25
  • Tetsuo
    #25
    A gasztrónómia rohadt távol van az egészséges táplálkozástól, messzebb mint 100 évvel ezelőtt.
  • Tetsuo
    #24
    A legtöbb igen, csak van egy immunrendszered ami küzd (te pedig) bízva bízol h kibírod 70ig..
  • Ginoo
    #23
    bocs az off-ért
  • Ginoo
    #22
    a jobb drágább "márkásabb" cuccok többsége is tartalmaz szinezéket, aromát, állagjavítót stb. Egyébként én nem mondtam, hogy minden E betüs káros. Ha így lenne akkor nagy bajban lennénk.
  • arty
    #21
    sehol, természetesen sarkitottam :)

    nekem egy album foglal 100 mega körül, normális minőségben, abban pedig általában van 10-14 track. ezért butaság és marketingizű hogy 30 zeneszám... ennél már a lejátszható zenei időtartam is kevésbé melléfogás.
  • TeszteloPontHu
    #20
    Így van, még pl. a C-vitaminnak is van E száma, attól még nem lesz káros.
  • mechorg
    #19
    A kép közepén, a sárga alapra oda van írva hogy waterproof : )
  • Cat #18
    a gégemikrofon sem hangtovábbítással müködik, és az már igencsak régi technológia, mégse hallottam hogy rákban haltak volna meg
  • dez
    #17
    (Nagyon nem mindegy, hány fajta és milyen E van benne. Vannak ártalmatlanok és nem ártalmatlanok. Élelmezésügyiek is kritizálják azokat, amikben 1-2-3 félénél több van. Jellegzetesen a silány cuccok vannak tele ízfokozókkal, aromákkal, színezékekkel, állagjavítókkal, stb. A jobbakban általában inkább csak hétköznapi konzerválószerek vannak.)
  • dez
    #16
    "E betüs szerokkal meg sajnos nem csak a Tescos szarok vannak tele hanem szinte minden kaja amit megvehetsz."

    Hát ez nagyon off, de ezt a butaságot nem bírom komment nélkül hagyni. Szóval, nem így van.
  • Ginoo
    #15
    Próbáld ki, hogy befogod a füleg és a fülhalgatót a képen látható helyre rakod kb. Rá fogsz jönni, hogy nem is kell olyan erősen rezgetni. Hiába van befogva a füled, mert ez közvetlen közelről rezgeti a koponyádat. Mobilt tényleg nem kéne annyit használni. Én már szabályosan rühellem. Nincs egy perc nyugtom sem tőle. Örülök mikor lemerül E betüs szerokkal meg sajnos nem csak a Tescos szarok vannak tele hanem szinte minden kaja amit megvehetsz.
  • Macc
    #14
    A koponyad normal korulmenyek kozott annyira rezeg, hogy fogd be erosen a fuled, es szinte alig hallasz valamit. Na most ez a cucc nyilvan hallhato hangot produkal ilyen modon, tehat minimum 10-20x erosebben kell rezgetnie a koponyadat hogy elvezheto hangereje legyen. Nekem mar a tokom televan, hogy minden szart rajtunk tesztelnek. Aztan majd ettol is agyrakot kap valaki (nyilvan ahhoz surun kene hasznalni)... Mobilt sem kene annyit hasznalni, es aki teszko gazdasagos tapanyagon el, az meg azert nezze meg pl, hany E-XXX van az adott termekben. Egy kicsit eloffosodtam bocsi.
  • Sadist
    #13
    Hát tényleg elég uncsi órákon keresztül csak az oda-visszákat róni. Legalább jó csajokat lehetne látni, de azok is csak nyáron süttetik a seggüket, úszni általában nem szoktak :(

    Amúgy királyság ez a cucc, csak lehetne még egy picit ergonómikusabb. Egy nagyobb elrugaszkodásnál vagy egy fejesnél tuti leviszi a víz az ember fejéről.
  • lola
    #12
    "64kbites mp3mat" - ezt hol olvastad?
    A 128 MB ~ 2 óra zene 128 kbites zenénél. 64 kbitnél ~ 4 óra. Azt már tényleg zenéje válogatja, hogy egy zene hány perces. Az átlagos slágerzenék rádiós változata átlagosan 3-3.5 perc. Ilyen 128 kbites zenéknél simán kijön a 30 zene. 64 kbiten meg a duplája is.
    Egyébként meg ne feledjük el, hogy nem süketszobában hallgatjuk így a zenét, hanem vízben, ahol az egyéb környezeti zajok (vízcsobogás, stb.) amúgy is zavaróak és lerontják a "zenei élményt". Ez a megoldás magas zenei élvezetet nem nyújt (már csak a hangátvitel módja szerint sem), de unaloműzésre - aki hajlandó ennyit áldozni rá - megfelelő lehet.
  • Ginoo
    #11
    Készen vagytok:) Minden hang rezgeti a koponyátokat is:) Egyébként szerintem kurva jó dolog ez a kütyü. Ha kijönnek a normálisabb darabok és az áruk is megfizethető lesz, valószínüleg beszerzek egyet én is. Tényleg kurva egyhangú órákon keresztül fel-alá csobogni a medencében.
  • Sityi
    #10
    A medencében pancsikoló úszónál nincs magányosabb a világon. Én is tapasztaltam már.
  • DW
    #9
    Ezzel vhogy én is így vagyok, pedig én csak waterpoloztam, de már az is uncsi volt 8 év után:D
  • rolika
    #8
    nekem se szimpi, hogy valami rezegtesse a koponyámat :)
  • Commandante
    #7
    Én nem b@sztatnám a koponyámat ilyen *****gal. 20 év múlva majd jönnek az úszók, hogy valamit elkúrt a fülükben a ketyere.
  • zakika
    #6
    ettol feltem, hogy az emberi testet hasznaljak vezeteknek

    i eta tolka nacsala
  • nenad
    #5
    ne gondolkozz annyit :D nem fogsz unatkozni.
  • arty
    #4
    én usztam, sokat. annyira unalmas, h mostanra láncra verve tudnának csak uszodába vinni :D

    30 zeneszám ??? :D 128 megán??? Segg marketingessel halgattatnék ilyen cuccon 64kbites mp3mat pár órát, utána nem irna ilyen ökörségeket.
  • Cat #3
    látszik hogy nem usztatok sose - pár éven keresztül menjetek fel-le a medencében, heti 6-8 orán át, és megtudjátok mi az az unalom
  • Tetsuo
    #2
    Szerintem tuti 10-20m-ig hiszen anélkül nem lenne értelme és a csontvezetés is épp a sérülékeny membrán kiváltására való.
    Engem a p*csa 128mega zavar ráadásul 30számnak reklámozzák! pf
    (Az első mobilkütyü minenből szarul néz ki, később majd lesznek ergonómikusabbak.)
  • Raszkolnyikov
    #1
    Fel nem venném! Hogy néz már ki? Ha lemegyek a strandra aztán fogócskázunk akkor le kell menni a víz alá. Azt nem írták, hogy vízálló.