30
Érdemes-e,ha igen milyet?
  • sirdond
    #30
    hi
    egy ilyen melle milyen hangkártyát érdemes venni?
  • CSOCSO
    #29
    neked is... ennek van sajat topicja.
  • CSOCSO
    #28
    tobb hangszorocska van egy oldalt es ugy ahogy a nagy 5.1 cuccnal mindig mas hangszoro szol ennel ugyanugy minden hang arrol szol amerrol kene.

    probaltam draga fejhallgatoval a surround stimulalast.. valoban eszre lehet venni ha valami mogulled lo de ezt csak ugy hogy a hatulrol jovo hangok echosabbak lesznek meg atalitja az EQ jat.. tehat vegulis annyibol all hogy a hatul levo hangok mashogy szolnak..emiatt te kenytelenul is ugy hiszed hogy ez a hang hatulrol jon...

    viszont az 5.1 es cuccomban barmikor barhonnan halal konnyen megmondod merrol jon a hang.. foleg ha kepi vilag is van hozza es az a jo hogy a hatulrol jovo hangok is ugy szolalnak meg ahogy kell es nem effektezve.
    sajna a mostani 5.1 fejhallgatok nem szolnak tulsagosan jol. han nem zenere kell csak arra hogy iccaka valami zorogjon a fejeden es tudd ki merrol tamad vagy valami akkor batran vegyel 5.1 cuccost.. de CSAK akkor ha nem alaplapi hangkarival nyomod.. ha legalabb audigy-d van akkor gondolkozhatsz 5.1 ben.. amugy ennek van sajat topicja..
  • CSOCSO
    #27
    hat.. ahhoz hogy 5.1 es fejhallgaton 5.1 ben szoljon a cucc.. ahhoz ra kell kotni rendesen mind a 3 csatit a hangkarira.. plusz a hangkari szoftverjet is ugy kell beallitani mintha rendes 5.1 lenne rakotve es nem fejhallgato. ha nem megy igy se akkor az lol..
  • zbenderhun
    #26
    Köszi hedge!
  • Hedgehunter #25
    5.1 es fejhallgato....? az milyen? nem kotekedni akarok csak erdekel... Hallottam olyanrol ami szimulalja a surround hatast de 5.1?
  • forzajuve5
    #24
    Hello Mindenkinek!

    A problémám a következő: Egyik ismerősöm vásárolt egy 5.1-es Logitech fejhallgatót(azt nem tudom pontosan,hogy milyen típusu, majd holnap megkérdezem), és nem szól a cucc a World of warcraft közben. Mi lehet a probléma? Valamit be kell állítani?
  • Lack
    #23
    Ha még érdekel a Genius rendszere nézz rá erre a linkre:

    http://www.geniusnet.com.tw/product/product-1.asp?pdtno=162
  • Lack
    #22
    Nekem Genius 5.1 Home Theatre rendszerem van. Az árához képest jó. Szerintem nagyon szépen szól. Jó hangkártya nem hátrány hozzá, de rendben vannak a mélyek és a magasak is.
    50W -mélynyomó
    15W -peremhangfalak
    30W -center
  • Hedgehunter #21
    Keresd meg a hangkartyan a line out jack kimentet, vegyel egy jack->2 rca kabelt, dugd be a jacket a hangkartyaba a ket rca-t pedig az erolkodobe es hajra......
  • zbenderhun
    #20
    sziasztok!
    kérnék egy kis segítséget. egy technics rádióerősítőt szeretnék összekapcsolni egy alaplapi hangkártyával. a bajom az, hogy az egyiken 6 bemenet van, a másikon pedig kettő. kérem aki tud segítsen__!
  • Blekk Síp
    #19
    Erre én is kíváncsi lennék! :]
  • giovanni85
    #18
    szóval akinek van tapasztalata ezzel az léccives ossza meg velem is! plíz
  • giovanni85
    #17
    haló!!!
    valaki tudna személyes véleményt mondani a genius 5.1 home theater hangfalról?
    milyen a hangzása a hasonló áru 5.1-esekhez képest(mondjuk a logitech x-530-hoz képest)?; mekkora hangerőre képes?; meg úgy egyáltalán minden
    THX
  • B@dsector
    #16
    Nekem is Audigy 2Zs van és digitális kimeneten keresztül összekötöttem az Yamaha RXV-1400 THX-es erősítőmmel, és nem tudta kiküldeni 5.1-be csak stereo-ban szólt. Csak a régi Audigy 2 Platinummal tudtam összekötni optikai kábelen keresztül és úgy jónak tűnt volna, de még akkor még nem volt meg az 5.1-es B&W. Ettől függetlenül meg kell nézi a user manualt a web-en, hogy mit támogat az a Pioneer DCS-525.
  • takacs12
    #15
    Senki nem tud abban segíteni, hogy az Audigy2 ZS hangkártáymat h szólaltassam meg kx audio driverrel 7.1-en, és a gyári audigy szoftverek (thx setup console stb.) elinduljanak a kx driver alatt???
  • GAAMMEER
    #14
    hi
    audigy 2es hangkartyam van es azt szeretnem kerdezni hogy ha pl vennek egy PIONEER DCS-525 hazimozi rendszert akkor azt hogy tudnam a geppel osszekotni es mukodesre birni??

