641
Van olyan?
  • zvaragabor
    #300
    Szerencsére (a teszt szempontjából sajnos) még nem került sor windows újratelepítésre, a rendszer azóta is kifogástalanul működik. :) Csak úgy meg nem akarom megcsinálni, mert többen is használjuk a gépet, és nem akarok így kísérletezgetni. Úgyhogy teszt még nincsen, de még nincsen minden veszve, ha megérik a rendszer az újratelepítésre, akkor jóeséllyel lesz valamilyen teszt. :) De azt még nem tudom hogy mikor lesz ez egyáltalán.
  • talaldki
    #299
    Hali!

    Érdeklődnék, hogy megcsináltad-e a tervezett vírusírtó tesztet az ingyenes verziókkal? Ha igen milyen eredménnyel?
  • bmate0007
    #298
    xD
  • slime001
    #297
    A géped pedig a vírusokat :D
  • Apocalipto
    #296
    A nod32 sorra szebeli be az összes díjat
  • slime001
    #295
    Hmmm! Jó virusirtó ingyen? Szerintem a jó virusirtó ingyen az olyan hogy megcrackelsz egy fizetőst xP És szerintem a Kaspersky Internet Security 2007-t ha megcrackeled elég jó ingyenes virusirtó lesz :) Akit érdekel küldjön egy PM-et!
  • strebacom
    #294
    Avast
  • Zsolt01
    #293
    "én még most is a nod32-t javaslom. az elég jó. egy fixel föleg."
  • bigyusz
    #292
    engem az avast kilökött játékbol. amugy nem volt rosz.
    én még most is a nod32-t javaslom. az elég jó. egy fixel föleg.
  • JoeFromHun
    #291
    A Home Verzióhoz ITT! tudsz regkódot igényelni ingyen... és így egy évre meg van oldva a vírusírtó probléma... ajánlom mindenkinek.

    Üdv:Joe!
  • sadevil
    #290
    nem tudja valaki mi az avast 4.7 reg kódja?
  • bmate0007
    #289
    Szoftverbázis

    Download.com===>tűzfalak

    download.com===>vírusirtók
    parancsolj!

    sztem BlackICE-t ne tegyél föl, mert az fizetős, a ZoneAlarm free nyugodtan megmaradhat. Hmmm...trójai...nagyon piszok...de sztem tölcsd le ezeket és mindegyiket telepísd fel egymás után, vizsgálat, és amit megtalál, írtsd ki. ezek a legjobbak: AVG Anti-Spyware, Spybot-Search&Destroy, Spyware Terminator, Avast!

  • amasszőr
    #288
    Sziasztok a következő dologban szeretnék segítséget kérni.
    Előre leszögezem, hogy nagyon láma vagyok!!!!

    Lenne egy P2-es gép. Nem is ez a lényeg.
    Hanem össze szedett valami csúnya vírust. ami a javat támadta meg.
    Valami trójai vírus.
    Nos a NOD32 igaz felismerte de nem tudta leíratni, Lefuttattam csökkentett módban is.
    A NOD32 azt írta ki, hogy többszörös vírus fertőzés. stb.....stb... és ennyi.
    Eddig a gépen WIN98-fut. (szerintem marad is.)
    ZonaAlarm van fenn tűz falnak. Meg most tettem fel avast 4.7-et. de az nem talál semmit.......
    Pedig tudom, hogy ott van a kiss piszok valahol.........
    Ebben kérek segítséget, hogy most mit tegyek, vagy mit rakjak fel.
    Tűz falat esetleg vírus keresőt?

    BlackIce- ról mi a véleményetek. Abban létezik magyar nyelvű.
    Előre is köszönöm a segítséget.

    Azt megköszönném ha adnátok olyan oldal címe (címeket) ahonnan lehet letölteni tűz falat és vírus keresőt.
  • bmate0007
    #287
    esetleg még avg anti-spyware
  • bmate0007
    #286
    Hi! Én azt tanácsolnám, hogy tölcsd le az Avast! Home Edition-t (Ingyenes), és az AVG Anti-Spyware Free-t. Először is mind a kettőt frissítsd, és utána teljes vizsg. Amit találnak irtsd ki.
    Egyébként milyen antivirus, antispyware-ed van?
  • gumimaci13
    #285
    Hali!Az a problémám, hogy egy Trojan.Vundo.BA vírust kaptam és nem tudom véglegesen eltávolítani.Segítsetek
  • strebacom
    #284
    És melyik comodo magyar, honnan???
  • bigyusz
    #283
    amon -> setup -> és ott egy öszetevőt kell eltávolítani csak. és akkor nem is jön elő az ablak h nem müködik a virusirtó. konkrétan már nem tudom. régóta a comodo megy.
  • fatr
    #282
    Hali !F-secure sztem No. I.kompl.rendsz.(int.sec.)
    észrevétlen , de ha kell - ottvan!
    3 hónap reget ad. szal jónak tartom.
  • bmate0007
    #281
    szerintem az Avast! a legjobb ingyenes vírusirtó, a kezelőfelülte, hatékonysága, és a védelmi képességei miatt is. egyetlen hátránya van: eléggé lefogja a gépet
  • strebacom
    #280
    "a nod32-t. jó progi, nagyon, csak az uj verzionál kicsit modositani kell a beállitásokon mert a file sístem monitor állandó fájl ellenőrzése zabálja a teljesítményt"----ezt hol állitod be hogy ne igy legyen???
  • bigyusz
    #279
    sztem ez olyan h ki mire esküszik. sokan imádják a nod32-t. jó progi, nagyon, csak az uj verzionál kicsit modositani kell a beállitásokon mert a file sístem monitor állandó fájl ellenőrzése zabálja a teljesítményt. vinyó miatt.(nem vészes). kaspersky. jókat hallotam róla csak kevesen használják. avast!. nem rosz. csak engem mindig lelökött netröl amikor neten nyomtam w3-t. nem sztem. COMODO. ez is jó. kicsit...na jó, ku**va lassan frissit de abszolut nincs baj vele. jol müködik. csak ez is állandóan a vinyóm bogarássza. AVG-t, eTrustot nem minősíteném mert nem ismerem. nem is biztos h meg akarom öket.
  • JoeFromHun
    #278
    Biztosan jó lesz majd az Avira is ha egyszer kap egy jobb kezelőfelületet. Ja és ha még beállítanak néhány Mirror-t a frissítéshez. AVG-t néztem már párszor de valamiért nem jött be. Hogy indokoljam is meg, hogy miért tartom ingyenesben az Avastot a legjobbnak? Azért mert nem végez fél munkát az ingyenesség ellenére sem. Sok vírusírtónál az ingyenes verzió csak szól, hogy gondd van... Azzal meg nem sokat érdek. És néha az Avastban igen jól jön a boot idejű ellenörzés.. amit eddig nem sok vírusírtónál láttam.

