38
Desert Law
  • Axon
    #38
    Valószínűleg mindkettő. Erről a játékról aztán tényleg nem írt semmilyen oldal, nem volt körülötte hisztéria keltés. Másrészt ez nem a csili-vili grafikájú trillió poligonos játékok egyike. A blitzkrieg motor is csak a legelvakultabb fanatikusokat kápráztatja el.
    Mindenesetre el lehet vele szórakozni.
  • DJ Skyline
    #37
    na bakker, ez is olyan csöndben jött ki, jelnet meg hogy fel sem tűnt senkinek :D bár ahogy elnézem így 1+ év után nincs nagy érdeklődés a játék iránt. ennyire szar vagy ennyire noname és senki nem ismeri
  • Nameny56
    #36
    Én ezért nem adnék pénzt...De nem baj!Te dolgod!;)
  • Axon
    #35
    Megvettem eredetiben.

    Ez már végre angol nyelvű, nem pedig német:

  • Nameny56
    #34
    Nekem is a német van meg...Nagyjából értem,de én is angolszakon vagyok a suliban.A német (egyelőre) nem nagy erősségem!A játék amúgy elég silány,csak az szólhat mentségére,hogy Blitz-motorja van+hogy a témája elég ritka a stratégiák közt!Szerintem!:D
  • Axon
    #33
    Egyelőre félre raktam. Nekem a német verzió van meg és ez nagyon zavar. Egy szót sem értek belőle. Remélem sikerül beszereznem az angol verziót. Ha nem sikerülne, akkor meg fogom venni.
  • Nameny56
    #32
    Csá Axon!Régen beszéltünk!Te végig vitted?VAgy meddig jutottál benne?Majd írj!Csáóó!!
  • Axon
    #31
    Az érzéseim nekem is furák a játékkal kapcsolatban.
    Biztos nem a Desert Law-al van a baj, hanem velem. Azért még is csak jobban szeretek 2. vh-s tankokat terelgetni.
    Mindenesetre egy darabig elszórakoztam ezzel is.
  • Nameny56
    #30
    He-he!Elég fura ez a game!Axon barátomnak (ha megengedi,hogy így nevezzem) köszönhetően tudtam letölteni!Már a 8.pályán járok,de nem szeretem!:D Csak azért nyomulok vele,mert elég könnyű!Mittomén...MAjd lecc vmi!Na csáó!:D
  • Nameny56
    #29
    Köszi Axon!Reméltem,hogy rád számíthatok!
    Megnézem!Csáá!
  • Axon
    #28
    Én több torrent oldalon is láttam.
    Itt egy kereső, amelyikkel több oldalon is tudsz keresni:
    http://freak.torrentpond.com/
  • Nameny56
    #27
    Honnan lehet ezt megszerezni?Rápróbálok!;)Melyik torrentoldalon van fent??
  • Axon
    #26
    Próbáld csak egy érdekes próbálkozásként kezelni a játékot.
    Egy játékkal akkor játszik az ember ha tetszik neki, így nem kötelező semmi.
    Mindenesetre ezt is ki lehetett hozni a Blitzkrieg motorjából, de az más kérdés, hogy erre mekkora igény van. Nem sok embernek lesz a földön ez a kedvenc játéka az biztos :-)
  • Nameny56
    #25
    Hát ez a játék nem vmi meggyőző őszintén szólva...Jó-jó,hogy blitzkrieg-motort használ,mert azt én is favorizálom,de hát a többi...MAga a történet...:S Áhh...
  • Axon
    #24
    3. pálya eleje. Egyre nő az armada:

  • Axon
    #23
    Győztem és rögtön kaptam egy kis utánpótlást, élükön egy szép sportos 60-as páncélzatú amerikai országúti cirkálóval:

  • Axon
    #22
    Megjelennek az első ellenfelek:



    Az első nem túl erős, de a másodiknak már vastagabb a páncélzata mint a saját járműveimnek, de a tűzereje nagyjából megegyezik.
  • Axon
    #21
    Második pálya eleje.
  • Axon
    #20
    Készítettem egy képet:

  • Axon
    #19
    Letöltöttem kipróbáltam.
    Ez a játék a Blitzkrieg motorját használja. Le sem tagadhatná a nagy elődöt. Aki már játszott a blitzkrieggel annak minden ismerős lesz. Túlságosan is az. Mindenesetre tolom egy kicsit. Sajnos a német verziót töltöttem le, így egy büdös szót sem értek az egészből, viszont szerencsére nálunk is megjelent barátságos 990 Ft-ért. Ha tetszik akkor meg is veszem, az legalább angol nyelvű.
  • Carlos
    #18
    Jaja...kiváncsi leszek rá énis!
  • DJ Skyline
    #17
    Nov. 24 a megjelenés valószínűleg...várom már, nem sok ilyesmi témájú játék van! :)
  • Carlos
    #16
    Mégújabb képek:


  • Esrohnoil
    #15
    Igazad van. Inkább legyenek olyanok a nők benne mint az őskorban. :)
  • grebber
    #14
    10 új kép
  • Carlos
    #13
    Kötöszköcc?
    Lezúzlak!
    Ez isten játék lesz!
  • ronhaven
    #12
    Nincs kaja,viz, egy normalis lakas, de meg egy stabil kocsijuk se, a kovetkezo napban se lehetnek biztosak, de kondira, mucsöcsre,meg kozmetikusra, arra telik.
  • Carlos
    #11
    Pár konszept:




  • Carlos
    #10
    Továbbra is azt mondom, hogy istencsászár játék lesz ez karácsonykor!!!
    Várom ezerrel!
  • Carlos
    #9
    Szóltam a moderátoroknak, hogy javíccsák!
  • Carlos
    #8
    Hehe...lehetséges!
  • ronhaven
    #7
    Csak ugy a rend kedveert megemlitem, hogy a jatek cime siman Desert Law, a topicnyito valszeg felreolvasta a hardwiredes cimet.
  • Esrohnoil
    #6
    pázsáusztá
    :)
  • Carlos
    #5
    Nem a legszebb???
    Gyönyörű!!!
    Fallout power meg svájn póver!
    Imádni fogom!
  • grebber
    #4
    Nem a legszebb de ki tudja ha leköt majd akkor tolom vele.
  • Carlos
    #3
    Gyönyörűséges!
  • Carlos
    #2


  • Carlos
    #1
    Mad Max filmek hangulatát idézi a nukleáris háború utáni világban játszódó Desert Law, mely az Arise új 3D real-time stratégiája. Benzin az egyetlen fizetőeszköz a játékban. Bármit megkaphatunk, ha van nálunk elég üzemanyag. Bred bőrébe csöppenünk, kinek falucskáját földig rombolják a banditák.

    Segítőket gyűjtünk magunk köré és idővel kisebb hadseregre teszünk szert. Az emberiség közben megpróbálja újjáépíteni a civilizációt a romok közül előkotort technológiából. Bűnözők száguldoznak a sivatagban. Meg kell küzdenünk velük, ha élni akarunk. Az életben maradt, őrült tudósok több mint 50 fegyverekkel felszerelt járművet adnak a kezünkbe. Széles a választék, egyszerű autóktól egészen a motorizált erődökig minden páncélozott platformot vezethetünk. Harminc küldetés során elégíthetjük ki Bred – banditák iránt érzett - bosszúvágyát.
    Fejlesztő: Arise
    Megjelenés: karácsony

    HARDWIRED