43
Viasat3-on
  • bestyen
    #43
    Angel 1.évad DVD megjelenés Október 17!!!!



    6 lemezes kiadás

    Hangok: magyar(stereo), angol(surrond), lengyel(stereo)

    feliratok: magyar, angol, bolgár, görög, héber, lengyel, portugál, török

    kb. 990 perc

    Intercom szeptemberi és októberi megjelenések
  • G_ArchAngel #42
    Angel első évad, DVD-n, magyarul
  • Sáry
    #41
    Sziasztok

    Valaki nem tud egy jó Angel oldaldalt, olyan kéne ahol le lehetne tölteni az összes részt.
    A segítséget előre is kösz
  • mrzed001
    #40
    Ha jól láttam most volt a Viasaton a 4x01.
    Még csak itt tartanak, vagy ismételni kezdtek?
  • biomage
    #39
    A reklám ra értem oda
    köszi..
  • biomage
    #38
    nekem is ez az érzésem
  • Adam5
    #37
    Amúgy az a fura érzés támadt bennem hogy Conor mintha ráakarna hajtani Cordira :P
  • Adam5
    #36
    Kordi visszajött és nem emlékezett semmire, Angelék próbálták először eltitkolni hogy valójában démonok ellen harcolnak stb stb(erre mondta a rész végén hogy nem mondták meg az igazat), és kordi a szállodában összetalálkozott egy démonnal aki megakarta "enni", ekkor jött Conor megvédte és elvitte a vackába hogy ott védje a "ninja ügyvédektől". Gondolom a többit láttad :)
  • biomage
    #35
    ezt a nagy leégést ha valaki látta a mai angelt elsö fellét irja le
    Köszi...
  • biomage
    #34
    szivesen máskoris
  • Adam5
    #33
    thx :)
  • biomage
    #32
    Bocs a késöi irást tegnap nem értem rá
    Angel csapata (fredi és gam)elmegy las vegasba hogy lássák lornt(a zöld démont)
    énekelni furcsa dolgok történek a kaszinóban az elsö hogy lorn nem megy oda hozzájuk a másik hogy az emberek mindha zombik lenének csak játszanak
    angel is ilyen lesz kiderül hogy a kaszinó elnyeri a lelkeket egy lélekjáték
    nevü ruletasztalon kordélia segit angelen hogy nyerjen a pénznyerö automatán
    ép idöben mert a fönök elfogta (fredi és gam és lornt)angelt felhozák (zombi)
    miután azt mondja a fönök hogy öljétek meg (Fredit és gamot)felébred angel
    valahogy és gyöznek.
    Mikor hazaérnek kordi az ajtóban nem emlékezik rájuk.
    hát ennyi részel majd holna az angelben.
    vissz lát
  • mrzed001
    #31
    Na majd ha lesz az Angel-ben a Smile Time
    Hülyére röhögtem magam azon a részen
    Amúgy tényleg a Buffy-ból nőtte ki magát, és ahhoz képest, hogy a Buffy 7 szezont ért meg, az Angel-nél az 5 nem is rossz
    Amúgy szerintem az Angel egyáltalán nem lett bugyuta a végére, sőt, az utolsó 3-4 rész egyszerűen a legjobb
    Ami a buffy-t illeti, nos az a közepétől kezdett tényleg bedurvulni, és ez pozitív
    Szóval ha valaki unja már a lapos-nyálas tinisorozatokat, akkor ezt a kettőt ajánlom neki (tök élvezetes, végre mertek vállalni sötét hangulatú sorozatokat is)
  • Adam5
    #30
    thx!

