapján kb ugyanaz lesz mint a régi

  • Voltan
    #665
    Nem tudod, ez remaster lesz, vagy simán csak kikúrják újra? Az előbbi érdekelne, az utóbbi nem igazán...
  • hunbalee
    #664
    "Az eredeti Xbox kultklasszikusa március 16-án csoszog be PC-re, Xbox One-ra, Series X/S-re, PlayStation 4-re, PS5-re és Nintendo Switchre."
  • hunbalee
    #663
    Stubbs the Zombie comes back from the dead in March, achievements revealed
  • paragar
    #662
    Heló! Nekem a Gamestar féle verzió van meg de sajna engem már kidob mielőtt a főmenühöz elérkeznék. Valami ötlet? Ati kártyám van a játék NVidiás (lehet hogy ez is közrejátszik?) valamint Xp-t használok.
  • bmark12
    #661
    Hali!
    Nekem orosz verzió van meg.Azt szeretném kérdezni hogy vki tud-e küldeni nekem magyarítást v. angolosítást.
    előre is kössz!
  • ricsa008
    #660
    üdv
    nekem csak egy fekete képjön be mint amikor nagy a Hrz v. a felbontás hang van kép nincs
    hol tudnám esetleg átírni? a peccseket sem rakja fel (GS változat)
  • Lázár Dávid
    #659
    Helló.
    Én a GameStar-os Stubbs The Zombie-val játszok és a dance-nél a round 2-nél nekem is lefagy, hasonlóan az előttem szólókhoz. Netán, ha valaki megoldotta kérem írjon, hogyan sikerült. Köszönöm
  • peppino3
    #658
    léci segitsetek
  • gameplusz
    #657
    Ehavi GameStar-hoz jár, mint teljes játék :P
  • peppino3
    #656
    segitsetek amikor a játékot elinditanám fehér va képernyő aztán kidob exe hibával
  • perchno
    #655
    Ez mien hosszu game?:D
  • grebber
    #654
    Decemberi gamestar mellé ez lesz a teljes game!
  • perchno
    #653
    Nekem van mentésem ha kell.Privátban kérd el a msn cimem és el küldöm.
  • disp
    #652
    De ha visszamegyek stubbs-hoz akor újra rendes a kép.
  • disp
    #651
    Nekem is lefagy a round 2-őnél sőt nekem még(ATI HD 3400)amikor a kezet eldobom 1mp re rendes utána összemegy a kép és ugyan úgy az élet ott van ahol kell lennie viszont a kamera nézet összemegy ilyen kicsire és oldalra teszi.Ezekre van megoldás?
  • balee4
    #650
    Nincs vkinek mentése a táncos rész utánról?, a 2. körnél folyamatosan lefagy, felpatcheltem de így is, ahhh:((
  • Darth Vader 500
    #649
    Jah bocs XD!Azmár régen voltXDXDXD
    NEm néztem
  • Darth Vader 500
    #648
    Hello Azgoth és Többiek!
    Ha még mindíg ott tartasz akkor megmondom hogyan csináld végig azta fárasztó de jóó pályát.
    Előszöris kapcsold ki azokat a kapcsolókat amik ott vannak annál a nagy izénél középen.Ha kész és nem jóó akkor csináld meg megint.Akkormár jóó lesz.Bedob 1 videot és kész a pálya
  • Fido4life
    #647
    nálam is szaggat, ezapc :S
  • Laky
    #646
    Radeon 9600 (7.10 + Omega Drivers) alatt miért szaggat?
  • gameplusz
    #645
    torrent+emule+stb.
  • gothfairy18
    #644
    Helótok, lenne egy kérdésem felétek!
    Tud valaki olyan oldalt érvényes oldalt ahol le tudnám tölteni a Stubbs the Zombie zenéét?
    Lécci segítsetek!!
  • Azagtoth
    #643
    Most csak azért írok, hogy ne süllyedjen el a többi fórum között ez a topic
  • Azagtoth
    #642
    Látom elég régi ez a fórum, de hátha észreveszi valaki... Elakadtam annál a résznél, amikor egy gömbben lebegő professzort kell kicsinálni és közbe kapcsolókat bizgerélni. Nem igazán tudom, hogy mi a taktika itt. Valaki esetleg tudna segíteni?
  • kozitomee
    #641
    WTF OMG
  • kozitomee
    #640
    Nem értem mér van a menüben úgy leírva hogy "One player" ha csak egyedül lehet tolni
  • gameplusz
    #639
    GeForce 7300GT-t szerezz be, ha nem sok pénzed van rá. Abból is a DDR3-as változatot.
  • Code92
    #638
    vagy az h. elmész a boltba és veszel egy jobbaz az patvh-nek számít??
  • Code92
    #637
    nincs
  • TheBerzerker
    #636
    Olvastam, hogy Ati Radeon 9200-al alaphelyzetben nem fut a játék de nincs hozzá valami patch vagy valami, hogy lehessen futtatni?
  • adios
    #635
    Hali!
    Most töltöttem le a game-t és a telepítés előtt kikéne csomagolnom a fájlokat,csak egyszerűen azt írja ki,hogy hibás a csomagolt fájl.MI lehet a probléma?
    Mert szerintem nem hibás csak valamiért ezt írja ki
  • gameplusz
    #634
    Detto.
  • reménytelen
    #633
    Na, én a táncban semeddig se jutottam el, úgyhogy grat :)
  • Maksi
    #632
    Sikerült, köszönöm!

    A tánc iszonyú király benne! Még Bonus Roundot is kaptam :D Beszarás milyen zenéket játszanak benne :P
  • reménytelen
    #631
    Bélgránátokkal meg az elgurított fejed robbanásával szépen, fokozatosan le lehet bomlasztani az erőteret, utána meg kinyírod.
  • Maksi
    #630
    Megosztaná velem valaki, hogy kell a gyermekemet megölni, amit egy erőfal véd? Azt hiszem, ez már egész a vége... miután megettem a csaj agyát, akitől született a srác...