38
Cenega
  • Gabóka
    #38
    Sziasztok!

    Gooka végigjátszás itt található magyarul: Gooka: The Mystery of Janatris végigjátszás
  • M.A.D.
    #37
    Rendszerint majd minden játéknál -már amelyik engedi- 3 slot save pozícióm van. Megtanultam, sajnos. :))

    Ok. Ma este neki esem. :)
  • ronhaven
    #36
    Oke.
    En mar ott tartok hogy ha valaki nem segit,itt abbahagyom, mer annyira fingom sincs mit kell csinalni.
    Megvalami:ha esetleg odaig eljutsz hogy a kaigani vereert mesz a barlangba, a konyvtarbol azelott hozd el a phial-t es a wine-t mielott elhivod magaddal az oroket, mert azutan mar nem enged vissza a konyvtarba, es buktad az egeszet, foleg ha nincs elobbi saved. Ha eljutsz odaig tudni fogod mirol beszelek.
  • M.A.D.
    #35
    :))) Na,én még a hajón vagyok. Majd egy kicsit többet foglalkozom a gammával. Akkor talán majd tudok segíteni.
  • ronhaven
    #34
    Nemigaz hogy senki nem jaccik ezzel a szarral:)
    Ha valaki megis, az orgonaval mit kell csinalni az observatoryban?
  • ronhaven
    #33
    Enis azt szeretnem megtudni.
  • hiba
    #32
    Ez miez?
    mit köll csinani?
  • ronhaven
    #31
    A kaigani verenek honnan szerzek edenyt? Es az mire jo hogy bedobtam a beszelo kovet a kutba?
  • ronhaven
    #30
    Hat en nem elsosorban a grafikara ertettem, de mondjuk azer az se egy leanyalom.
  • M.A.D.
    #29
    Mindent fullra állítottál az opcióban? Mert akkro azért nem vészes a grafika. Sőt! De alapból...:(( ki sem szabad próbálni.
  • ronhaven
    #28
    Igen ENNYIRE rossz:))
    De en azer elvagyok vele. Valami olyasmi erzes mintha valami gagyi b-moviet neznek,egyszeruen nem lehet komolyan venni,de szorakoztat.
  • M.A.D.
    #27
    Nem semmi, hogy szinte senki sem játszik ezzel. Ennyire rossz lenne?
  • M.A.D.
    #26
    Nehéz lesz a majommal. Hiába viszek be nek 2*35 hitpoints-ot. Meg sem nyikkan. Sejtettem, hogy a majomnál lesz valami.
  • Haversrác
    #25
    A boltban csak azt a virágport kell megvenni a battery-hez,a majomnál van a lapines,a harbor-ban megtalálod a dobozok között a szöget(ez is a battery-hez kell),a townhall pincéjében edényt a vizhez és a battery új fedelét,ha ezek megvannak irány kotyvasztani a townhall emeletére.

    Ha valaki esetleg már a szigeten jár segítsen!:
    A kapitánnyal bementem a barlangba,megöltem a kulcs őrzőjét, de az feltámadt és beindította a csapdákat. A pengéken átjutottam de a padlóból feltörő lángokon képtelen vagyok átvergődni.Nincs valami trükkje, mert a lángok olyan gyorsan váltakoznak ,hogy az első sornál messzebb nem jutok?
  • ronhaven
    #24
    A majmot muszaj kinyirni, nala van egy targy a kotyvasztashoz, a ninjaknal a barlangba csak penz meg kardok vannak.
  • M.A.D.
    #23
    Én is hard-on nyomom. Úgy az igazi. :) Én sem tudom még megölni őket, viszont kaptam már egy plusz támadást a matróztól a levél után.

    Haversrác a félbetört dolgot kell majd megjavítani, azt ki tudod nyitni a széfet.
    Amúgy, most én is elakadtam. A boltban voltál már?
  • ronhaven
    #22
    En,igaz hardon jaccom, meg a majmot meg a tolvajokat se birom megolni.
    Mondjuk easyn se.
  • Haversrác
    #21
    Milyen levelet? Két matróz van, az egyikkel nem lehet beszélni se mert rögtön elzavar a picsbe, a másikkal egyszer lehet beszélni,de nem adott semmit,utána a telepátiás cuccal is rákattintottam, de semmi, aztán ha megint beszélni akarok vele ,akkor kiírja hogy csak ha jó okom van rá akkor beszélhetek a befordult matrózzal.
    Hogy kell ezt a levelet kicsikarni belőle??
  • M.A.D.
    #20
    A levelet elvitted a matróztól az ürgének, aki az erdőben van?
  • Haversrác
    #19
    Szasztok, az elején szívok, el sem tudom képzelni mit kell csinálni! Megöltem az öregnél a patkányokat,a parton azt az akárkit akitől a félbetört lapines-t szereztem, a barlangban a tolvajokat, megtaláltam a kikötőben a tűt, megvettem a banyától mindent amit lehet,DE tárgyakat nem tudom kombinálni,ha lehet egyátalán, és a széfemet sem bírom kinyitni,tehát az őr nem enged be a townhall-ba. Egyszóval I need HELP!
  • M.A.D.
    #18
    Nekem már sikerült. Most próbálom az összetevők kotyvasztását az elemhez.
  • Drex
    #17
    :DDD

    Csipem ezeket a gémeket .)) már a széfet sem tom kinyitni... hol van már a jó öreg Diablóóó 2 gggggg
  • M.A.D.
    #16
    Szerintem nem rossz! A mérete alapján szinte csúcs, a mai horribilis 3-4 cd-s dvd-s játékok között. A programozni nem tudók magasiskoláját éljük játékszinten sajnos most.
  • M.A.D.
    #15
    Serialt???? Nálam sem kért. Legújabb Daemon vann fenn?
    Viszont, már 2-szer kiakadt a kicsike! :(( De, azért nem bughalmaz! :))


  • gergou
    #14
    Udv, felnyomtam a gamezt, nekem sem kert keyt, es nekem tetszik, hangulatos grafik/music , erdekesnek tuno story... majd meglatjuk:)
  • FREAK
    #13
    tőlem nem kért serialt

    érdekes
  • Gear
    #12
    Eddig minden Sforce-s gamnéhoz kellett.
  • Guillotine
    #11
    Srácok!Ha találtok hozzá serial kódot írjátok meg.Nem elég,hogy Starforce védelmes,de még serial szám is kell hozzá.
  • FREAK
    #10
    hát

    lehet hogy mégsem erre vágytam :D

    azt hittem, ez a stílus meghalt 6-8 éve :D
  • FREAK
    #9
    én is elkezdtem lehúzni, mostanában pont valami ilyesmire vágytam, remélem, nem gagyizták el
  • gergou
    #8
    Nekem minnya leer, addig nezzetek meg ezt a leirast
    Jonak tunik a gamez:)
  • antijedi
    #7
    őőő ez milyen game? valami kép róla vagy hasonlo? :)
  • tomo
    #6
    http://torrent.youceff.com/download.php?file=463160
  • M.A.D.
    #5
    Nálam már az egyharmada lent van! :) upload:120kb/sec. download 69kb/sec. share:1.567 :-)
  • Solid Snake
    #4
    Wandoo-ra már csordogál felfele
  • dikki*yysw
    #3
    Torrenten már fenn van pá órája.
  • gergou
    #2
    Ez egy jo kis jatek, en mar regota varom, hogy kijojjon, most meg egy linket varnek, ahonnet leranthatom:)
  • M.A.D.
    #1
    Érdekesnek tűnik!
    Ja, remélem nem volt ilyen topic. :)
    -ritkán nyitok-