    itt a hazimozihoz egy leiras
  • takacs12
    #13
    Na felraktam ezt a kx drivert elég faszául szól csak az a gáz h az eddigi kártyához lévő beállító és egyéb vackok amik eddig mentek nem indulnak el és nem hajlandó a cucc 7+1-ben szólni, ami eddig jól müködött, Audigy2ZS kareszom van!Vmi ötlet???Van ugyan egy mód beállítás de csak 5+1 a legjobb választési lehetőség!Vagy úgy telepítsem ujra ezt a drivert, hogy a gyári driverét fel sem rakom???Vagy más ötlet???
  • CoolStuff
    #12
    mindegyikhez:D
  • takacs12
    #11
    Mi az a kx audio driver???Melyik kareszhez jó????
  • 0ppika
    #10
    Azt nem mondtam, de sztem ettől ne várj többet. Az én alaplapi hangkártyám igen gagyi sokak szerint és mégis brutálisan szól vele...
  • Shep
    #9
    Nekem eddig minden játék alatt ment az EAX KX-el és valahogy a hangzása is jobb mint a sima driverrel, szerintem mindenképpen próbáldd ki, meg hát ugye nem fél óra a telepítése :)
  • Gabyee
    #8
    Sajna nem elég,ha jól tudom a kx driver szarakodik a gamék alatt,vagy nem jól tudom??Nincs EAX meg ilyenek!
    Amúgy előtte 5.1 Live volt azon erősebb volt a bass.De gondolom most se az Audigy2 a gyenge:)Szoftveres lehet a dolog,de ha a driver szar...
    Oppi ha jól értelek azt mondod cserérjem le másik hangrendszerre?
  • Geeryy
    #7
    eleg ha annyit mondok kx audio driver ?
  • blackgamer
    #6
    ha nekem Audigy2 kártyám lenne + még hangrendszerem is, én nem panaszkodnék (vagy ha igen akkor az adott topicban csendben)

    persze vehetsz erősítőt+hangfalak 50-100 ezer, de akkor minek van hangrendszered?

    aludj a dologra párat, és addig használj fülhallgatót
  • 0ppika
    #5
    Szerintem a mélynyomód a gyenge, és ezen az erősítő sem segít. Nekem Creative T5400 van, alaplapi hangkátyával igen brutál...
  • akyyy
    #4
    hehe:D
  • Gabyee
    #3
  • Gabyee
    #2
    Ne tolongjunk kérem,csak szépen sorba......
  • Gabyee
    #1
    Szasztok!
    5.1 rendszerem van(Jazz-9902)a géphez Audigy2 kartyeszal.Sajna a bass az nagyon gyenge,erőtlen,pedig mindenütt fullra van tekerve minden.Érdemes venni(akár használtan)valamilyen erősítőt hozzá vagy nem változtatna semmit.Ha igen akkor muszály 5.1-t tudót vagy elég volna egy mezei,elvégre csak a mély részt szeretném dinamikussá tenni mert így ez nudli:(
    Akinek van esetleg tapasztalata ilyesmi témában kérem gépelje ide befelé!Köszi