    Üdv:JOE!
  • zvaragabor
    #277
    jah nem említettem, akkor akarom megcsinálni, amikor kezd rosszalkodni már a gép. Szal mindenképpen windows újratelepítés előtt akarom, így legalább az adatok ki lesznek mentve mindenképpen.
  • lck
    #276
    Mondjuk én mielőtt nekiállnék biztos hogy csinálnék egy ghost-os mentést a tiszta winröl.
  • zvaragabor
    #275
    Ne essék félreértés, az "Aha köszi!" az "Azt használja mint a Kaspersky - csak talán ritkábban frissít."-re ment. :)

    A második részben csak poénkodtam :)
  • lck
    #274
    Jó - ha van kedved persze csináld !
    Legalább itt biztos hogy elfogulatlan teszteredmények születnek. :-)
  • zvaragabor
    #273
    Aha köszi!

    Lehet, igazad van. De már annyira beleéltem magam, ne rontsd el a gyerek játékát! :P:P:P :D Amúgy nem 1-2 virnya lesz, hanem vagy 1-2 százat szeretnék. Hát a spyware része már másik dolog, legföljebb megoldom egy spyware doctorral előtte. Rezidens védelmet is tesztelni már kicsit szívósabb dolog, nagyobb a kockázat. Úgy akarom, hogy felteszem mindet egymás után, és telepítés után rögtön nyomom is ki a rezidens defense-t. Reboot in safe mode, és nyomatom a scan-okat.
  • lck
    #272
    Avira azért buta, mert piros esernyővel senki sem mászkál ?
    (mer nemtommér)
  • lck
    #271
    Azt használja mint a Kaspersky - csak talán ritkábban frissít.

    Egyébként szerintem, ha rezidens védelmet nem tesztelsz, akkor hosszadalmas meló ezeket felrakogatni és végigtesztelgetni.
    Az hogy melyik mit ismer fel arra jó a virustotal.com is.
    Egyébként szerintem a felismerésben a legnagyobb különbség az hogy vannak vírusitók amik a spywerek irtását nem tekintik feladatuknak, a másik meg igen - azok elvileg többet találnak.
  • zvaragabor
    #270
    Olvasd el még 1x, amit írt. :P
  • zvaragabor
    #269
    Pedig elvileg nem is béta. Na nem tom, mindenesetre állandó használatra nem tenném föl, akkor már inkább AVG, annak nagyobb neve van. Remélem nálam nem lesznek vele ijen gondok a teszt során, bár nem hiszem, mert a rezidens védelem midegyiknél ki lesz kapcsolva, és csökkentett módban fogom lefutattni őket. Azt nem tudod véletlenül, hogy ugyanazt a frissítést tölti le, amit a kaspersky? Szóval a vírus def. adatbázisuk megegyezik?
  • Airbus A380
    #268
    Én mondjzk nem gondolnám hogy az avast butalenne.

    Sokan a legjobb ingyenesnek tartják. (teljesen jogosan)
  • lck
    #267
    Persze elképzelhető hogy egyéni probléma, először egész jónak tűnt, aztán pár nap után windowsos alapprogramok nem indulnak, 100% processzorhasználat, meg hasonlók.
    Legalább 3x próbáltam más-más winre.
    Sajnálom mert először azthittem hogy megtaláltam az igazit.
  • zvaragabor
    #266
    Igen? Nem tudtam, én még nem próbáltam. :) Viszont tervezgetek egy tesztet, amiben a főbb ingyenes antivírusokat tesztelném le, hogy mennyire hatékonyak, mennyi bacit vesznek észre lemezellenőrzés során. A résztvevők AVG, Avast, Avira, Comodo Antivirus, PC Tools Antivirus, és az Active Virus Shield. Vírusmintákat meg gyűjtök, lesz bőven.
  • lck
    #265
    Kár, hogy néhány nap után behal tőle a winem. [többször próbálta]
  • zvaragabor
    #264
    Bizony, mivel a Kaspersky motorját használja. Licenszelték. :)
  • JoeFromHun
    #263
    Vagy Active Virus Shield Ami első ránézésre Kaspersky-t juttatja eszembe.
  • JoeFromHun
    #262
    Avast...! Avira az buta... Az AVG-t pedig nem is minősíteném.
  • lck
    #261
    Comodo-nál valami készül !!!
    Itt az új free beta vírusirtója.
    Első ránézésre nem tűnik rossznak - úgy látom érdemes tesztelmi.