22
  • Cukros
    #22
    meg áll az eszem
  • Match
    #21
    má nemazé' de a FET-el mióta lehet gázokat analizálni????
  • Tetsuo
    #20
    Nekem szilva alakú kell!..
  • mechorg
    #19
    Megrázkódik a zsebemben és beszól anyának

  • mechorg
    #18
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Nenrandil
    #17
    LOLEz elképesztő... komolyan....eszementek...
  • M2 #16
    Azért ez a cirógatós dolog új dimenziót ad a szextelefonálásoknak.
    HÍVJ MOST! 652-CIRO-GATLAK!

    Vagy a távoli párkapcsolatoknak se rossz.
    - Tedd oda ahol nyalogatni szoktalak... ahhh
    Már csak a megfelelő kiegészítő eszközt kell csatlakoztatni a túloldalon, mondjuk egy BlueTooth-faszt.

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • fapapi
    #15
    Ha megszakadnak talalmanyugyileg a svájci bicskat akkor sem erik utol
  • fapapi
    #14
    Mikor szerelik mar be a garazsajtonyitot es a tuzhelygyujtot ???
  • Huvarg
    #13
    © quentit? nem vagy te egy picit paranoias? mert akkor javalsok egy telefonba epitett Geiger-Mullert is elvegre barmikor ledobhatnak melled egy atombombat, csak mert megtehetik. Aztan ottvan meg a foldonkivuli elet detektor nehogy alvas kozben raboljanak el, meg a villany-viz-gazszamlas detektor nehogy otthon legyel ha jonnek. meg a pittbulldetektor, meg a ...
  • OMax
    #12
    ha mondjuk a simogatos resznek sok ertelme nincs, sot :) de asszondjak hogy az a szagmero bizbasz hooot picur, akkor meg minek az a bazi ize a tel alljara??? joooovan ....
  • quentit
    #11
    "újabb felesleges áremelő idiótaság a telefonokba" - devilking

    devilking


  • quentit
    #10
    "Pontosabban jó dolog lenne ez csak egy mobilba???"

    Te is okos vagy. Veszel egy tűzjelzőt mondjuk a TV-dbe, vagy a plafonba, majd éppen amikor nem otthon alszol, hanem havernál, akkor rádgyúlad a ház, és benne égsz. Engem meg felébreszt a mobilom...

    Vagy gázszivárgó mérőt veszel a mosógépedbe, mert úgy gondolod, hogy gáz szivárgáz csak akkor lehet a közeledben, amikor otthon vagy.

    Ilyen elven nem kell mobil-telefon, mert csak akkor hívnak úgyis, ha otthon vagy

    SZVSZ egy olyan kütyünek több értelme van, ami figyelmeztet ha veszélyben vagyok, mint egy olyannak, amit zenét hallgathatok...
  • dez
    #9
    "Ezek a tulajdonságok teszik lehetővé, hogy elsősorban mobiltelefonokban használják őket."

    És talán az, hogy nem elég megbízhatóak, hogy műszerekbe tegyék őket? Na jó, végülis egy szmogmérő nem árt.
  • papabear
    #8
    És vajon a falhozvágásra hogyan reagálnak, miután csak a telefonálás iszonyú kényelmetlen a kütyün?
  • Péntek
    #7
    Ez tipikusan nőknek való. Megcirógatják, megnyalogatják, aztán rezgőre állítják...
  • Sliders
    #6
    Egy mobiltelefont simogasssak. Hát ez kész. Jahh és végig is nyalom, jó hogy nincs benne szerelem spektrométer, mennyire vagyok oda a telóért. Már csak az kéne hogy szeretkezzek a telómmal
  • Sub
    #5
    Már csak féregjáratot nem tud nyitni...
    Ekkor f@szságot még nem láttam...
    Pontosabban jó dolog lenne ez csak egy mobilba???
  • Gladiator
    #4
    jó csúnya. azé aranyos lehet ez a cirógatós dolog. de európába úgyse jön be.
  • Dr DeViLKiNG
    #3
    újabb felesleges áremelő idiótaság a telefonokba
  • Scooter21
    #2
    Nagyon komoly szerintem
  • Garfield
    #1
    Ahhh, igen, már csak egy gázkromatográf és egy pásztázó elektronmikroszkóp hiányzik a telfeonokból.

    Basszus, hogy egyes cégek marketingeseinek ennyire ne legyen ötletük...