29
Intrók és Flash Honlapok
  • bp
    #29
    rendes dokumentáció valakinek? esetleg template?
  • leninbf
    #28
    Hi! Először böngészd át a HELP-et , és mintaprogramokban is találsz megoldásokat !

    Ha kell dokumentum valakinek szóljon ! ....
  • bp
    #27
    sajnos a beszúrt link alatt nem találtam működő forrást.....
  • Dj Faustus #26
    onMouseOver
  • bp
    #25
    halihó!
    azt szeretném, hogy egy képre mutatva annak színe, átlátszósága vagy bármi változzon rajta kattintás nélkül, azt hogyan tudom megcsinálni a
    legegyszerűbben? (onRelease?)
  • Match
    #24
    tegyél bele egy preload scene-t és ellenőrizd le hogy az utolsó frame-en legyen az
    OnFrame(xx)
    {
    geturl("url","_self");
    }
  • kinaisas
    #23
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni?
    Az a gondom, hogy csináltam egy movie-t amit átkonvertáltam swi-be. 746 KB lett. A szerverre való feltétel után a weblap betöltődése előtt ez indul, de valamiért nem várja meg a teljes flash betöltődését, lejátszását, hanem kb. a közepe táján átugrik a megadott weboldalra. Akárhogy néztem a swisht, csak frame-hez(frameráta->idő) tudom rendelni az akciót(get url) tudna valaki erre megoldást?
  • kisviku
    #22
    A korrekt getURL parancs a következő:

    getURL ('http://www.teoldalad.hu/telapod.htm','_blank');

    Én is sokat szívtam, mire rájöttem, hogy mi a megfelelő.Igaz EZT MX2004-ben írtam így! Ez nem a Swish! De gondolom hasonlóan megy.
    Az aposztrof is fontos, egy karakter tévedés és nem megy...

    Én három browseren tesztelem a flasheket és megy mindenütt.
  • Match
    #21
    Hello emberek!
    Lenne egy marha nagy gondom...
    Van egy lapom, és vannak olyan gombok rajta, amik egy új ablakban nyitnak meg egy másik oldalt. Eddig ment minden szépen, de most minden változtatás nélkül nem nyílnak meg az új ablakok...
    A geturl-be ott van targetnek hogy "_blank" és nem megy...
    az a furcsa hogy átírtam eléggé az oldalt, és utána nem ment, aztán próbálgattam a régebbi mentéseket és azok se mennek.
    Ha a swishbe nyomok rá egy playt akkor működik, ha külső playerbe nézem meg akkor is, csak akkor nem megy ha explorerbe nézem...

    Valakinek van tippje hoyg mi lehet?
  • XRV
    #20
    igen tudom, de nekem flashben kellene.
  • Johnyy
    #19
    Azt Sima HTML is tud :o
  • XRV
    #18
    Sziasztok!
    Ez a progi tud olyan ha az egeret fölé viszem megváltozik a kép?
  • Gladiator
    #17
    tudjátok, volt (van) az a képernyőkímélő a windowsban, aminek az a neve, hogy ablakok, vagy száló ablakok, amikor a ilyen microsoft zászlók repülnek el a monitor "mellett". na, ilyet mivel tudok csinálni, hogy zászlók helyett szavak repüljenek, és a végén egy meg "becsapódna" a monitorba, ami megrázkódik, meg minden:) a becsapódást, meg rázkódást meg tom oldani, de a többit hogy?
  • Johnyy
    #16
    mért van az hogy van egy preloadrer és ha elmetnem egy swf be akkor a betűket meg a színeket inverzeli???????
  • Gladiator
    #15
    ebben a swishben nincsenek hangok? a typewriter "szövegmegjelenéshez" kéne írógép kattogás. hogy lehetne ezt megoldani?
  • Shaman
    #14
    www.swf.hu itt megtalálsz mindent ami flasshel kapcsolatos...
  • Johnyy
    #13
    miaz hogy nemvagy suliban???? ;) DDDDDD
  • flashX
    #12
    tevékenykedsz látom! :DD
  • Gladiator
    #11
    akárhogy állítgatom, ebből sosem lesz olyan minőségű kép, mint a swishben, mikor csinálom.
  • Gladiator
    #10
    hogy tudom azt megcsinálni, hogy egy szöveg miközben úszik be a képbe közben jelenjen meg (fade in) mert én csk úgy tudom, hogy beúszik, aztán eltűnik éás megjelenik, vagy fordítva. de nekem úgy kéne, hogy úszik be és szép fokozatosan válik láthatóvá. FONTOS!
  • formatuq
    #9
    export menu
    beallitasok
    meg tudod adni neki a codeket, minoseget
    jonapot :P
  • Gladiator
    #8
    csináltam egy cuccost ebben a swishmax-ben, és az a bajom, hogyha kiimportálom aviba, akkor kurva szar minőségű lesz, míg ha ilyen swf-be, akkor meg tűéles, akárhogy nagyítgatom is. szal hogy lehetne azt megcsinálni, hogy a videó is éles legyen?
  • Johnyy
    #7
    toom ezen kívül se ártana, csak belinkeltem mert először én sem kapásbóla voltam rájőőve hogy hol vala
  • Bercy #6
    jah. azt hittem h ezen kivul kellene neked meg :D
  • Taranov
    #5
    Hát Johny, neked nagyon megy a helyesírás...
    Egyébként régen használtam a progit, nem rossz, de közel sem annyira profi, mint a Macromedia Flash MX. Persze egyszerűbb is.
    Sablonokat nem tudok.
  • Johnyy
    #4
    köccke!!!!! EGyébként... :DD
  • Pyx #3
  • Bercy #2
    enis szvissmeksz-et hasznalok, de en csak flash animokat csinlok vele. hidd el h hamar bele lehet tanulni a program hasznalataba. sokkal eccerubb mint a macromedia flash mx.
    sablonokat pedig biztos talalsz, csak keress ra pl: "swi templates"
    de itt egy oldal, amit talan hasznalni tucc
  • Johnyy
    #1
    Swish

    Most találkoztam előszörezel a programmal és látam témákat és egyébb kész dolgokat,, na elég profi egy program,, Így 1. ránézésre nem tűnt túl egyszerűnek,, és találtam pártémát felesekhez meg egyébb dolgokhoz csak az a kérdésem hogy nem tudtok valahol ingyenes sablonokat???????