128
Kinek ki tetszik?
  • hunbodika
    #128
    Ez durva :D:D
  • kretyás
    #127
    IAIN DOWIE volt !!! :D

  • Jim Morrison
    #126
    Szerintem o az utolso 20hsz legrondabbja.
  • atee20
    #125
    egyertelmuen ROONEY a hentes
  • jbal
    #124
  • pacclacc
    #123

  • Matthewpamer
    #122
    :?AS?DASD?AS?DASD:AS:D:FDASD?SSA:SA:ASD?SAD:ASADA?DASD:ASD?ASDAS??ASD?SADASD:ASDAS?D
  • jbal
    #121
    :ASD:DSAD:SD:SD:ADD:A:DAS:DS:D:ADA:D:SDA:DSD:A:D:
  • hunbasser
    #120
    lááááááááááááááál
  • báttyó02
    #119
    dik a legfontosabb kép nehogy behaljon :}

  • PupákZoliag
    #118
    buzoád e
  • báttyó02
    #117
    összehasonlítás htx








  • jbal
    #116
  • isi
    #115
    D:ASD::DSA:D
  • báttyó02
    #114
    :SAD?SA?:_DF_:?ASDSA
  • Matthewpamer
    #113
    illeszétek ber a böngészőbe a linket
    http://img391.imageshack.us/img391/2931/image15fg0.jpg
  • Matthewpamer
    #112
    áá rohadt béka :D
  • Matthewpamer
    #111
  • jbal
    #110

  • blackmetal
    #109
    drágaszááágom :)

  • zaki
    #108
    :DDDDDDDDddddddddd
  • chelseafan
    #107
    Marlon Harewood:
  • Kanál
    #106
  • DJ Bee18
    #105
    lóvé lóvé :DDDD
  • R9
    #104
  • Nh Shevits
    #103
    persze, azért nincs az a focista akiről nem lehet. mellesleg mindenki lehiggadt végre? Énnekem Ray Parlour haja teccett még. Van neki vagy 10 szál haja, az is be van göndörödve, amikor meg esőbe játszottak akkor ugy nézett ki mint akinek a fejére erőltettek egy medúzát (mitológiai értelemben). nézzétek majd meg.
  • Taranov
    #102
    Kahn, Effenberg. Kano-ról mondjuk van előnyösebb kép.
  • Nh Shevits
    #101
    "én egy rossz szót nem szóltam hozzád"
    ezt kifejtenéd? szerintem igenis szóltál.
  • Nh Shevits
    #100
    "más focisták kinézetét szídod, sőt olyanokét, akik nem is különösebben csúnyák".
    nem tudom kikre gondolsz, de szívesen válaszolok rá ha leirod, kikre gondoltam. másrészt ez megítélés kérdése, szóval ezt inkább hagyjuk is.
  • Hentes Bill #99
    ehh, kicsit vegyél vissza ember, én egy rossz szót nem szóltam hozzád. és paraszt a jó édes anyukád, aki világra hozott te kis alma
  • Taranov
    #98
    Azért szerintem sokan vannak a fórumon, akiket már ismernek, tehát ha lejáratja magát, megutálhatják, szóval nem teljesen személytelen az internet, illetve az sg.
  • Taranov
    #97
    Bocs, én már hozzászoktam ehhez a stílushoz. Egyébként én nem tudom te hogy nézel ki, nem cikiztelek, csak fura kicsit, hogy más focisták kinézetét szídod, sőt olyanokét, akik nem is különösebben csúnyák. (Tudom, tudom, én is kritizáltam Rooney kinézetét)
  • Nh Shevits
    #96
    belőlem akkor jön ki az állat, ha valakiből kijön az állat. na ez az én rossz tulajdonságom. ennyi, a topic nem erről szól, akkor ugy veszem hogy nem történt semmi. és továbbra is Kanu a legcsúnyább
  • Nh Shevits
    #95
    igazad lehet, csak sokmindent támadásnak veszek fel, ez a génjeimben van. nem tudom mit mondtok viccből és mikor szóltok be! ez a személytelen internet "előnye".
  • bigapó
    #94
    Erről az összeveszésről már írtam egy másik topikban is, már nem tudom hol és ebben egyetértünk, hogy előbb-utóbb kijön az állat az emberekből...és ezt valahol le kell vezetni. Valaki itt valaki máshol teszi ezt meg:))
  • Nh Shevits
    #93
    elvasom a fórumot és nem találom hogy hol szóltam be valakinek, mielőtt ti beszóltatok nekem. na ezt nem értem. én vagyok a kötekedős... nem ti vagytok a rendesek.
  • bigapó
    #92
    Milyen arcról beszélsz? Neked sincs galériád, hogy megnézhessük milyen arc vagy. De itt nem ezen van a lényeg. Teljesen feleslegesen idegesíted fel olyanon magadat ami szerintem egy vicc.
  • Nh Shevits
    #91
    ahogy olvasom a fórumokat, mindenhol előbb utóbb összeveszés, anyázás, meg fasztuggya mi van, és valakik még a szarból is vitát gerjesztenek. na ennyit erről.
  • Nh Shevits
    #90
    igy van. de csak kultúráltan, nem arc nélkül támadunk az embert. ugye?
    "ehh, gondolom te vmi ultramacsó lehecc :P"
    "Ő maga Beckham :))"
    nem mondtam hogy szép vagyok. de ők aztán csúnyák! de ti ebből is kihozzátok hogy menjen az osztás egymásnak... grat! nem hittem hogy ebből a fórumból is ez lesz!
  • bigapó
    #89
    Miért? Ezt a fórumot nem a szabad vélemény-nyílvánítás miatt hozták létre?? Nekem ez a véleményem, neked az és ez így van rendjén... uborka