16
  • galocza
    #16
    én csak azt nem értem hogy-hogy nem tűnt még el teljesen a real a süllyesztőben.
  • fapapi
    #15
    " Van egy-ket (szerintem jo) webradio ami sajnos real alapu. Na, azokhoz kell. "

    Akkora valasztekod van Internetes radiokbol, hogy teljesen felesleges a Real ha a winamp radioi kozott nem talalsz. Ott is van vagy 500-1000 de meg szamtalan lehetoseged akad radiokat talalni

    Ajanlom : google.com :D
  • fapapi
    #14
    RealPlayer akor sem tennem fel a gepre ha lelonenek tehat valahol ez engem nem erint
  • lola
    #13
    Ez nem más, mint antireklám. Nem lepődnék meg, ha a szaGértő a ms szerényebb összegű támogatásáért nyilatkozta volna, hogy a ms streaming technikát reklámozzák burkoltan.
  • Maniac4525
    #12
    hehe, a telómat is ki fogja akasztani az ilyen file:-> a kép is jól kiakasztotta;-]
  • Zoley
    #11
    Van egy-ket (szerintem jo) webradio ami sajnos real alapu. Na, azokhoz kell.
  • Razgon
    #10
    Háát, az én gépemen sem sokáig maradt fent...
  • 12346
    #9
    realplayer nem vágom mihez kéne. 10000 esetből 1nél kéne talán, de akkor inkább kihagyom a témát. már csak a rossz emlékek miatt is. pár éve volt, akkor se nagyon tartottam rá igényt, letöröltem. onnantól kezdve minden szar azt hiányolta.. hagyjuk.
  • cSuwwi
    #8
    Soha az életben nem raktam még fel a gépemre real playert. Az ra és rm fájlokat tucatnyi programmal le lehet még játszani, minek még egy felesleges progi?
  • RpPRO
    #7
    Mijaza RealPlayer?
  • Garfield
    #6
    Ez egy szép pletyka, csak azt nem értem, mi az alapja.

    Én felrakom a Winamp-ot, a QuickTime-ot + WM-t használok a videókhoz codec pack-kal. A megfelelő kiterjesztésekhez hozzárendelem ezeket, majd ezen progik feltelepítése után jön a Real Player, amely megkapja az összes Real-specifikus állományt, valamint azokat, amelyeket ő tud kezelni, de az előző lejátszók nem.

    Abszolúte nem zabál fel semmit.
  • Garfield
    #5
    Csak úgy halkan megjegyzem, hogy a Real Alternative a Real player komponenseit használja, a készítői mindössze kibányászták a progiból a megfelelő részeket.

    A javaslatod olyan, mintha azt mondanád: akinek elege van az IE sebezhetőségéből, használjon MyIE2-t.
  • bbbb
    #4
    Szerintem mar a Real Player magaban is ugy viselkedik, mint a legrosszabb eloskodo... beveszi magat mindenhova, es felzabalja az osszes eroforrast.

  • comet
    #3
    "amely Real Helix Player for Linux néven ismeretes."

    Ismeretes? Most hallok róla először...sztem ez inkább csak negatív ingyenreklám. ;)
  • Pheel
    #2
    Elterjedtnek számít? Hol? A RealNetworks álmaiban...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    "A probléma érinti mindazon felhasználókat, akik a RealPlayer lejátszót használják, és a program meglehetősen elterjedtnek számít"


    tessék használni Real Alternative -t jobb is meg nem is olyan csicsás :]