17
Chariots: The First Olympics
  • hykao #17
    Én utoljára a Timeline c. FPS-ben lovagoltam. A játék ugyanazon bestseller regény alapján készült, mint a nemrég készült film.
    Bár nagy bukás lett, én mégis szerettem ezt a játékot, már csak azért is, mert oly ritka volt, még abban az időben is a normális középkorban játszódó FPS...(ma meg már egyáltalán nincs sztem...)
    Valamelyik nap épp elővettem a játékot, s felinstalláltam, de sajna nem tudtam életet lehelni bele XP-n...
  • BBird
    #16
    Amire gondolsz, Az a Dead Man Hands, ha jól írtam a címét. Először nekem egy régi stratégiai játék jutott az eszembe, amiben lehetett lovagolni, bár az is kötöttpályás volt, s igazából csak pár másodpercig tartott: Defender of the Crown. :-)

    Viszont néhány vadászjátékban lazán lehet lovagolni, például én órákat paciztam a Hunting Unlimited 3-al, csak úgy vadászat nélkül. De lóvaglás van még a Trophy Hunter 2003-ban is. És még sorolhatnánk. Tudtommal a ValuSoft kiadott egy lovagverseny játékot is, abban is lehet lovagolni: Let's Ride - Corral Club
  • dronkZero
    #15
    Erről jut eszembe. Tudtok valami FPS-t, amiben lehet lovagolni? BF42höz van a Siege, meg volt valami westernes, úgy egy éve, kötött pályán haladó lóval, de ezeken kívül még csak nem is hallottam ilyenről... Ti esetleg?
  • hykao #14
    Gyanúsak ezek a képek nekem valahogy... :)
  • Braveheart
    #13
    huh mekkora bukás lehetne ebből
    és mekkora siker...
  • grebber
    #12
    3 új kép
  • BBird
    #11
    Tény, hogy kellemes állomás lenne a sok FPS, TPS, RTS mellett. :-)
  • hykao #10
    Mé'? Kalandjáték elemek ötvözése akcióval... :DDD
  • Foglaltnick
    #9
    Hm, szerintem fix háttér előtt meglepően érdekes lenne :)))))
  • antijedi
    #8
    hát ha fix háttrél lesz ako bukta az egész..., amugy még egész jó is lehet :)
  • hykao #7
    Hát, jó lenne, ha ilyen lenne...de még az is lehet, hogy renderelt, vagy rajzolt, fix háttér előtt kell majd a fogatot hajtani... :DDD
  • BBird
    #6
    Mivel lusta vagyok átméretezni, és bazi nagy képeket sem akarok felrakni, csak linket adok újabb képekről. Nekem olyan bizonytalan ez az egész, túl rajzoltnak tűnik a fa, a lovasok,... vagy ez ilyen lesz? Hmm...

    Képek a gamershell-en
  • hykao #5
    Még ezek sem olyan rosszak.
  • BBird
    #4
    Én is ezt mondom, bár sokak szerint a fake a kép (csak rárajzolt a lovas nép). Kicsit próbáltam tegnap du-n megnézni egy-két infót, és találtam 2002-ből képeket, ugyan ezen a játékcímen, csak ott még kezdetlegesebb volt a grafika.
    Itt vannak azok a képek: Gamershell
  • hykao #3
    Érdekesnek tűnik.
    Végre valami ami nem mutánsos, rovaros, űrkamus, fantasy-s...
  • BBird
    #2
    Na látom nem jelennek meg itt a képek, akkor:
    Képek gamershell-ről





    Bocsánat a képek mérete miatt! :-)
    Need for Horse! :-))
  • BBird
    #1
    Bár nincs időm magyarra fordítani, de röviden arról van szó, hogy Görög földön az első olimpián vehetünk rész, pacikkal. :-)
    Angol infó és Képek a gamershell-ről