19
Warcraft3 MORPG mod
  • Adam5
    #19
    Szia.

    A MOD sajna halott már egy ideje :/, nemtudom hogy le lehet-e szedni még valahonnan egyáltalán...:(.
  • viktor1995 2
    #18
    létszi segíts! nekem nem működik a honlap. tegyél létszi be egy képet ha van. (ha van akkor a legjobb egy orkos lenne.) előre is köszi
  • Adam5
    #17
    jelentkezni lehet!

    ezen a linken:
    http://www.wc3sear.ch/viewtopic.php?t=5789
  • Adam5
    #16
    thx :)

    neked gondolom meg van eredetiben szerencséd van. valszeg én is megveszem majd.
  • DarkHorSe
    #15
    jo az oldal nekem teccik

    de ugyis w3mazni fogok és nem modozni
  • Adam5
    #14
    illetve az új cím:

    loah.gportal.hu
  • Adam5
    #13
    Kész van a fanpage amit csináltam.

    akit érdekel:

    loa.srv.hu
  • Adam5
    #12
    és ki mondta hogy ez mmorpg lesz? :D

    oda is írtam hogy MORPG

    Bye
  • Csucsesz
    #11
    látszik hogy 15 éves kis gyerek játszál vele de ne várj valami sokat ilyen kaloz sz*rtol és ami a dio 2 be volt azt ugynevezet kaloz szervernek hivják és amiben 10 player tud játszani azt nem mmoprg nek hivják bye
  • Adam5
    #10
    meg amúgy is ha megnéznéd akkor már megy a closed beta és a weblapon a Features-nél:

    "Multiplayer
    Up to 10 players can meat
    over battle.net, and play
    together as a team, or as
    enemies."

    szal nemtom mit pattogsz itt.
  • Adam5
    #9


    reménytelen

    inkább menny vissza a földre kapálni te paraszt...

    hülye gyerek olyan lesz a server amien moddal krealjak.

    dio2ben is volt ilyen.
  • Csucsesz
    #8
    én meg leirom hogy csinálják a diablo 3 at a forumba akkor azt elhiszed omg léteznek még ekkora hülyék
  • Adam5
    #7
    mondom hogy a fórumban olvastam mintha ezt írték volna de ha érdekel akkor szvsz nézd meg te is. maúgy sztem nem lesz szar...
  • Csucsesz
    #6
    lol nem is a blizadr csinalja akkor meg hogy menne a bneten?? ez valami kamu sz*r lesz!
  • Adam5
    #5
    de azért szerinted jó lesz majd? engem leginkább az érdekel hogy a mapok hogy lesznek megoldva. egy wc3 pályán lehet mennni csak third person nézetben, vagy mi?
  • Adam5
    #4
    a fórumban azt írja a leader hogy 1-2 hét
  • [Jakuza]
    #3
    Hat szerintem az open beta kicsit odebb van.
    Van osszvissz 4 fakat abrazolo Screenshot,meg nehany concept art kep.
  • Adam5
    #2
    Nekem már az is meg fórdult a fejemben hogy ez a Blizzardnak még jó is lehet mivel ezzel csalogatja a az RPG fanokat és mivel megkell venni hogy netezhessenek vele ezért ez a Blizzardnak bevétel. És ezért biztositja a servert. És azt is tudják hogy a WOW-ra nézve ez nem fenyegetés. Vagy tévedek?
  • Adam5
    #1
    Egy WOW szerüség. Ha jól tudom akkor Warcraft3 mod lesz és MORPG (nem MMORPG). Lesznek benne kasztok, fajok, tárgyak, skillek stb... A grafikája sem lesz rossz. Állitólag ha jól olvastam akkor B.net servereken fog menni a cucc de ha rosszul értettem vmit akkor javitsatok ki. Max 1-2 hét és indul az Open Beta. Ez tényleg megérdemel egy topicot mert ha még most nem is de késöbb megközelítheti a WOW-ot :) A fórumában sok hasznos cuccot leír.

    Hivatalos