11
  • archkoven
    #11
    Én épp tegnap néztem meg és baromira jól szórakoztam rajta. Ezerszer jobb, mint amire számítottam.
    Szerintem van olyan jó mint a Shrek második része. Az elsőt talán nem éri el, de másodiknál nekem jobban tetszett. Persze lehet, hogy csak ezért mert ettől szinte semmit nem vártam, míg a Shrektől mindent.
    Ritkán csinálok ilyet, de ezt tutira megnézem még egyszer.
  • fester225
    #10
    marmint a film zenere gondoltam mert meg a filmet nem latam (vagyis a meset)nem kell azert bantani a meset mert gondojunk a 10 evel ezelotiekre azok se voltak jobb grafikaval megrajzolva a sztorik se voltak jobbak csak most mar tobb jo-rossz kozott lehet valogatni kinek a papne nem jo anak ott a lanya ha meg az sem.............
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Azok a trágya kockafejű 2D-s szarok? herótom van ha csak rájuk kell néznem...HÁT MILYEN EMBERÁBRÁZOLÁS AZ???
  • Duddits
    #8
    Nekem hétvégén meglesz a film.

    Moziba láttam preimer előtt és szerintem állati volt.
  • pemga
    #7
    Nemtom, szerintem tok jó A Shark Story :). Igaz főleg a felsoroltatott szereplőgárda miatt mentem be a moziba :).
  • Zedas
    #6
    A polár expressz tréleren elsírtam magam... és nem a meghatottságtól :)
    Rettenetes, szerintem tíz éves kor felett halálos dózis.

    Ellenben nem tudom láttátok e már Jim Carrey-vel a "Lemony Snicket's A Series Of Unfortunate Events" előzetesét? Nagyon Harvy Plotter klón,
    de rendkívül mókás.
  • bld
    #5
    Nem tűnik rossznak, megér egy misét a cikk alapján
  • Tiby
    #4
    Homoros lesz ahogy így elnézem a képekből
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    valahogy az alap disney rajzfilmek 1000x jobban bejönnek ..
  • Nyiri
    #2
    Ezt a filmet is varom/vartam.
  • arty
    #1
    a The Incredibles trailerje humoros, én arra várok naon ...