401
2005. július 2-24.
  • zambrotta
    #41
    remélem összejön neki vmilyen jobb eredmény

    Hajrá Laci!
  • franco
    #42
    idén szvsz nem lesznek nagy eredmények

    ha top100ba lesz összesítésbe, akkor meg fogok lepődni
    időfutamba se lesz ott a topon sztem

    de ha végigmegy az is nagy teljesítmény

    petacchi nem fog
  • criminal law
    #43
    Basszus, nagyon erős csapat...:-)))))
  • franco
    #44
    2 ilyen klasszis sprinter sztem luxus
    reméljük Laci jól vezet majd fel
  • Breki33
    #45
    Az első etap pont neki való
  • franco
    #46
    sztem 1 hosszú szökést engednek neki, de ne várjuk hogy rögtön az első nap...
  • franco
    #47
    ha a prológról beszélsz, nos, akkor se esélyes szvsz
  • criminal law
    #48
    Meglátjuk, nem tudok így mit mondani, mert nem nagyon követtem az eddigieket az idén, de pár szakasz, és okosabbak leszünk.
  • Breki33
    #49
    az első, 19 km-es szakasz egyéni indításás időfutam lesz Fromentine - Noirmoutier-en-l´Ile között július 2-án.
  • Breki33
    #50
    egyik legnagyobb argentin napilap, a Clarín a következőképpen vélekedik: "Igaz, hogy Brazíliának van egy kis fórja, mert többet pihenhetett, ám mindig kényelmetlen Argentína ellen játszania. Az is igaz, hogy válogatottunk a mexikóiak elleni elődöntő után leginkább egy nem felhangolt gitárra hasonlított, ugyanakkor az ősi rivális ellen mindig képes összekapni magát, és tisztán ki tudja énekelni a legnehezebb hangokat is."
  • Breki33
    #51
    na ezt nem ide P
  • Breki33
    #52
    Edzés közben bukott Armstrong
    Kisebb sérüléseket szenvedett Lance Armstrong, aki címvédőként készül a szombaton kezdődő francia kerékpáros körversenyre, a Tour de France-ra. Az edzésbaleset még a múlt héten történt, de csak most hozta nyilvánosságra az amerikai sztár csapata, a Discovery Channel. A jelentés szerint a harminchárom éves texasi kerekes Nizza közelében esett el, azonban az arcán keletkezett horzsolásokon kívül más baja nem történt.

    "Semmi gond, már nagyon várom a rajtot. Jól érzem magam a nyeregben, sőt, megkockáztatom: jobban érzem magam, mint valaha" - üzent a riválisoknak Armstrong, aki idén is a Tour abszolút favoritjának számít. A világhírű londoni William Hill fogadóiroda ennek megfelelően az ő sikerére fizeti a legkevesebb pénzt (az odds 8-11), mögötte a német Jan Ullrich (11-4) és az olasz Ivan Basso (6-1) következik a sorban. A tengerentúli klasszis sorozatban hetedszer próbálja megnyerni a világ leghíresebb országúti versenyét.
  • franco
    #53
    Tud valaki linket adni ahol rendesen fennvan minden szakasz keresztmetszete?

    letour.fr-en és eurosport.com-on nem találtam /eurosporton csak videókat/
  • criminal law
    #54
    letour.fr-en mindig fenn szokott lenni, de van egy ilyen fórum, hogy eurosport.masterfilm.hu, ott érdeklődhetsz. Egyébként ezt szokták Sipiék is olvasni a közvetítés alatt, ha valaki nem tudta volna :-)
  • koRps
    #55
    Jan Ulrich Der Sieger!
  • franco
    #56
    körülnéztem kissé


    szabadságokat, sörbeszerzést úgy időzítsük, hogy a 11. a királyetap
  • ullrich
    #57
    Holnapi prológ:



    Remélem Laci első tízben, bár szerintem ez rövid neki.

