9
  • silanor
    #9
    En viszont ki akartam fizetni a hasznalatat. De igy, hogy banoltak Magyarorszagot bek@phatjak.
  • Piscator
    #8
    http://www.keyhole.com/
    de ott valami 7 napos trialról beszél.
  • Piscator
    #7
    Hm, föci érdeklődésű embernek csemege:)
    Ige, kár, h. Bp-ről nincs annyira.
    A DC-n jópár hubon forognak 5-10 éves pestmegye, bp légifotók, azok is jók.
  • Ghilette
    #6
    Sokunknak a Google a "telefonkönyv", pár év múlva a mobiltelefon-PDA-zsebPC-GPS combónkban szintén ő játszik, és hát ki akar még térképet is külön böngészni, ha egyszer a Google elirányít minket. Lassan a Föld fejlett országbéli polgárai egy élő, cyberorganizmust alkotnak, és szó szerint megváltoztatják a jövőt. Legalábbis azt a képet, amit látni szeretnének...
    Közvéleménykutatáshoz nem sokáig kell már megkérdezni az embereket...
    Lehet a Jézuska is innen olvassa, hogy mit kell a fa alá hozni???
    Hát ez elég OFF lett...
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    engem pl new york .. london .. párizs érdekel felülről , mégis mekkora milyen nagy ? mert autóból meg ilyen városnézős filmeken látod belülről .. de az nem olyan érdekes :)
  • Dzsini
    #4
    menj fel az nvidia-hoz, talán ott van még nvKeyhole trial, az működik innen is. én a 15 napot végigmókáztam, majdnem 3 gigányi cache-file jött össze... van pár város, ahol az utcán elszórt szemét is látszik, de pl. London és Párizs is utca-részletességgel nézegethető. kellemes kis progi, és egy gyorsabb kapcsolattal jókat lehet mókázni vele, pl. megkeresni amerikai ismerősök házát, megnézni jónéhány híres épületet...
  • BiroAndras
    #3
    Próbálj szerezni egy amcsi címet, hátha azzal megy.
  • silanor
    #2
    We're sorry, we cannot give trial offers to email addresses from this domain. If you feel this is an error, please contact customer support. Thank you.
  • silanor
    #1
    Errol ennyit. .hu domain-rol nem engedi a trialt se letolteni. Pedig meg fizettem is volna erte ha van benne nehany kep Budapestrol. ..|.,