90
az amerikai autok szégyene
  • nagyjozzi
    #90
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a LINCOLN LS 4-hez hozzá lehet e párosítani ezt a kilincset: http://www.boorze.com/hu/car_part/Jaguar_XJ_kilincs_1998/28243, vagy csak a jaguar s-es cuccai jók hozzá? Válaszokat előre is köszönöm.
  • Airbus A380
    #89
    Ebben mondjuk van valami.... viszont a chevrolet cruze megtalálható eu-ba is meg amcsiba is. Csak ott aszem más a neve.
  • pszihopata
    #88
    Daewoo Lanos
    Chevrolet Metro
    Pontiac Firefly
    Holden Barina

    ahány piac annyi márkanév,úgy gondolták gm-ék hogy európában jobban cseng a chevrolet név ezért váltottak

    az amerikai chevrolet természtesen egészen más modellpalettát kínál mert mások az igények,a kóreaival igen kevés az átfedés

    aki 2009-ben márkaneveket meg presztizseket emleget az nincsen tisztában azzal hogy már csak pár óriáskonszern létezik,a márkanevek a szalonokon és a kocsik orrán már rég csak arculattervezés
  • milk4
    #87
    Na,tegnap este sikerült beletenni a daewoo lanosunkba a 122.000km-t:D
    Magyarország-Belgium,2utca sarokkal arrébb vettük észre hogy 121.998,így tettünk egy kis kitérőt hogy 122.000 legyen:D
  • Airbus A380
    #86
    Azt mindenhol ki szokták hangsúlyozni hogy Chevrolet Korea vagy Chevrolet USA ? totálkáron így van megkülönböztetve, másol is elkülönítik vagy csak simán Chevrolet.
  • Airbus A380
    #85
    De ennyíre ratyik ott ?


    Azt már én is hallottam többször is hogy nem épp a vezető márka. Azt hiszem jóval a Dodge meg a Ford után kullog . én ezt hallottam.
  • pszihopata
    #84
    nem én ezt az amerikai chevroletekről írtam
  • ZsirosKenyer
    #83
    ők fordítva gondolkoztak.
    Olcsó, alsó kategóriás autóknak adtak presztizs márkanevet, így a koreai autókban nem igazán bízó ügyfeleket is sikerült megnyerniük.

    Annyira nem szar autók amúgy, csak sok a gond velük, legalábbis az én környezetemben. Statisztikák alapján biztos jobb helyezést ér el a brand. Olvass népítéleteket.
  • Airbus A380
    #82
    Azért nem gondolnám hogy ennyíre leégetné magát a GM hogy Chevrolet néven gagyi autókat forgalmaz.
  • Airbus A380
    #81
    Nem tudom itt MO-n legalábbis tuti hogy a Chevyről az jut eszükbe az embereknek hogy fúúúúúúúúú... ( a többi kitalálható :) ) Állítólag amerikába is kóreából viszik a kocsikat ez igaz ? Bár gondolom azokról a chevykről van szó amiket EU-ba is forgalmaznak és Dél -kóreában készülnek.


    Miért ilyen gyenge amerikában a chevy megitélése ?
  • pszihopata
    #80
    ezer éve gm tulajdon,nem véletlen hogy az első daewoo-k csepkadettek voltak

    az amerikai chevroletek presztizsén már csak javíthat egy kóreai autó-szerintem

    /úgy látszik már csak a magyarok hiszik azt hogy az amerikai chevroletek minőségi autók,amerikában is csak azért vették eddig mert feleannyiba kerül mint bármi más/
  • ZsirosKenyer
    #79
    Egy haverom új lacetti-je már a megvételkor zabálta az olajat mint a disznó, a szervíz szerint ez normális volt. Aztán 50ezer km-nél elszálltak a tömítések és kampec.
    A főnököm "chevyje" is folyton beteg, hiába, csodák nincsenek, ez akkor is csak egy dévú.
  • Airbus A380
    #78
    Hella.


    Megkérdezem tán ért valaki hozzá.


    A Daewooo az teljes mértékben a Chevyé lett (GM) ? Már elég régóta 4 éve Chevrolet néven futnak ezek a kocsik. Milyenek ? Azért gondolom a Chevrolet egy rakás ócskavasat nem forgalmazna a neve alatt már csak a presztízs miatt sem.

    Ha úgy vesszük ezek gyakorlatilag a Chevrolet európai modelljei ?
  • akyyy
    #77

    cépp (miénk a megvétele előtt pár nappaL)
  • akyyy
    #76
    űh ez naon jó topik!!!
  • rinyavas
    #75
    http://forum.kepfeltoltes.hu/viewtopic.php?t=97
  • ChevyG #74
  • 12346
    #73
    nagyon kemény miket tudtok sokszor írkálni:DD egyik májszter okítja a másik hasonló hozzáértőt:DD lál
  • ChevyG #72
    Én se lettem volna a helyébe.....
  • Kit--Kat
    #71
    jól megbaszhatták a kamionost ezért a régi Corvettért:)
  • ChevyG #70
    csak, hogy a chevy már nem az igazi:((((
  • Kit--Kat
    #69
    de tulajdonképpen mi bajotok a Daewoo-val???
    Az áráért minőséget adott...
    Nem Dacia volt, hogy már az 1. héten nyikorgott a féke...
    Attól, hogy nem Merci kategóriás autókat gyártott jókat csinát.
  • I.C.ram
    #68
    Az meg a másik, hogy eddig is amrikiak csinűlták a Daewoot. Asszem 2001-ben vásárolta fel a GM.
  • I.C.ram
    #67
    Ne beszélj már hülyeségeket!
    Ugyanazok a a sárgák fogják összerakni, mint eddig. Ugyanaz a tervező brigád is szvsz, meg minden, csak Chevrolet névvel jobban ellehet majd adni azt a szart.
  • ChevyG #66
    de biztos hogyx jobb autokat fognak a jenkik csinálni, mint a daewoosok!!!
  • ChevyG #65
    azok is:DDD
  • Davidus
    #64
    kreatív tervezőik lehetnek:P
  • Kit--Kat
    #63
    nem tom szerintem meg tök Corvettes maradt attól, hogy újlámpákat kapott, csak olyan szögbe van ahol nagyon szembeötlik
  • CaviaR
    #62
    porséhoz köze nincs kinézetre. :P Van egy elég erős Ferrari Modena, és egy kevés Dodge Viper beütése. De cép... :)
  • Kit--Kat
    #61
    lecserélték a bukólámpákat mert nem jó a gyalogos védelme
  • ChevyG #60
    hogy lenne má jo a c5? nézd már meg, tiszta porse:P
  • GregSB
    #59
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Kit--Kat
    #58
    ezt nekem???
  • CSOCSO
    #57
    me a c5 nemjo?
  • PResident Evil
    #56
    daewoo-nk van :D
  • ChevyG #55
    azok nekem is teccenek, csak kicsit furcsák a 69es hez képest
  • Kit--Kat
    #54
    Nekem az 1982-84es évjárat jön be Corvetteből.
    Ez a régi hasonlít kicsit a Ferrari Daytona Spyderre, akkor meg már az olaszra voksolok.
  • ChevyG #53
    a vette-böl csak a c2 és c3as széria jo, a c1 az 1 nagy kalap xar
    c2:

    c3:
  • harcu
    #52
    Egyébként a Corvette-ből az első két széria a legszebb. A többiek már nem ugyanazt az elvet képviselik.
  • harcu
    #51
    Ismét egy bölcs érett ember megfontolt válaszát hallottuk, nem csak egy kis pisisét, akinek a saját kocsi még sokáig az álom kategóriába tartozik.:(