83
Adobe Audition
  • Met
    #43
    Mi okozhatja ezt a sistergést? Mert ha a SoftEncode-al konvertálom egybe a 6 wav-ot úgy is rossz lesz a minősége.
  • Dj Faustus #42
    http://www.videohelp.com/forum/userguides/129419.php
    http://www.doom9.org/index.html?/belight-ac3toac3.htm

    Vagy nézz utána a SoftEncode nevű programnak (Sonic Foundry-termék).
  • Met
    #41
    5.1-es vagy DTS hangot lehet gyártani valahogy?
    A 6 hangsáv megvan külön, de ha SurCode-al konvertálom DTS-re akkor csak sistergést kapok.
  • Dj Faustus #40
    1. "csavard fel a hangerőt": Effects/Amplitude/Amplify, fade; majd az Amplification értékét told el pozitív irányba.
    2. Csapd be a fület: Mivel az emberi fűl kb. az 1 kHz környékén a legérzékenyebb, az Equalizeren (Effects/Filters/...) 1 kHz környékén tegyél egy kis kiemelést.
    3. Mivel a mai nemzedék a basszusok bűvöletében él, a mélyhangokon is emelhetsz.

    De vigyázz! Túl sok hangerőnövelés túlvezérlésbe csaphat át, ami torz felvételt eredményez.
  • streetracer
    #39
    Hogy tudom magát a zenét erőteljesebbé, hangosabbá tenni? A kimerítő válasz ne az legyen, hogy "Csavard fel a hangerőt a hangfaladon, Vazze!"! Más megoldás érdekelne...
  • Dj Faustus #38
    Magyar teljeskörű leírás valószínűleg nincs (professzionális szoftver, feltételezi, hogy tudsz valamelyest angolul).
  • bifleslie
    #37
    sziasztok!
    adobe audition progihoz szükségem lenne egy magyar leíráshoz.Ha valaki tud segíteni akkor az e-mail címemre küldhetne egy link-et vagy bármit:)
    Köszi előre is.

    [email protected]
  • Dj Faustus #36
    Jobb klikk a csatorna nevére, és a bal oldali csúszkával be tudod állítani a hangerőt.
  • streetracer
    #35
    Hogy tudom hangosabbra venni a zenét a saját hangomnál a track 2-n?
  • Dj Faustus #34
    "mert szeretnék még valamit kérdezni, de inkább magánban?!"
    Kérdezd meg privátban... ;)
  • streetracer
    #33
    Köszike! :) Tudnál dobni egy MSN-t privátba, mert szeretnék még valamit kérdezni, de inkább magánban?! :)
  • Dj Faustus #32
    1. View/Multitrack new
    2. A többsávos nézetben kiválasztod az első csatornát
    3. Insert/Audio -> Beilleszted az instrumentális zenét
    4. Meggyőződsz arról, hogy a Windows hangerővezérlő-pultján (Start menű futtatás-ba beírod: sndvol32.exe; vagy jobb alsó sarokban a tálcán megkeresed a hangszóró ikon) a felvételi beállításoknál (Beállítások/Tulajdonságok/Hangerő beállítása: Felvételhez) a mikrofon csatornája van kiválasztva.
    5. A 2. csatornán a csatorna neve (alapesetben Track 2) alatti R, S, M gombok közűl az R legyen benyomva.
    6. Rákattintasz a Record gombra (a Mobius/fektetett 8-as/végtelen jel alatti piros kerek izét ábrázoló gomb) - és mehet a danolás.

