118
Ezek röhejes megvalósítása
  • Vlala #78
    Persze, mert ő már olvasta a forgatókönyvet, anya-val ellentétben.
    János említette a veszettül gépelsét... ezek nem ismerik az egeret?

    A Hálózat csapdájábanban (de furán hangzik :-) ) egy külön progit írtak a szövegnek, ami readkey-re jelenítette meg a text következő betűjét. Hallani, hogy space nem ott van, ahol kellene... végül is egyszerűbb volt, mint Sandrát megtanítani gépelni :-)
    Az Apádra Ütökben volt a reptéren egy csaj, az úgy gépelt, mint a vihar... mondjuk, az vígjáték volt :-)
    Titkos küldetés? Gyerekfilm, tudós nagyapa és szuperszámítógépe, valamint egy csapat lelkes gyerek a világ minden tájáról. A főgonosz Savage vírus juttat a számítógépbe, amitől az lassabban beszél (LOL) az egyik csajnak leesik, hogy mi történt, és egy PAC-MANNAL irtják le a vírust (brutálnagy LOL)
  • LittleL
    #77
    Régi 60 -as évek beli filmekben van mindig,
    hogy kétajtós szekrény méretű mágnesszalagos -egységek
    vannak a gépteremben, amik ezerrel forognak,
    mellette hatalmas kezelőpultok milliónyi
    visszajező lámpával, amiket legalább 20 tudós figyel.

    20 ember figyel mindig, gogy rendben villognak -e a lámpák. D

    emlékeztek a Airplane II -re ?
    ( holdbázis)
    - Uram, nem villognak sorrendben a lámpák, mit csináljak ?
    - ???. Villogtassa őket sorrendben.

    ( egy gép előtt , amin ezernyi villogó lámpa van)
    - Uram nem tudjuk mire való ez a gép, fogalmunk sincsen
    - Folytassák csak, valami cálja kell hogy legyen ennek a gépnek, különben nem küldték volna ide.
  • LittleL
    #76
    meg, amikor az idegen lény a diszpécser pultnál van,
    és a hajóknak ott voltak az ikonjai a monitoron. D

    És érintőképernyős monitorjaik voltak.
  • Cat #75
    A függetlenség napja Villámgyorsan irnak egy virust, és felmennek az idegen anyaűrhajóra, és mutatják a sávot ahogy töltik át, és ahogy átment, azonnal megszünik a védőpajzs :>
  • Cat #74
    Eurotrip fickó leveleket kuldott amerikából németországba, és amikor levél jött, akkor bazinagy animált ikon, egy boriték, és abbol jön ki a levél
    és amikor a csaj ideges lett rá és tiltolistára rakta, akkor a csávó gépén egy bazinagy tilto felirat, hogy nem tud neki több levelet küldeni
    :)
  • CSOCSO
    #73
    ilyenekbe belekotni... gratulalok
  • Alien!
    #72
    nameg egy csomó 80'-as évekbeli filmben C64 volt a filmbéli szgép...
  • LittleL
    #71
    Hálózat csapdájában :

    A csaj beteszi a gépbe a vírusos lemezt,
    ami természetesen piros színű, mert
    az nemolyan feltűnő.
    És a vírus az egész rendszert pillanatok alatt
    hazavágja, ennek persze az a hatása, hogy a
    megváltozott adatok visszaváltoznak az eredetire. DDD

    - Persze, ha a vírus elkezd "gyilkolni, akkor már megállíthatalanul
    tönkreteszi a főgonyosz egész rendszerét. D

  • LittleL
    #70
    jó kis topik,
    és emlékeztek a nyolcadik utas a halál cimű filmre ?

    Ott volt ugyebár a szuper teherszállító űrhajó,
    a legénység hibernálva,
    de a számítógép felébreszti őket, mert "anya ismertlen adást hallgatott le". - anyá -nak hívták a gépet. D
    Eddig rendben is van...

    Aztán a computer nem tudja megfejteni a kódot. DDD
    De Ripley már tudja, hogy ez valami rosszindulatú adás. DD

    - mégis honnan vette ezt ?
    CSak nézegette a kódot, és kiolvasta belőle ? DD

    És amikor kitör a gáz a hajón:
    Ripley bemegy, hogy beszélgessen a szuperszámítógéppel.
    milliónyi világító led. DD
    beszédprogram, miegymás.-hmmm, nem is rossz ez a 70-es évek végén.
    De a számítógép egyetlen kérdésre sem tudott végülis válaszolni. DDD
    Mindig azt mondta: " nem kiszámítható" .dDD

    Akkor meg mi a fenének van ott a számítógép, ha semmit
    sem tud kiszámítani ?
  • Laalee
    #69
    szoktam nézni, szorakoztat, de égtelen nagy baromságokkal van tele.
  • fluga
    #68
    ami viszont tényleg jóra sikerült, (hegyekben gyilkolós, keresztényes, kolostoros, szerintem.) az a Bíbor folyók 2ben lévő dns adatbank, na az tényleg úgy nézett ki ahogy kinézhetne.
    amin viszont mindig megfexem, ha félig a monitor mögül mutatják az géppel éppen ügyködő szereplőket, és az arcukon szinte olvashatóan megjelenik minden betü
  • robotnyk
    #67
    ehh, kár hogy a Helyszínelőkből pont egy ilyen részletet láttál (és ez maradt meg), mert szvsz ezen kívül autentikus a sorozat, és az ilyen dolgok viszonylag ritkák.
  • Match
    #66
    Az UNIX volt :D
    huzogatott a kiccsaj pár mappát és megfejtette a jövőt :D
  • Z
    #65
  • Z
    #64
    Never send boys to do a man's job!
  • RelakS
    #63
    "Ez Linux, ezt ismerem"

