28
Shadow of Memories/Destiny
  • Ghz
    #28
    Helo, jó játék:)
  • CrucifX
    #27
    Olvasd el ezt a pofás kis guideot.
  • aabyssx
    #26
    Megcsináltam az EX ending-et is. Egyszerűen tökéletes!
    Kár, hogy kevés ilyen művészien szép, modern "digitális regény" létezik.
    Télleg' nagyobb a kereslet a rocketlauncher-ezésre, vagy csak nehezebben találni elég kreatív tervezőket és megfelelő művészeket az ilyen kaland-játékokhoz?


    BTW a B-ből nem látom, hogy hogyan lehetne másikat előhozni.
  • aabyssx
    #25
    OK, köszi! Írok, ha aktuális! :)
  • Kou
    #24
    12, európa szép díszdobozos verziót kapott Eternal calm DVDvel meg minden :)
  • Sephi
    #23
    Mennyibe volt a US ?
  • Kou
    #22
    ezen nem kellene pedig, nem élek nagyon warezzal, bár néha jól jön, és azon is megfogsz lepődni, hogy én bizony a warez gameimet is megbecsülöm, mert nekem nagyon rosszúl esik ha nem indúl. Egyébként meg, ami nagyon közel áll a szivemhez azt mindig megveszem ha van rá pénzem.

    Na mindegy.. Szal ha érdekel akkor írj üzenetet vagy valami, esetleg dobj mailt és megbeszélünk egy találkát!
  • aabyssx
    #21
    / meglepődik

    SRY
  • Kou
    #20
    Aby én sem mondtam azt hogy írott!
  • aabyssx
    #19
    THX! BTW nem vagyok chip-es.
  • aabyssx
    #18
    Óh! Másik B ending?
  • Sephi
    #17


    Hat en soha sem voltam Saga fan de ez a resz nekem veglek elvette a kedvemet toluk...
  • Kou
    #16
    Nekem nagyon!
  • Sephi
    #15
    Tehat neked teccet az Unlimited Saga?
  • CrucifX
    #14

    "Nagyon kidolgozott! Minden egyes esemény a helyén van - és sok részlet (és fordulat) csak a többszöri újrajátszással jön el"

    Igen, ugyanez volt a mondanóm lényege csak nem fejtettem ki.
    Endingek:

    A
    B1
    B2
    C
    D
    E
    EX - az összes kipörgetése és az azután megjelenő vadonat új prologue kipörgetése után hozható elő.
  • Kou
    #13
    hmm, akkor valamikor kölcsön adom, úgyis itt laksz a közelben :)
  • aabyssx
    #12
    Nem. Lebeszéltek róla (SQJ ;).
  • Sephi
    #11
    Az a jo jatekot? en meg igy DVD-et nem csaptam ki gepbol masfel oras gyotrelem utan. Minden egyes fillert megbantam. El is adtam felaron csak hogy tobbe ne is lassam.
  • Kou
    #10
    igaz nem ide vág, de Aby, megvetted már az Unlimited Saga-t?
  • aabyssx
    #9
    > kidolgozott részletekkel

    Nagyon kidolgozott! Minden egyes esemény a helyén van - és sok részlet (és fordulat) csak a többszöri újrajátszással jön elő.
  • aabyssx
    #8
    > a nyolc ending ellenére

    8?!? Nem 5 (a,b,c,d,e)?
  • aabyssx
    #7
    Nekem már 3 napja húzza, és még egy ending hiányzik az 5-ből.
  • Sephi
    #6
    Szoval szerinted sokkalta okosoabb es termeszetesebb volt ugy megoldani a dolgot hogy ugyanazok a kutyak alnak 5 vagy 6 utcaban hogy ne tudgyal tovabmenni arra?

    Szerinted nem lett volna ertelmesebb hogy a foszereplo aszongya "There's no need to go over here right now?"

    Jo persze ez is maganvelemeny es nezopont kerdese de en velemenyem szerint a kutyak nagy baraomsag volt.

  • CrucifX
    #5
    A kutya szerintem korrekt volt, kellőképpen hozzátett a misztikus és gyk irreális atmoszférához. Ha már hiba, akkor a brutális linearitást (ne értsetek félre, nem vagyok ellenére a megvalósításnak, sőt, nagyon szeretem ha korlátozott lehetőségekkel, ám kidolgozott részletekkel találkozom) és a rövidséget - a nyolc ending ellenére - hoznám fel.
  • Sephi
    #4
    Csodaltos jatek! Engem teljesen lekotott par napig csak nagyon rovid volt.

    Ha egyvalami zavart ebben a jatekban akkor az az volt hogy ahova nem lehetett menni ott kutya alt es ugatot... inkabb raktak volna be hogy a fohos aszongya hogy ott semmi keresnivaloja...
  • CrucifX
    #3
    Én nyáron szereztem be, sajna csak másfél napig húzta de megérte, tényleg igazi gyöngyszem.
  • Kou
    #2
    Sokszor játszottam le, imádom a mai napog, egyszerüen nagyon jó :)
  • aabyssx
    #1
    Rég elfeledett gyöngyszem
    Hányan hagyták ki
    Én is csak most játszottam