24
  • Bandew
    #24
    Hát ez elég gáz!
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    akkor sakkozzál :]

    amúgy a logikát legjobban a nyelvtanulás meg a matek fejleszti ill a Dúm3 :]]
  • Bith
    #22
    Ez a cikk ugye akkor igaz, ha valaki ezeket a játékokat JÓL, magas szinten tolja. Ha láma, akkor láma :).
  • FtranX
    #21
    ez nem igaz. Rengeteteg láma játszik manapság. :)
  • rolika
    #20
    én meg az asszonynak... :)
  • Anubys
    #19
    Na, ezt a cikket baromi gyorsan megmutatom a mutternak... :)
  • Sityi
    #18
    Gamer testvérek! Játsszatok az életetekért, a karrieretekért!

    Hoppá, én is most állást keresek. Gyorsan be is írom, hogy szeretek játszani a gépemen... :)))
  • Tetsuo
    #17
    Lehet h meg sem kérné a kezedet!
  • Tetsuo
    #16
    Politikusoknál pl kizáró ok a magas IQ.
  • tajfun
    #15
    A GTA3 foleg a penzbehajto munkakorokben lehet elonyos. :D
  • Esrohnoil
    #14
    Voltál már sebésznél és kérdezted tőle h.:
    -Elnézést, játszott maga a Manhunt nevű játékkal? ...mert ha igen, kérnék egy másik orvost.
  • Xantia
    #13
    Hát azért olyan sebészhez mégsem mennék, aki a ManHunt-tal játszik...
  • Sadist
    #12
    De a logikát nem biztos :)
    Mindegy, lényeg hogy játszunk sokat, hogy expertek legyünk :D
  • nagykispeter
    #11
    Hát a főnökének minimum de lehet hogy
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    ezzel mondjuk vitatkoznék, mert pl. a döntéskésséget, és a rövid/közép/hosszútávú tervezéskészséget idegen szóval stratégiai érzéket sztem jobban fejleszti egy stratégiai játék :))

    persze ha nem csítelsz ;]
  • Esrohnoil
    #9
    Jobbat mondok: Mi van ha azok akik jobb vizuális felfogó- és ítélőképességgel rendelkeznek, hajlamosabbak erőszakos bűntettek elkövetésére?
  • Luminas
    #8
    statisztikailag biztos. :)
    De gyébként mi van, ha a kijelentés csak fordítva igaz, azaz: Azok, akik sokkal jobb vizuális felfogó- és ítélőképességgel rendelkeznek, mint a lakosság többi része,rendszeresen játszanak olyan játékokkal, mint például a Half-Life, a Medal of Honor vagy a Grand Theft Auto III. :)
  • Mike
    #7
    yes

    mostantól már van indok, miért is játszom egész nap
  • Sadist
    #6
    Hát szerintem egy Broken Sword vagy egy Syberia jobban fejleszti az ember IQ-ját, mint egy stratégia játék :) De azért azt ne várjuk, hogy a játékoktól 180-as IQ-nk meg jedi reflexeink lesznek :D
  • The Garrett
    #5
    rengeteg cikk szól a játékok pozitív hatásairól, gyorsítja a reflexeket, több dologra egyidőben pontosab odafigyelés készségét valamint szem-kéz koordinációt fejleszt stb...

    csak hát ezzel nem lehet riogatni az embereket :/
  • JTBM
    #4
    A strategiai jatekok pedig az ember IQ-jat fejlesztik, a kezugyesseg helyett.
    Vannak olyan munkakorok, ahol az IQ is szamit ;-)))
  • kicsizoz
    #3
    De azért ebből a cikkből is ki lehet hozni, hogy amelyik sebész játszik erőszakos játékokkal, az nagyobb hajlamot érez arra, hogy megkéseljen egy embert.. :))
  • Esrohnoil
    #2
    Én nagyon örülök személy szerint h. van végre egy cikk, ill. kutatás ami nem azt vizsgálja h. miért hátrányosak a játékok, hanem h. mi az amiben pozitívan fontos szerepet játszhatnak az életünkben...
  • nenad
    #1
    ja, es egyeb tulajdonsagaik? :)