140
Equilibrium
  • Rafaelo
    #41
    kitudom mondani juuuhhéééé
  • Dynamic
    #42
  • Factor_007
    #43
    Én is a harmadik taborba tartozom. A tortenet alapötlete jó szerintem, viszont innentől kezdve, már az első tíz perctől kezdve bárki meg tudta volna mondani a film tovabbi történetét. Merthogy fordulatok nincsenek benne(szinte). Puff csavó lelövi társát, és kész. Onnantól kezdve minden megy lineárisan. Egyedül a vége felé, amikor a négert "beeteti' apisztollyal. Amugy az eksön jó, történet jo lehetne, de mégsem.
  • Factor_007
    #44
    mester munka :)
  • Seth
    #45
    azé én megnézném..merre van fennt???
  • Factor_007
    #46
    HBOn most jatszak, én ott láttam
  • SinClaiR
    #47
    Dc n pl, nálam is megvan osztva.. :)
  • Seth
    #48
    mekkora a mérete?
  • artschi
    #49
    999 pénz a film a netpiacon!
  • _Vegeta_
    #50
    Tobb a posta mint maga a film. lol :>
  • Rafaelo
    #51
    nem voltak benne híres szinészek azé gagyi !
  • Riker
    #52
    Erre csak annyit tudok mondani hogy lol
  • Aramir
    #53
    A híres szinészek is ismeretlenül kezdték :)
  • _Vegeta_
    #54
    Jogos
  • LittleL
    #55
    Egyszer el kell kezdeni valahol az ismeretlen színészeknek is.

    Val Kilmer például a Top Secrettel futott be,
    és olyan ismeretlen volt, hogy sokszor gorombán beszéltek vele a forgatás alatt,de tűrnie kellett.
  • Aramir
    #56
    Ja, és még annyit, hogy híres szinészeknek is vannak olyan szar filmjei, hogy csak na, attól azok nem lesznek jó filmek :)
  • LittleL
    #57
    Hát igen.

    Off

    Rossz társaság - Anthony Hopkins játszik benne
    és elég szar film, pedig jobbat vártam.

    On
  • Aramir
    #58
    Neeem, az jó film, mert hírös a szinész bönne
  • Riker
    #59
    Nade gyerekek,azért nem mondanám hogy Christian Bale annyira ismeretlen...
  • Cvd
    #60
    Hogy Sean Bean-t és Emily Watsont-t ne is említsük. Elég nagy sötétségről tesz tanubizonyságot leismeretlenezni őket.:)
  • Rafaelo
    #61
    akko sem híresek gagyi b-kategoriás színészek
    [sajnálja őket]
  • _Vegeta_
    #62
    Christian Bale es Sean Bean nem hires ? Ne viccelj mar. :)
  • Cvd
    #63
    Tartok tőle hogy nem viccel.:) De hogy említsek pár gagyi b-kategóriás filmet, amiben nemrég feltűntek:
    Christian Bale - American Psycho
    Sean Bean - Lord of the Rings
    Emily Watson - Red Dragon

    Csupa szemét ugye...
  • Sir Quno Jedi
    #64
    Bale sztem. halál jól játssza az inkvizítort (szó szerint), aki önmagával is meghasonlik. Profi alakítás, teljesen "hihető"-en adja elő a dolgot. Aki még jó benne az a lány, akit elhamvasztanak, de legjobb a fia, na az kegyetlen, szinte érezni lehet ahogy a főpap tart tőle, hangsúlyozom EGY GYEREKTŐL, aki a saját fia és még ez is hihetően van kijátszva. A vége is elmegy a filmnek, mert ez egy igen kétséges hepiend, Anarchy rulez ! :D
  • QuippeR
    #65
    [kacag][röhög][sír]
  • Jagi
    #66
    Netpiacon 1 ezres!!!!
  • Rafaelo
    #67
    jo jo csak provokáltam láttam már valamelyiket valahol de a nevük nem csengett elég jol a hülye nézőknek hogy becsalják őket a mozib ez azért tény
  • _Vegeta_
    #68
    Jah igaz, ezek uj filmek. De alljon meg a menet. Egy filmet a szereplokert nezunk? Mert ha igen nemszoltam. :)
  • Random_
    #69
    Ha az a szereplő meghal akkor soha többé nem nézünk filmet? :D
  • _Vegeta_
    #70
    Kisarkitod, nem errol beszelek.
  • Cvd
    #71
    Nem ez a lényeg. Felmerült itt egy kijelentés hogy gagyi B kategóriás szinészek játszottak benne. Ezt próbáltam cáfolni. De persze szerintem sem a szereplőkéért nézünk filmeket, ettől még lehetne bármilyen a film.
  • _Vegeta_
    #72
    Ahha. Mindazonaltal szerintem Christian Bale meg Sean Bean nem b kategorias szinesz. ;)
  • winnie
    #73
    ami fontos, hogy képessegileg nem b-sek, de ismertségileg (filmeladásilag) még a b-ben siincsenek benne.
  • _Vegeta_
    #74
    hmm... biztoss :)
  • Dynamic
    #75
    Azt hiszem ez az új Batmannel változni fog:)
  • Tatyla
    #76
    Én ma néztem meg és nagyon tetszet,és a szinészek is jók! A "B" filmekröl és szinészekröl annyit hogy RTL Klub olcsó filmjei ami hétköznap esténként van!
    Cristian Bale : 2020 Tüz Birodalma
    Amerikai Pszicho és az új Batman film ami nagy áttörés lesz szerintem!
    Sean Bean: Férfias Játékok, Goldeneye, Gyürük úra
    Ezek szerintem nem "B" filmek!
  • Tatyla
    #77
    ja és ne feledkezünk meg Emily Watson remek alakitásárol a Vörös sárkányban!
  • winnie
    #78
    a 'b'-színész nem azt jelenti, hogy b-filmben szerepel. csak annyit, hogy nem a-kategóriás, azaz nem lehet egy filmet eladni a nevével. persze, hogy mindketten voltak nagyobb költségvetésű filmben.
  • winnie
    #79
    ha emily watson, akkor szerintem a red dragon elég a sor végén kullog:)
  • _Vegeta_
    #80
    Ez tok hulyeseg. Nehogymar azert legyen egy film a (tehat a legjobb) kategorias, mert hires szineszek jatszanak benne... vagy en ertelmeztem felre ?

    A red dragon tenyleg nem vmi nagy film.