42
Kijött ugyebár
  • Kaslerka #42
    Szar FPS? Akkor nem játszottatok még a Marine Sharpshooter 2.-vel :)
  • littleNorbi
    #41
    Hogy lehet megnézni a feladatokat ?
  • ChevyG #40
    éppen azért mert piacgazdaság van: amelyik nem tartja a lépést árban, minöségben ugyis elvérez. Tehát huljon a férgese!!!
  • cleric
    #39
    Ne haragudj, piacgazdaság van. A 21. században ilyet nem lehet csinálni. Csak lopják az ember idejét, pénzét az ilyesmivel. Képzeld, ha valaki megveszi, pff...
  • ChevyG #38
    ne bánCsátok öket, csak kezdö programozok követték el. Nem csinálhatnak elsöre 1 MAFIÁt, vagy Call of Duty-t!!! De lehet, hogy késöbb fognak. Akinek nem teccik az ne jáccon vele (én is ezt teszem)
  • ati2002
    #37
    köszi az infót le nem szedem
  • Solid Snake
    #36
    A gaménak: a játék elemzés viszont:
  • Husimoto
    #35
    Ez a játéknak nem nevezhető valami /bithalmaz/, annyit sem ér amennyit irtunk rólla ! Sajnos!
  • cleric
    #34
    Na kérem. Akiben még motoszkál a kétely, hogy kipróbálja-e ezt a "játékot": NE!

    Ekkora sz*rt már régen láttam, fel kéne négyelni azokat a nyomorultakat, akik ezt kitalálták és ilyenre megvalósították. Életfogytiglani fejbelövésre ítélném atesztereket is, ha voltak egyátalán, mert ez egy akkora bughalmaz, hogy az egyszerűen hihetetlen. A grafika még csak hagyján, éppen elmehetne még, de minden más felháborító.

    Pár momentum: fel akartam venni egy fegyvert a földről (nem ám ellenségtől, mert ahogy meghalnak, eltűnik az, amivel addig lőttek :P) erre eldobta a távcsövest és felvette a másikat, de sikerült egyből a fű alá dobnia mert nem látszott, viszont közel mentem, visszacserélte, de amit eldobott, az megintcsak nem látszott. Aztán itt van ez a jóember velem. Tatyla is írta, hogy ha mellénk áll, vagy elénk, akkor egy kurvanagy (ez a jó szó rá) piros X-et keretben odavág a célkeresztünkbe, hogy le ne lőjük a barmot (pedig célszerű volna, mert semmire sem jó, szalad mint a barom bele a tűzvonalba, rám hozza az ellent, ha leszedek mindenkit, mert ő nem lő ám, csak dísznek van ott, akkor meg áll a terep közepén a semmiben). Namost ezáltal mást se nagyon fogunk, plusz engem még beszorított a kerítés sarkába, ahonnan nem tudtam tőle kijönni, csak a bazi X-et láttam, meg itt-ott néhány polygont a fickóból. Az ellen teljesen hülye, lelőttem az egyik fickót a másik meg csak állt tovább.

    Egyszerűen hihetetlen, hogy volt kiadó, aki bevállalta ezt a csődtömeget... Azért vagyok csak kiakadva, mert nagyon szeretem a sniper játékokat, erre is rácsaptam, mert még a címében is benne van, de ez katasztrófa. Nehogy letöltsétek, kár minden bitért.
  • Szabyka
    #33
  • Gabe18
    #32
    Valaki egysze irta egy játékhoz: "ezen már csak egy 3 cd-s patch segitene..."
    Hát lehet ezen is...
  • Szabyka
    #31
    Hátha majd lesz patch ...
  • Solid Snake
    #30
    Thx.az infót, kár érte...
  • Husimoto
    #29
    Tegnap este feltettem, bár ne tettem volna! Hatalmas csalódás, hogyan lehet ilyet kiadni 2004-ben. Egy órát toltam és vártam a csodát, de nem jött. Ahogy Cleric is mondta, át lehet menni a tereptárgyakon, ne nem minden. Tankon, dzsippen stb. Hihetetlen csak ráztam a fejemet és nem hittem el! Nem tudom ajánlani senkinek sem , nem ér semmit! Pedig nagyon szeretem a csipázást!

    A grafika:0,
    Hangok 0,
    Fizika: nincs,
    sérülés modell:0

    Mégegyszer mondom, csak azért, hogy más ne járjon igy én egy óra múlva a nyomát is kitakarítottam a gépemből !
  • cleric
    #28
    így első próbálkozásra elég gáz hogy bele tudok menni a tankba oldalról és látszanak az ülések :P nem egy bújkálós/lopakodós gammának tűnik, ennyi erővel bármilyen fegyver is lehetne nálam.
  • Tatyla
    #27
    Hát skacok tele van olyan bugokkal a game hogy elég rendesen anyáztam a kisérömet aki állandoan belém mászott szó szerint ezálltal az ellenség lelőhetetlen mert olyankor piros a célkereszt!Ennek nem volt bétatesztje?
  • Tatyla
    #26
    Nem mert 605 MB-nek kell lenni!
  • Tatyla
    #25
    Igen!
  • fitutufi
    #24
    http://elitetorrents.org/details.php?id=1338
    ez jó töltö hely ?
    mert ez 210 MB-s
    az jó ?
  • ReTeK
    #23
    a képen célkeresztet látok ott középen ? (olyan vaksiknak való bazi nagyot) snájperszkaja + célkereszt érdekes
  • Tatyla
    #22
    De még csak most kezdtem ugyhogy lehet bármi!
  • Tatyla
    #21
    Hát olyan vegyes!
  • Gabe18
    #20
    Hát az egy dolog,inkább a hangulatáról,játékmenetről mondj valamit.Megvan benne a baujkálós,lopakodós,mesterlövészkedős dolog,vagy csak egyszerű puffogtatás?
  • Tatyla
    #19
    Hát azért ettöl a graftol nem vagyok elájulva!
  • Gabe18
    #18
    Öncenzura...
  • CalebJoe
    #17
    Leszedtem, de nem megy csak egy fekete képernyő jön be.
  • robotnyk
    #16
    grafban jah :)
  • Breki33
    #15
    tehát ilyesmi

  • robotnyk
    #14
    ebből egy fia képet nem találtam én sem, de az tuti, hogy a készítők nevéhez fűződik a Marine Sharpshooter 1-2 is, szal valszeg ugyanaz, csak II VHban. :)
  • Tatyla
    #13
    Én imádok sniper-kedni!
  • Kami
    #12
    Amíg nem tudjuk, hogy milyen a game, addig minek!
  • Breki33
    #11
    letöltés nem kell? P
  • Lacc
    #10
    Ja engem is érdekelne.
  • Hmuda
    #9
    Elég harmatgyengén szerepel az NForce-on. Valaki írhatna egy kis ismertetőe ide.
  • antijedi
    #8
    késő már beszoltam :P és tudjuk hogy kijött :)
  • Kami
    #7
    Kerestem képeket róla de nem találtam sehol a neten. Ha valaki ügyesebb volt nálam az linkeljen már, mert kíváncsi lennék, hogy egyáltalán érdemes e megvenni. A képek alapján már könnyebb megítélni a játékot. Thx!
  • Breki33
    #6
    mielőtt még valaki beszólna ez ma jött ki torrentre
  • traXion
    #5
    képz?
  • antijedi
    #4
    ja hopsz mgése..., anyit beszéltek sniper elit forumban erről a gamrről hogy má keverem :P
    de attól még a game az del szvsz nem lesz vlaami jó :P
  • antijedi
    #3
    del...
    és gratulálok... :)