5098
offline
  • PResident Evil
    #1
    Üdvözletem Skacok !!!

    Nos eme hajnali időpontban pattant ki fáradt agyamból, hogy tenni kellene vmit a Zenés fórumozókért,közösségért. Mivel zene, tehát Rádió... arra gondoltam, hogy mi lenne ha mi szerkesztenénk egy saját rádiót, társaink és persze saját magunk szórakoztatására... Elképzelésem: mivel zeneileg szinte minden területet érintünk, ezért napokra osztanám a hetet, minden nap más stílusú zenét játszanánk, és az egyik napon kívánság műsor is szerepelhet... az adásidő a 20 órától 22-ig tartana, minden nap más más zenei palettával... a pontos beosztás közölve lenne...
    Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy jelezzetek vissza, ha érdekel titeket ez a project! Ugyanis technikai háttere is megvan a dolognak, méghozzá egy izmos szerver... ha lenne elég jelentkező, és hallgató is persze akkor állandó lehetne az adás, nem pedig teszt módú!
    Tehét írjon mindenki, javaslatokat, ötleteket várok, a technikai kérdésekre cSuwwi nyilatkozik, aki a másik főelme, az Ő reszortja lesz a megvalósítás... reméljük jól fog elsülni a dolog, remélem a legjobbakat és bízom bennetek !!!

    bye all

    prezi :)
  • Dani20
    #2
    rulez! :)
  • PResident Evil
    #3
    hát köszönöm ezt a magasröptű hozzászólást :) egyéb mondanivaló ? :D
  • MrTressy
    #4
    rulez 2
  • hen-tes
    #5
    kirásák :DDDDDDDDDDDDDD
  • Dani20
    #6
    azvan :D
  • Hentes Bill #7
    halló-halló, kérem szépen a Royal Gigolos California Dreamin' számát köszönöm
  • Dani20
    #8
    ez itt a sláger rádio?? :P
  • cSuwwi
    #9
    Láger rádió Bukarest, adásban van, beszéljen!
  • cSuwwi
    #10
    "cSuwwi nyilatkozik"

    Nem nyilatkozom, köszönöm...
  • Dani20
    #11
    AhahAHHAHHahahaAHah
  • Bandee1987
    #12
    kúl
  • Bandee1987
    #13
    "Sziasztok én Bandee vagyok, és szeretném kérni tőletek a Dragostea din tei cmíű számot, és küldeném az összes sg-snek aki nem szereti"
  • FREAK
    #14
    "aki a másik főelme"

    Ki az egyik?
  • traXion
    #15
    hétfőtől szoNbatig trance @ techno, vasárnap a többi? :D
  • szacsi
    #16
    ikénytelen....
  • cyrus #17
    letyen house is mek sok peat jr ! :D
  • FREAK
    #18
    vagyis ugyanazt akarjátok egész héten, amit az összes többi rádióadó egész héten nyomat :)

    ez is van annyira értelmes, mint betelefonálni egy kívánságműsorba és olyan slágert kérni, amit fél órája amúgy is játszottak és fél óra múlva szintén játszani fognak
  • Taranov
    #19
    Sziasztok. Én támogatNÁM, de azt hiszem, hogy sajnos sajnos értelmetlen, mert annyi igazi rádióadó van.
  • Taranov
    #20
    Azt nem lehet kérni :DDD
  • Taranov
    #21
    Mostmár a slágeren is bevezették, hogy felajánlanak 3 dalt és azokból lehet választani, mert minden hülyeséget választottak ezelőtt, olyat is, ami 1 órával előtte ment le :)
  • Punker
    #22
    ez olyan lenne mint a koli.hub rádiója?
  • mukika
    #23
    jó ötlet, de akkor tényleg mindig változatos legyen.
  • blackgamer
    #24
    jó ötlet, de a FREE mp3 link... topic sem működik
    pedig ott tényleg megmutathatná mindenki ki milyen zenét hallgat, és mit ajánl másoknak is
    az emberek többsége nem kiváncsi mások zenéjére (sajnos), ezért nem hiszem, hogy túl népszerű lenne a rádió
    de egy pár heti próbát megérne a dolog
  • Punker
    #25
    nem feltétlen, pl koli rádiót is elég sokan hallgatunk
  • St
    #26
    jó ötlet! :)
  • Met
    #27
    lesz hivatalos engedély vagy kalózba nyomnátok?
  • CattiBrie
    #28
    Nekem teccik! De kíváncsi vagyok, h valóban lenne-e olyan zene, amit én kedvelek/meghallgatok. :)
  • Punker
    #29
    itt lent van 1 táblázat hogy mikor milyen zenét nyomnak ők valami ilyesmi kéne nekünk is.
  • JAST
    #30
    csókólóm! trance ha vkit érdekel vállalom a rádió barát változatának a tálalását, keresettek meg msn-en vagy priviben!
  • nemcsakfeel
    #31
    cool.
    és 22 h után mi lenne? nem gondolsz a "ki van fennt legtovább " résztvevőire????
  • CoolStuff
    #32
    Sok hiphop-ot és hungarista számot kérek!:D
    Techno csak ritkán!:P
  • JAST
    #33
    mindennap más lenne szóval mindegyik stílus ugyanakkora esélyt kapna
  • Aspyrin
    #34
    Remek, én a jazz-ért rajongom, mint pl.: Pat Metheny Group, remélem nem vagyok egyedül
  • ThePartyFace
    #35
    Ha olyan zenek mennenek, amik az adott nap stilusahoz kapcsolodoan alapvetoen igenyesek es szinte nevelnek a hallgatokat, akkor siman jo otletnek talalom.
    Ott van pl Armin Van Buuren musora. O a stilusan belul igenyes programot tud osszehozni. Ilyen kene ide is;)
  • Xboxman
    #36
    jó ötlet!legyen sok klasszikus rock meg punk;)
  • Z
    #37
    Szkútert, goát, drámenbéjszt, meg dimbiridimbiri, tízdekohúszdeka zenét ne! :DD
  • Dani20
    #38
    A State Of Supergamez :D
  • Cat #39
    ugyan nemtudom hogy webes rádiónál kell e fizetni az artisjusnak, de sztm megérné utánanéznetek, a másik hogy a feltett számokat megvette az adott személy cdn, vagy csak letöltötte egy fájlcserélőn?
    ugyan ez akadékoskodásnak tünhet, de sztm érdemes jobban körüljárni a témát
  • PResident Evil
    #40
    jujjj... látom termeltek rendesen, akkor most végigolvasom és nyilatkozok :D