    "Nem mondtad ki a varázsszót, ha-ha-haaa!!!"
    "Nem mondtad ki a varázsszót, ha-ha-haaa!!!"
    "Nem mondtad ki a varázsszót, ha-ha-haaa!!!"
    "Nem mondtad ki a varázsszót, ha-ha-haaa!!!"
  • CSOCSO
    #62
    Mess with the best, dye like the rest
  • CSOCSO
    #61
    mortal kombat filmben volt meg benne:)
  • CSOCSO
    #60
    zeneileg nagyon jol elvolt latva a film!
    pont ma neztem a mean girls filmet..annak a vegen van a halcyon.. odabaszott rendesen:)
  • Tetsuo
    #59
    Orbital - Halcyon and one and one (1ik kedvencem)
    meg Prodigy meg még mások is..
  • blackgamer
    #58
    Jurassic Park asszem nem kell kommentár
  • Taranov
    #57
    Jaja, az tényleg gáz mf1
  • FREAK
    #56
    jaja, Kardhal hekkelés ebben is rulez volt, ződ kockákat kellett a pasinak összeilleszteni (gépelve), kemény védelem :DDDD
  • Alien!
    #55
    de ugye a legkomolyabb,hogy mindegyiken csilli-villi oprendszer fut,meghát ugye a net mindenhol alkalmas videótelefonálásra is...:) A vírusok mindíg vmi animációval indulnak...általában halálfejjel...és ha vki adatot lop,rögtön kiismeri magát akár egy idegen gép előtt is....

    mondjuk az ultargáz kategóriába tartozik az amikor Bad Boys 2-ben az iratmegsemmísítőből kikapnak egy kupacot és azt a szgépes kollega beszkennelve összerakja az eredeti dokumentumot....
  • Cat #54
    ne, csak ma már mindenkinél van otthon számítógép, és az emberek többsége tudja hogy ez nem lehetséges, akkor miért ilyen gagyi módszerekkel akarják kiküszöbölni a forgatókönyvek hibáit?
  • Rafaelo
    #53
    most mé legyen az hogy 4 orát ül a faszi a gép elött és a végén fölál és azt mondja bazmeg kávé után megint megprobálom!!!
  • Z
    #52
    Inkább nem mondok semmit erre....
  • Z
    #51
    No.1 poén! :DDD
  • CSOCSO
    #50
    :) azert mert talan tud gepelni.. en is tudok odanezes nelkul gepelni..
  • CSOCSO
    #49
    hackers azaz az adatrablok.. nem mami film.. regen szerintem kurvajo volt, foleg a zenek
  • ZsZso
    #48
    Honnét lehet leszedni a lentebb említett Pixel Wizardot ? :) Kéne egy kis segítség, mert van egy képem a galaxisról, és rá kéne közelítenem a házamra, hogy nem -e vett fel esetleg vmi olyat, amit más aztán kihasználhatna :) ... fő a biztonság :)
  • Chaos Mad
    #47
    ezt én is láttam :)
  • Mike
    #46
    legtöbb film ezen a tzéren elég béna, főleg amikor letöltik, meg küldik az adfataokat, és erre vadul gépelni kezdenek, meg mennek a csíkok, de láttam már olyan filmet, ahol mint maga a számítógép abszolut normális, hétköznapi volt, pl. Olivetti vagy Compaq (hát igen, volt idő, amikor a seggükről tudtam ki a gyártó)
  • Laalee
    #45
    röhögnifogsz, de ilyen van!!


    nekem is otthon 2 :D
  • Glpetyus
    #44
  • FREAK
    #43
    azért a mindent elemző hamutartó se szar szerkezet :D

    ha kell, nyálminta alapján 3D-s DNS térképet nyomtat, ha kell, beleteszel egy CD-t és kikódolja a szupertitkos megafontos katonai terveket :)
  • Glpetyus
    #42
    málkűl = májkűl
    idéjén = idején
  • Glpetyus
    #41
    "biztos a Knight Rider "akárhol repülő" kamerájából fejlesztették tovább :D"


    Azt én annak idéjén is furcsálottam :P
    -Devon,hol van Málkűl?
    -Nézzük meg!

    És meg nézték egy "éppen ottlévő" útmeletti kamerával
    (és persze pont ott haladt el)
  • Z
    #40
    Ez kurv@ naaaagy! Pont erről jutott eszembe. Nézem, itt valami rendőrségi ügy megy, számítógép, kíváncsi is lettem. Megnéztem, mondom: EZ KELL NEKEM IS! :)
  • FREAK
    #39
    azért a Közellenség 3D-s bolti kamerája nálam a csúcs :)

    abban már alap fícsör a "enhanced pixel wizard", de emellett bármit bármilyen irányból meg tud mutatni (utólag felvételről), csak egy jó kis szoftver kell hozzá :)

    biztos a Knight Rider "akárhol repülő" kamerájából fejlesztették tovább :D




    még azt is szeretem, amikor valaki leül egy laptoppal a Mekiben és 100 évre visszamenőleg a világ összes képi/hang/írott dokumentációját fél perc alatt megtalálja (biztos ők már Internet 2.0-t használnak), de persze az jelszóval van védve.... sebaj, van három próbálkozás, harmadikra úgyis sikerül, mert MEGÉRZI mi a jelszó!!