20
  • winnie
    #20
    A Megtorló tényleg nem rossz csak az a gond vele hogy tényleg itt nálunk nem volt nagy sikere!

    meg kint sem.

    [/i]Szerintem igazad van egy picit azért mert én azt sajnálom hogy a leg újabb jó filmeket nem találom meg itt,és csak vagy a szarba írnak sokat,és a jókat keves is nézik meg tényleg!

    hmm. láttad a sophie scholl-t vagy a belső embert? ezek voltak az utolsók.

    [i]Az tény nagyon jó film azért a Collateral,és oscart is kapott,de már mikor hajaj!


    természetesen nem kapott oscar-díjat. és tavaly nem kapott.

    Jó filmezést mindenkinek,és jobb lenne ha több sorozat vélemény is lenne nem csak ezek a szar szapanoperák!

    valamit elnéztél, mert szerintem az sg-n nem volt szó soha szappanoperákról.
  • pero
    #19
    Hali!

    A Megtorló tényleg nem rossz csak az a gond vele hogy tényleg itt nálunk nem volt nagy sikere!
    Szerintem igazad van egy picit azért mert én azt sajnálom hogy a leg újabb jó filmeket nem találom meg itt,és csak vagy a szarba írnak sokat,és a jókat keves is nézik meg tényleg!
    Az tény nagyon jó film azért a Collateral,és oscart is kapott,de már mikor hajaj!
    Jó filmezést mindenkinek,és jobb lenne ha több sorozat vélemény is lenne nem csak ezek a szar szapanoperák!
  • winnie
    #18
    ezeknek a 3/4-e olyat bukott kint, hogy még a hazai mozikba sem kerültek be. hiába jók, az embereket nem érdekelte.
  • 1Lntos
    #17
    Üdv Mindenki! A film nem rossz... De egyszerűen nem értem hogy hol vannak a kedvenc filmjeim.... Szinte egy fórumon sincsenek fennt, és ez szomorú, helyette vannak ilyen 10-ed rangú retkek.... Hol A Megtorló, vagy az Equilibrium, vagy a Kabinláz, esetleg a Főnix Útja????? Ezek mind iszonyatosan jó filmek és alig lehet hallani/olvasni róluk... Hogy is van ez akkor??? És miért???
  • pero
    #16
    Hali mindenkinek!

    Hát elég régi film,de azért nagyon jó,volt!A tőrténet nagyon jó,és a szereplők is nagyot alakítanak!
    És elég érdekes film is én szerintem,engem legalább is el gondolkodtatott,a vége,meg az egész film,hogy ez szinte akárkivel meg történhet,egy taxissal,egy emberrel,vagy egy vad idegennel,és a vége mi?elég érdekes dolog jön ki belőle,hogy mikre képesek az emberek,ha az életükről van szó,vagy a szereteikről!És még valami hát igen egy 10millios városban ki vesz észre egy halottat a metróban!!!!Vagy két három nap kell pláne ha hajléktalan akkor meg föleg!
    Mindenkienk ajánlom aki még nem látta,nagyon jó,és fejet hajtok a rendezőnek,és a szereplő gárdának,élvezhető nagyon a film,és nem unalmas,más mint a többi film!
  • Princeman
    #15
    A feeling a lényeg, a feeling.Gratula rendező, operatőr, és persze két főszereplő.
  • David01
    #14
    Nekem is nagyon tetszett.
  • menyus77
    #13
    Szerintem is nagyon király a film.A sztori nem olyan különleges, de a hangulata nagyon pöpec!
  • shax
    #12
    A collateral zálogot jelent.
    (GOOGLE,angol-magyar szótár)
  • shax
    #11
    Szerintem ez a film TÖKÉLETES!!!
    Nem tud ná valaki megírni hol és hogyan lehet letölteni?
    ([email protected] várom az üzeneteket.)
  • ZsirosKenyer
    #10
    zsir a film!!
    gator: nekem mar megvan :P
  • gator
    #9
    istenkiralycsaszar a film ...
    na meg a zene ...
    tennyeg nem tudjatok h mikor fogjak kiaadni a zenejet ?
  • _Vegeta_
    #8
    A cikk tenyleg jo, nincsen vele semmi baj. :)
    Csak epp erted. :)
  • Wolffang
    #7
    No comment:

    http://www.imdb.com/title/tt0369339/

    szavazás
  • Tetsuo
    #6
    Az télleg durva legalább fizetnének suttyomban egy újságírónak..na mind1
    Ez Dreamworksös ugye? Eddig ott volt egy majdnem tökéletes film (A.I.) de ez nem hiszem hogy megközelítené a szintet..olyan felejtősnek látszik (pl színészek, rendező miatt) de mint mindig most is optimista vok, reméljük nem úgy lesz.. (Paul Oaky meg biztos csupa gagyihouse-t rak Howard elé pedig..) holliwood rulez
  • Cat #5
    valóban jó cikk, élvezet olvasni

    ha lehuzzák az a baj, ha nem huzzák le egyből reklám :)

    egyébként azt is érdemes megjegyezni, hogy számomra sokkal furább, hogy az indexen az intercom filmekről az intercom irja a kritikát - ugyanis a cinematrix az intercom tulajdonában van
    nesze neked hitelesség
  • _Vegeta_
    #4
    Holgyeim uraim, fizetett hirdetesunket olvastak. :D
  • cSuwwi
    #3
    1. collateral
    - biztosíték
    - érintkező
    - járulékos
    - kiegészítő
    - kísérő
    - kollaterális
    - kötelező melléktantárgy
    - közvetett
    - másodlagos
    - mellék-
    - mellékkörülmény
    - nem egyenes
    - oldalági
    - oldalági leszármazott
    - oldalági rokon
    - párhuzamos
    - pót-
    - velejáró

    Jobb felső sarok kereső -> angol-magyar szótár
  • rolika
    #2
    mit jelent a collateral szó?
  • Zedas
    #1
    Egyre jobbak a filmkritikák!

    Grats!