    HAJRÁ LACI & ULLE!
  • ullrich
    #58
    Gyorsan javítom is magam :), ugyanis 8km felett nem prológ hanem időfutam, csak totál hozzászoktam hogy prológgal kezdünk.
  • gercse
    #59
    HAJRÁ ULLRICH
  • lee86
    #60
    vana horvátoknak valamilyen indulójuk a tour-on? mert pont ebben az időszakban leszünk horvátországban.. :(( basszus rögtön elment a kedvem az egész utazástól.. :) :(
  • lee86
    #61
    na éshogy befejezzema mondatot: ha lenne a horvátoknak indulojuk, akkor valszeg valamelyik csatorna azért csak-csak leközvetítené az eseményt..
  • koRps
    #62
    én meg sajna a prólogot nem fogom látni
    laci remélem jól fog menni

    és remélem megfogják armstrongot pl ullrich :)
  • ullrich
    #63
    Jelentem horvát nincs csak szlovén, a szlovén tenger is szép :)
  • Breki33
    #64
    #49
  • lee86
    #65
    hát ez nem jó hír.. már csak a horvát eurosportban reménykedhetek (ha van) vagy különben lőttek az idei tour-omnak :((
  • zolee90
    #66
    nah ma lesz a prológ :D:D:D
  • MrSpock
    #67
    Jó lesz az idei verseny is!Lance-on most nincsakkora teher,és mondaná,hogy mindenkinek összekell kapnia magát.Erős a csapata nagyon!
    Sajnos Ullrich akármilyenjóformában van,elfog szállni a hegyeken:-(
  • Laffite
    #68
    ja, mindíg a hegyeken dől el, amelyik csapatnak ott több embere marad a szakaszok végén, annak a csapatnak az embere nyeri az összetettet és nem nagy kockázat kijelenteni, hogy az amerikai lesz az megint, aki a végén nyer, de azért én szorítok egy szoros véghajráért, hátha idén végre... :)
  • criminal law
    #69
    Tippetek egyébként van pl az első három helyezésre?
  • ullrich
    #70
    1. Láncos
    2. Ulle
    3. Vino
  • zolee90
    #71
    senki se kommentálja az első szakaszt??? sztem szépen teljesített LAci...
  • atomanty
    #72
    ja jól ment,de azért lance odavert mindenkinek,így lehagyva ullrichot+ a tourt egybekötötte 1 sheryl crow turnéval :),de 1 kicsit nyomasztó aza sok amerikai nem?kevin costner ekkora divatot csinált ott? aki nyert az kicsoda?még sosem hallottam róla
  • zolee90
    #73
    énse hallottam...állítólag a Giron is yool ment
  • ullrich
    #74
    Idén is csak a második helyért izgulhatunk :(, nem mintha ez nagy meglepetés lett volna, de első nap után már mindenki 1 min hátrányban van. Viszont Lacinak nagyon örülök 5. összetettben, hihetetlen :) SZÉP VOLT LACI!
  • ullrich
    #75
    1. nap eredménye/összetett

    1 029 ZABRISKIE David CSC USA
    2 001 ARMSTRONG Lance DSC USA 00' 02"
    3 019 VINOKOUROV Alexandre TMO KAZ 00' 53"
    4 004 HINCAPIE George DSC USA 00' 57"
    5 102 BODROGI Laszlo C.A HUN 00' 59"
    6 066 LANDIS Floyd PHO USA 01' 02"
    7 071 CANCELLARA Fabian FAS SUI 01' 02"
    8 028 VOIGT Jens CSC GER 01' 04"
    9 037 KARPETS Vladimir IBA RUS 01' 05"
    10 095 GONZALEZ GALDEANO Igor LSW ESP 01' 06"
    11 023 JULICH Bobby CSC USA 01' 07"
    12 011 ULLRICH Jan TMO GER 01' 08"
    13 063 GUTIERREZ José Enrique PHO ESP 01' 12"
    14 164 LEIPHEIMER Levi GST USA 01' 13"
    15 165 RICH Michael GST GER 01' 13"
    16 008 RUBIERA José Luis DSC ESP 01' 16"
    17 007 POPOVYCH Yaroslav DSC UKR 01' 18"
    18 171 MC GEE Bradley FDJ AUS 01' 24"
    19 058 WAUTERS Marc RAB BEL 01' 25"
    20 021 BASSO Ivan CSC ITA 01' 26"
  • Breki33
    #76
  • ullrich
    #77
    Holnapi etap:

  • MrSpock
    #78
    Ha megnézed mennyi francia vagy olasz,meg spanyol kerekes van,igaz nem ott az élmezőnyben.
    A Tour már akkor eldőlt amikor Lance bejelentette,hogy elindul.
  • ullrich
    #79

    Zabrikie 60al hasít

  • ullrich
    #80

    A nap hőse :)