    Sálálálálá!!!
  • streetracer
    #31
    Van egy instrumentális zene amire rá akarom énekelni a vokált. Hogy lehetséges ez az Audition segítségével? Biztos vagyok benne, hogy valahogy meg lehet csinálni, tudna valaki segíteni?
  • Gladiator
    #30
    hát, nem jutottam előrébb, de mindenesetre köszi:D
  • Gladiator
    #29
    köszi
  • Dj Faustus #28
    Nézz szét az Effects/Amplitude/Dynamics processing menűpont környékén.
  • Gladiator
    #27
    van egy felvett hanganyagom, amin baromi hamisan énekelnek, tudna vele vki bármit kezdeni? egy olyan 12-15 mp.
  • Dj Faustus #26
    Effects / Amplitude / Amplify/Fade menűpont Constant amplification fűl
    vagy
    Effects / Amplitude / Normalize menűpont (A hang maximumának beállításához)
  • lang14
    #25
    azt hogy kell hogy ugye van három nézet...amikjor egy sáv van (ott lehet könnyebben vágni) meg ahol több (akár ~16) a többes részben tudok hangosítani mert van rá külön gomb meg jobb klikkre is bejön az ablak de a egysávos résznél nem találom hogyan lehet hangerőn változtatni... és ugye ha a többsávos nézetben változtatok az a simában nem jelenik meg.. a többsávosból meg nem tudok mp3-at renderelni... lehet hogy hülyén hangzott de a lényeg az hogy felvett hangok hangerején akarok válztoztatni.. köszi
  • Slider05
    #24
    Köszönöm a gyors választ, megnézem.
  • Dj Faustus #23
    Effects/Time/pitch/Strech menűpont.
    Beállítások:
    * Streching mode: Pitch shift
    * A Ratio értékét növeld meg (100 fellettire)
  • Slider05
    #22
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy felveszem a hangomat a Audition 1.5-el és elmélyitem, azt milyen beállitásokkal tudom elérni? Választ elöre köszi.
  • DAMM
    #21
    az audition-t és a soundforge-t használom a DVD AUDIO előkészítéséhez,tudok segiteni.érdekelne a minnetonka surcode MLP progi.
  • Gladiator
    #20
    damm! mondd, hogy tte értessz hozzá! nagyon kéne már vki, mert ddig senkivel sem találkoztam.
  • DAMM
    #19
    effects+filters+graphic equalizer
  • DAMM
    #18
    Neked tryout verziód van és nem lehet használni a serial nr.t.a bear share prog.al tölts 1másik verziót(ne tryout)
  • DJviolin
    #17
    Hogyan tudnám az egész számra ráadni a basszus efektet. Hogy egy picit dörmögősebben szóljon.
  • Gladiator
    #16
    van nekem egy számom, amiben van kb. egy 3 másodperces prünnyögés. azt hogy lehet kiszedni?
  • Tetsuo
    #15
    Azért mert ezt használja minden hobby studió.. (egy profi stúdió meg nem használ PC-t).
    De nekem mind1..
  • lacibacsi
    #14
    megtaláltam, én is küldtem
  • lacibacsi
    #13
    Honnan tudod, hogy az sokkal jobb, ha ezt nem ismered?

    Savanyú a szőlő?
  • Tetsuo
    #12
    Bocs de nem ismerem a progit, a WaveLabot viszont igen (sokkal jobb).
    Gondolom vhol van grafikus hangszínszabályzó, hát ott kell lehúznod a potit (esetleg beállítanod a vágófrekit és a meredekséget) és a progi az előre kijelölt részen elvégzi a műveletet..
  • tproli
    #11
    lacibacsi: privi ment
  • tproli
    #10
    lacibacsi: privi ment
  • Gladiator
    #9
    nekem az lenne a kérdésem, hogy egy számból a hangot hogy lehet leszedni, vagyis az éneket, sazl értitek.
  • OPM
    #8
    valaki más esetleg??
  • lacibacsi
    #7
    Én szívesen segítenék, de sajnos én még nem vagyok olyan profi, hogy ilyen dolgokra "vetemedjek", mint te.
  • OPM
    #6
    bázz, tegnap egész nap a válaszra vártam, de hiába

    azthittem valami értelmes segítséget kapok...
  • Tetsuo
    #5
    A nagyhangszórót mexurkálod csavarhúzóval.
  • OPM
    #4
    én az 1.0-t használom

    el tudná nekem vki magyarázni, hogy hogyan/hol tudom levenni a mélyhangokat egy számból amikor mixelek és rárakok már egy másikat? egyszerűen nem tudok rájönni :(