33
A Bőrpofa
  • schrank
    #33
    már írtam hogy a kútfejek B+
  • Quantumleap
    #32
    Figyeljetek már!

    Az melyik film, amelyben két fickó és egy csaj van, és majd ők élnek át borzalmakat? Ami rémlik belőle, az egy benzinkutas jelenet, ahol egy őrült fickó a tulaj.
  • Bandew
    #31
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BAZZEG!!!!
    SÍROK!!!
  • Ramza
    #30
    Ez halálosan komoly ;)
  • Loál János #29
    :DDDDDDDDDd
  • Adam5
    #28
    "Ne törődj vele, ez a Ghost egy beteg.
    Eleve aki mást lefogyatékosoz az nem lehet épelméjű ember."

    ezt írtad...

    szal

    ez kb ugyan az.


    amúgy meg ha szerinted beteg és te lebetegezted akkor

    "Én azt mondtam, hogy a betegsége miatt betegezni valakit nem normális"
  • Ramza
    #27
    Ez egyszerre dráma, antiutópia és társadalomkritika.
    Azt mutatja be, hogy a kortárs csoport által kitaszított fiú miként küzd meg a társadalom viszontagságaival. Nem elég, hogy kiközösítik, hiába sajátítja el a szabó szakmát, nem alkalmazza a helyi cég. A súlyos mentális zavarok kialakulása szinte törvényszerű ebben a szituációban, a szegény szerencsétlen fiú mégis küzd sorsa ellen. A nagyapja vámpír, a családtagjai pedig végső megoldásként átutazó tiniket mészárolnak, hogy a napi vacsorát valahogy elő tudják teremteni. Ez a halmozottan hátrányos helyzetű fiatalember szinte emberfeletti küzdelmet folytat a társadalom, a jog és a befogadásra képtelen közösség ellen. Küldetése sajnos eleve kudarcra ítéltetett, szélmalomharc az övé. Elutasítja az erőszakot, küzd a génjeiben uralkodó zűrzavar ellen, de tudja, egyszer elfogy az ereje, és akkor magával ragadja az ár.
    Aztán egyik nap így is történik, láncfűrészt vesz a kezébe és áldozatai lenyúzott bőréből készít maszkot magának. Szörnyű sorstragédia az övé, melynek bemutatását a film oscart érdemlő alakításokkal, tökéletes rendezői munkával és rendkívül színesen ábrázolt személyiségrajzzal tesz emlékezetessé. A nézőben felrémlik a sötét jövő képe, miközben nézi, és az elidegenedés korának sötét árnyékát véli felfedezni a sorok közt is olvasni képes ínyenc filmrajongó.
  • Taranov
    #26
    Ejj-ejj. Én azt mondtam, hogy a betegsége miatt betegezni valakit nem normális :) Tessék értelmezni, amit írok.
  • Adam5
    #25
    ehh, és ezért kell le betegezni vkit? nem te mondtad másik topicban pont hogy az eleve nem normális aki ilyet mond?
  • Taranov
    #24
    Nem tudom elkézelni ezt a filmet. Ez valami horror? Vagy dráma? A leírás alapján elég fura a történet. Nem tudom minek kell valakinek az orrát levágni, ettől a témától viszont nem tudnak elszakadni egyesek, azok pl. akik azt terjesztik, hogy Jackonak le fog esni az orra :)
  • Taranov
    #23
    Te beteg vagy. Miért írsz véletlenszerűen pár szót nagy kezdőbetűvel? :) Ez annyira nem logikus.
  • Cucu13
    #22
    Dehogy ís lehet:D
  • paynes
    #21


    Ezittena bőrpofáak?
  • Cucu13
    #20
    :D
  • Johnyy
    #19
    ha egyszer szembe jön valam az utcán mejd megnézem,, de ha mondtok hogy mien extra ultravagáns mű akor lehet hogy még lihegek is érte ;)
  • Cucu13
    #18
    Unalmas?
  • Johnyy
    #17
    hmm
  • Cucu13
    #16
    Senkit sem érdekli a Bőrpofa?
  • Cucu13
    #15
    Ez is Jó film!!
  • Cucu13
    #14
    :D Nem fogok most már rosszat álmodni
  • Seth
    #13
    ez jabba....még mielőtt rosszat álmodnál :)
  • Cucu13
    #12
    :D Fúúúj
  • Seth
    #11




  • ToMMo
    #10
    texasi mészárlás amugymeg... tavaly újították fel, amugy ja '74-es darab...
  • Seth
    #9
    akkor ez valami remake lehet mert én ezt tuti láttam már rohadt régen(biztos van vagy 10 éve)
  • Cucu13
    #8
    Hát annyira nem régi film
  • Seth
    #7
    Ez már elég régi film nemde? Valami rémlik hogy én ezt láttam de nemnagyon emlékszem...
  • Cucu13
    #6
    ja Király Film Nézzétek meg!!
  • Gladiator
    #5
    télleg kurva jó lehet
  • Gladiator
    #4
    télleg kurva jó volt
  • Cucu13
    #3
    Ez jó volt de nézd meg a Filmet
  • Cucu13
    #2
    Sziasztok ez a Film arrol szól hogy az embernek csúny az arca és az emberek bőréből csinál arcot Pl: levágja az ember orrát és föl varja az arcára A fülét haját Szóval Jó Film
  • akyyy
    #1
    Ég az arcomon a bőr, mert bekentem arcszesszel