13
  • Tetsuo
    #13
    Magyarországon van a világ 1ik legdrágább nete.
  • Pheel
    #12
    "Az egész ténykedése alatt gyakorlatilag semmi sem történt."

    Dehogynem! Eltörölték a mindenkineket.
  • comet
    #11
    Kovács Kálmán egy dilettáns hozzá nem értő balfék...
    Még egy rendes portálja sincs a minisztériumának. Az egész ténykedése alatt gyakorlatilag semmi sem történt. Pedig egy hozzáértő, nem lobbiknak lefekvő miniszter eredményeket érhetett volna el. Az első feladat a monopolhelyzetek felszámolása lenne, ha szabad verseny van akkor azért a cégek alá is igérnek egymásnak és építik a hálózatot rendesen...nagyon szánalmas ez az egész. Tudtátok hogy Svájcban olcsóbb az internet mint Magyarországon?
  • Tetsuo
    #10
    Nálunk nem régen építették ki az ADSLt a Matáv 17e ftért kínálja 2éves szerződéssel!
    Most modemmel vok s vigyázni kell a teloszámlára, pl nappal nem is netezem..:(
  • Tetsuo
    #9
    De tudod ha ilyen megkenhető dilettáns balf..ékek helyett mint ^ ő ott, tisztességes szakmájukhoz értő emberek lennének, akkor ma Magyarországon olyan árak s kiépítettség lenne mint No-ban, s még úgy is a degeszretömhetnék a zsebüket a DT vezetői s managerei.
    De nekik több kell..
  • gregor
    #8
    Sziasztok!

    1996 hoz képest többen interneteznek hazánkban,1996 környékén olyan 10 ezren neteztek,most-épp itt az sg-n -olvastam,hogy 1,8 millioan,ez szerintem szép szám.Anno a rádiózás se terjedt el hazánkban 10 év alatt,meg sokakat nem is érdekel a net.Az árról,meg fölösleges vitatkozni,az is csökkent 1996hoz képest.
  • Laalee
    #7
    ezzel kb elismerték hogy a büdös életben nem fogunk kevesebbet fizetni :D
  • klastrom
    #6
    Még így is Qrva drága a Dsl
  • ReTeK
    #5
    "2006-ra a magyar háztartások több mint egynegyedében lehet majd internet" lehet ?
  • ThomasTheKoRner
    #4
    #3

    Így is fel lehet fogni...dehát ez enyhén szólva nevetséges...Az az igazság hogy nem történik itt semmi fejlődés...Persze nyilván egyre többen vannak valamilyen szélessávon,mert rájöttek hogy a modem nem csak lassú de sokszor még drágább is mint a szélessáv,ha nem nap fél órát használja csak az ember....Sok helyen még nem is lehet szélessáv...az árak meg sziklastabilan állnak...én is már több éve forintra ugyanazt az összeget fizetem...
  • Mighty
    #3
    Ha ugyan azt az arat fizeted, akkor olcsobb lett, mert Magyarorszagon biza inflacio van...

    Nem tudom pontosan mennyi, de vegyuk 5%-nak.
    3 ev alatt 15%-al lett olcsobb, nem?
  • Punkerwork
    #2
    jó neked nekem 1,5 éve ugyanaz az ár és a sebesség :(
  • MrTressy
    #1
    Hát nem tom mi az olcsóbb én 3 éve ua azt az árat fizetem.Jó tény volt egy speed update de akkor is európában 2/3 áron simán adnak 3*,4* akkora sávszélet.. ami a magyar fizuhoz is jó ár lenne nem hogy a nyugatihoz