17
Milyen számítógépházat vegyek, ami jó minőségű, 12 cm-es ventiket lehet belerakni...
  • Taranov
    #17
    Vagy elől és egy hátul, hogy áramoljon a levegő. Én az Antec Sonata-t tudom ajánlani, van is egy itthon, ha meg tudunk egyezni, eladhatom.
    Nem nagy, de lassan jár a venti (egy van benne, a másik külön vásárolható) és ezért csöndes, de áramlik benne a levegő.
  • Taranov
    #16
    Ez most gázos volt :D
    Egy belépőszintű Intel ház 70k, amiben csak 2 venti van, és kicsit sem tuningbajnokoknak van.
    Egy viszonylag egyszerű (az elterjedtekhez képest high-tech) Antec Sonata ház is 25-30k.
  • Met
    #15
    Miért kellett ennek külön topic, megnézed az árlistákat, ott van miből mennyit lehet beletenni és ha olyan az oldal akkor van kép is.
    Sztem bőven elég egy oldal venti.
  • Devla
    #14
    Ha irsz vele azzal felhozod ("bump"-olod) a topicot, mivel idorendben listazza a forum.
  • Davidus
    #13
    Vagy vehetsz csibehálót és körbetekered vele a gépet:) Kreativitás rulez.
  • Davidus
    #12
    Csináltass rá valami rácsot.
  • Davidus
    #11
    A monitort nézed nem a házat.
  • Skyner
    #10
    jól látom, hogy szeptember 9-én megrekedt a dolog és már nem írkálnak abba a topikba ? Akkor inkább ha lehet, mégis ide szeretnék kapni válaszokat. Előre is köszi.
  • Skyner
    #9
    ok., felteszem ott is a kérdést
  • Devla
    #8
    Nem errol van szo. Erdemes lett volna ott feltenni a kerdesed.
  • Skyner
    #7
    ezt a topikot már elolvasgattam, de az én igényemnek megfelelő házra nem találtam javaslatot
  • Skyner
    #6
    nem a tuning miatt, de a mostani házamnál az a gond, hogy le kell vennem az oldalát, hogy a processzor ne melegedjen túl (LCD-s szutyok ház nulla szellőzéssel) és félek, hogy a 3 éves kislányom működés közben belenyúl a gépbe és gondok lesznek.
  • EOX
    #5
    itt
  • FREAK
    #4
    olcsót vegyél, mert ha kinősz ebből a tuning korból, megbánod, hogy sok pénzt basztál el ilyen baromságokra

    tapasztalat
  • Skyner
    #3
    hol?
  • Skyner
    #2
    Sziasztok!

    Számítógépház vásárlás előtt állok és ha tudtok egy számomra megfelelőt, akkor légyszi írjátok le a nevét és típusát.
    Elvárásaim a házzal kapcsolatosan:
    - minimum 4, de inkább 5 db 5,25-ös hely legyen benne
    - 12 cm-es ventillátorokat tudjon fogadni (elöl-hátul (mindenképpen), oldalt-felül (jó lenne))
    - az egyik oldala lehetőleg plexi legyen (nem feltétel)
    - nem szükséges, hogy tápot adjanak hozzá
    - jó minőségű és 20e bruttónál ne legyen drágább

    Előre is köszi a válaszokat!
  • EOX
    #1
    van már ilyen topik