    elolvatsam :)
  • biomage
    #29
    Angel rájön arra hogy kordélia nincs ebben a dimenzioban vissza akarja hozni
    megkeresi vesztlit hogy segitsen ö egy tárgyat(?) amivel kinyitha a dimenziót
    ez a tárgy egy muzeumban van.
    közben egy lány aki nagyon hasonlit fészre egy tolvaly ép üzletet köt egy kopasszal ö is ezt a tárgyat akarja megszerezni.A lánymak van egy képesége elektromos töltödése van.
    A muzeumnál találkozik angelel egy nagy csata a tárgyért sajna a lány elmenekül
    a tárgyal de ismerjük angelt kiszagolja a lányt
    ép idöben mert a megbizó nem akar fizetni csak megölni a lányt és persze a gonosz megkapja a büntetését persze a lány megakarja ölni a fönököt de angel meggátolja a lány ezért öt akarja megölni a nagy erötöl angelnek elindul a szive egy nagy smárolás.Angel kap egy sugalatot hogy ahol kordi van jó érzi magát Ennyi az elsöböl.A másodikat akkor iróm le ha ezt elolvastad

  • biomage
    #28
    igen
  • Adam5
    #27
    azt megköszönném ^_^

    És még mindig úgy van hogy Vasárnap éjfél körül ugye?
  • biomage
    #26
    ugy van én 2 részt látom az újból ha szeretnéd hogy elmondjam mivolt benne szivesen leiróm ide
  • Adam5
    #25
    azutáni részek miután a fia belelökte a vízbe abban a ládában? akko nézem mint állat.
  • biomage
    #24
    aki nem nézi algelt tudatom hogy már uj részek vanak a Viasat 3-on
  • Adam5
    #23
    Ez a legvége elég érdekes volt
  • Adam5
    #22
    a mai buffy részben szvsz csak Spikeos rész volt érdekes
  • Adam5
    #21
    franc, hogy miért csak 1héten 1rész van :(
  • Adam5
    #20
    np
  • MrSpock
    #19
    Akkor lesz még itt fordulat,izgalom.
    Ez a Spike jó gyerek lenne,csak..mégse az.
    Egyébként kösz az infot!
  • Adam5
    #18
    szal

    Gilesnak amí volt ereje az csak kölcsön erö volt. miután volt egy kis csetepaté willow elszívta giles erejét amí hatására újra voltak érzelmei meg újra megtalálta az emberi részeit így vissza változott.
    ja de elötte willow kiemelt a földböl egy sátániszta templomot és voltt rajta valami sobor és azzal elakarta pusztitani a világot.
    Spike meg kiállta a próbát és azzal lett vége hogy a barlangi démon csinált vele valamit.
  • Adam5
    #17
    okok
  • MrSpock
    #16
    Jó volt,tetszett Willow bekeményített.
    Sajnos holnap nemlátom,és felsem tudom venni.
    Majd valaki írja le mivolt.
  • Adam5
    #15
    látta ma vki a buffyt?

    a vége egész jó volt amikor a Giles visszajött. amúgy ö boszorkány mester
  • Sir Quno Jedi
    #14
    A Buffy indult lazának és az Angel-t próbálták komolyra venni, azután ez nem sikerült, mert a vége felé a Buffy lett egész durva, az Angel meg felejtősen bugyuta.

    Tiszta Hercules->Xena eset a sorozat létrejötte, csak ferdítve.
  • Laalee
    #13
    pedig igy van
  • Waterhorse
    #12
    Azért ezt te sem gondoltad komolyan.
  • Adam5
    #11
    azé valamivel ha nem is sokkal de "durvább" mint a buffy
  • Cat #10
    buffyból egy szereplő, akire sok kiscsaj bukott, ezért ráépítettek egy külön sorozatot
  • EOX
    #9
    Menj fel pl. a koli hubra, keress rá, hogy "Darling Violetta - Angel". Megvan több embernek is.
  • tmate6
    #8
    Nagyon szeretem foleg a zenéjét amit évek ota keresek...
  • Taranov
    #7
    nem
  • Met
    #6
    én néha szoktam (ha nem alszok el:D)
  • Adam5
    #5
    tudjátok eggyáltalán hogy milyen sorozatról van szó? :D
  • sapkafej
    #4
    sem