16
  • intrex
    #16
    "A redmondi szoftveróriás képviselői ugyanakkor jelezték: mindenki megnyugodhat, annak sem kell a jövőben retorzióktól tartania, akinek a számítógépén "véletlenül" a Windows operációs rendszerek valamelyik változatának illegális másolata van."

    .. Aha. Csak ki hisz ennek a microsoft nevű cégnek? Minden nap derülnek ki hibák, problémák a termékeikkel kapcsolatban, szerintem az MS fanatikusokon kívül senki nem hisz nekik. :))
  • GABOR16
    #15
    Még a sulimban sincs jogtiszta XP (nem futja az Oktatásügyi Minisztérium álltal adott pénzből).
  • dez
    #14
    A nevéből ítélve egy képnézegető lehet.
  • Axon
    #13
    Mi ez a Photo Slide Show 3? A munkahelyemnek van jogtiszta winXP-je így le tudom húzni ha érdemes. Ha érdemes?
  • Tetsuo
    #12
    Billék egyáltalán nem buták, minket néznek annak. És tudod mit? A 6,5Mrd emberből biztos akad jópár aki beveszi nekik..
  • Frank99
    #11
    nézz meg egy mostani magyar video-t, dvd-t.

    "a lopás bűn, és stb."

    undorító.
  • Frank99
    #10
    ezer program van ilyen, egy jó részük freeware.

    hülyék ezek.
    majd ha a Longhort adják azért ingyé, mert van egy XP-m jelentkezem.
    gondolom a sok hülye amerikai ment, mert ingyen van.

    de nem csodálkoznék, ha a magyarok is sorban állnának :-)))
  • fapapi
    #9
    baze nem semmi nem is tok letezni enelkul a sokfunkcios program nelkul :)
  • Razgon
    #8
    Ez UltraLOL. Szerintem könnyen lehet hasonló(vagy jobb) programokat találni a neten, amelyek ingyenesen használhatóak.

    Egyre butábbak billék...

  • Ginoo
    #7
    LOL
  • Ginoo
    #6
    Ez valami vicc? Ha legális win-t használok akkor kapok mellé még egy szar programot és még csak fizetnem sem kell érte pluszban?
  • Freddy TNT
    #5
    Azért hummánus(abb) intézgetés a vevők csalogatásához,mint pl:RIAA lépései. Nekem szimpatikus hozzá állás,bár nem fogom kihasználni....na meg ha akarnám sem tudnám
  • Tetsuo
    #4
    Mindenki eleve bukik aki wint használ..
  • Zozo76
    #3
    a "le is" torolve
  • Zozo76
    #2
    Akkor te mar le is lebuktal... :)
  • Piscator
    #1
    Kit érdekel az a program.
    Egy hogy van alternativa, ami sokkal jobb e célra, és másra, a másik, ezért nem teszem legálissá a win-t.

    Meg az is marha, aki hagyja;
    hogy bekerüljön az adatbázisba.

    Szép marketingfogás ismét.