12
Bad Mojo
  • BBird
    #1
    Több, mint 8 év múlva újra kiadta a Pulse Entertainment egy sokak által ismert és kedvelt kalandjátékot. Eme klasszikus kalandjátékban egy csótány szerepét kapjuk, akkoriban lenyűgöző grafikával. :-)
    A mai elvárásoknak megfelel az újra kiadás, mert működnek a mai operációs rendszereken, Pc és Mac. Raktak bele pár bónusz cuccot is.

    Képek:






    forrás: gamershell.com

    Hát az biztos, hogy egyedi volt akkoriban (is?).
    Bocsi, ha valakit zavar, hogy egy régi cuccot hoztam fel, de aki nem ismeri, annak itt az ideje, hogy megismerje, főleg ha most újra kiadták.
    Viszont mivel én még nem szereztem meg, kíváncsi lennék majd a véleményekre, hogy mennyit javítottak rajta, stb!?
  • Johnyy
    #2
    Ahha
  • #3
    ÁÁÁ, megrohantak az emlékek :) Sajnos, csak a kellemetlenek, ugyanis valami hihetetlen, hogy mennyit szenvedtem, hogy el tudjam indítani a játékot, de valamiért nem ment. (486-oson annó)Annak idején ez a grafika hihetetlen volt, engem is teljesen lenyűgöztek a screenshotok, csak sajnos a játékig soha nem jutottam el :(
  • Hmuda
    #4
    Én csak olvastam róla, de valahogy sose sikerült rátennem a kezem a játékra. Pedig iszonyatosan érdekelt.
  • M.A.D.
    #5
    Torrenten csak az eredeti full van fenn (még) 280MB. Én is nagyon várom! A Last Express, Black Dahlia korszak egyik remeke. :)

  • BBird
    #6
    The-underdogs.org-n is fenn van a régi rip, és ott azt hiszem le is írja, hogy quicktime megfelelő cumó kell neki.
  • BBird
    #7
    "CD-rip version (missing some movies); QuickTime 2.0 required (even if you have higher version -- see Documentation/Extras box above); must be installed in C:\BADMOJO and the .INI file placed in C:\WINDOWS."

    Ez kellett a régi rip verzióhoz.
    Link: The-underdogs.org - Bad Mojo
  • BBird
    #8
    Akik még nem ismernék a játékot régről, azoknak íme egy kis kedvcsináló () trailer. Hardwireden hírezték.

    TRAILER
  • BBird
    #9
    Kijött "vareszban". ;-)
  • CéZé
    #10
  • Aquir
    #11
    végigvittem, király gém :)
  • Aquir
    #12
    jó volt a hangulata