77
Kalandjáték egy cowboyal!
  • Z
    #1
    he?
  • Botond #2
    3perc alatt semmi?jó játék lesz
  • Z
    #3
    Biztos most írja meg a mondandóját.
  • Botond #4
    na de 4 percig?
  • Botond #5
    6perc
  • grebber
    #6
    Ez nagyon meseszerű de attól még jó lehet.
  • Gabe18
    #7
    Mire a topicot elinditotta,neki is elment a kedve az egésztől,aztán inkább nem is ír bele semmit.
    Pár képet néztem erről a game-ről,ezek után nem is csodálom...
  • Tatyla
    #8
    Az elsö képek az elejéröl:



  • Gabe18
    #9
    Kicsit kisebb is elég lett volna...még sok is...
  • Tatyla
    #10
    Bocs egy kicsit elhuzódott ez a képpakolgatás! Elsö benyomásra nem rossz a game poénos klikkelös kalandjáték.
  • Tatyla
    #11
    Ez lemaradt:
  • Bandew
    #12
    Hmmm...
    3 koponya feeling.
  • fucko
    #13
    Pontosan! Annak a "folytatása". Fenimore Fillmore van benne, aki a 3 koponyaba is volt. En biztos vegigtolom.
  • Lacc
    #14
    Wow, de előbukkant a semmiből ez a játék. Szedem is lefele.
  • Sephi
    #15
    A 3 koponya az naon jo jatek volt! Nekem mar a magyar szinkronos volt meg :)))

    Ez mikor jelenik meg?
  • Sephi
    #16
    Ja hogy mar megjelent ?:)))
  • Sephi
    #17
    Hat par velemeny.

    Az iranyitas gyotrelmes! Valami borzaszto!
    A grafika nekem teccik.
    A jatekmenet eleg erdekes. Az kicsit idegesito hogy egy kaland jatekban penzt kell gyujteni , fat vagni es ontozni a repat hogy megnojjon.

    A szovegek? Maradjunkannyiban hogy amikor Alvin hazaban ultek ezek es beszlegettek hamran en aszitem roszul leszek annyit rohogtem :))))))))))))))))

    Hat baaaazz:)))))))))))))
  • Drbluess
    #18
    Hi

    Ha valaki tudja, mit hol kell használni, ossza meg légyszi
    Mert én tele vagyok holmikkal de, semmit nem tudok használni.

    Amúgy nagyon jópofa game :)
  • Sephi
    #19
    Hat nekem is van tobb tonna cuccom de egyenlore csak beszelgetek es rohogok :)
  • Sephi
    #20
    Erted ... a vegyesboltba van mobil telefon elado :)))
  • Nibbler
    #21
    Hali!
    Szerintem is szörnyű az irányítás, de viszonylag hamar megszokható, engem már egyáltalán nem zavar. ;]
    Nagyon nagy ez a játék, méltó utódja a 3 skulls-nak, amin szintén halálra röhögtem magam, csak mivel voltam vagy 9 éves, nem sikerült sajnos végignyomnom, azóta meg a süllyesztőben hever az fene se tudja hol.. :\

    Drbluess: Attól függ, mit szeretnél használni? ;] Ha van valami, amiben elakadtál, szívesen megpróbálok segíteni, de remélem ezzel mások is így vannak, mert nekem is akadtak gondjaim most.. :P
  • Drbluess
    #22
    Csak általánosságra gondoltam semmi konkrét.
    Egy pár dolgot már sikerült csinálni.
    Az első farmon találtam egy fujtatót és farönköt fel kell vágni az második farmon majd a szalonban találtam gyufát a híd túloldalán, pedig baltát visszamentem az első farmra ott a nagy farönkön a baltával fel lehet vágni a fát és ezekkel már be, lehet gyújtani az első házba, de minek???

    A vegyesboltba több dolgot is be lehet szerezni, például egy övet, amivel a híd túloldalán
    fel lehet mászni az oszlopra, majd gondolom el, kell vágni a vezetéket, de még nem próbáltam.

    A második farmon van egy malac, ami halat eszik, amit a folyóból lehet kifogni
    egy kosár segítségével a kosarat a partra kell leteni, visza farm ott halat leteszem az ajtóval, leütöm a malacot de, sajna továbbra sem tudok bejutni fentről, mivel kell?
    majd még írom amit tudok hátha segítség valakinek.
  • Nibbler
    #23
    A vegyesboltban az ajtó mellett jobbra lehet venni ilyen kötélen csúszó szerkezetet, azzal kell lecsúszni a kötélen, ami a tetőtől az ólig ér.

    Azt nem tudom, mire jó, ha begyújtasz, a házban, nekem még nem sikerült, de valószínű, hogy lesz valami haszna a későbbiekben. :]

    Nekem azzal a lövészesdivel van gondom, mert ugyan nem lehetetlen elérni 50 pontot, (nekem sikerült is párszor, csak nem abban a körben, amelyikben kellett volna..) de marha nehéz ilyen reflexekkel, úgyhogy meg kéne keresni azt a folyadékot amivel ki lehet ütni a robotot.. No de hol lehet?
  • Tatyla
    #24
    Kéne egy végigjátszás!
  • Drbluess
    #25
    A csigát már én is megtaláltam és kihoztam a kereket az ólból de, hogy mit kell vele csinálni, azt nem tudom.
    Én nem tudtam harcolni a robottal de, az öreg felkínálta a puskát 15 dolcsiért és a lakókocsi alatt van egy oil de, nem tudtam felvenni.
    Ja és a bolt alatt van egy sötétkamra, csak azt nem tudom, hogy a banki kamerából hogy lehet kivenni a lemezt, már ha az kell.
  • Nibbler
    #26
    15 dolcsiért ajánlotta fel a winchestert? Nekem valami 200-ért akarta odaadni.. :P

    Valahol van egy kis talicska, azt a fickó összehajtogatja kicsire és berakja a zsebébe.. Azzal kell elvinni a kereket a balesetet szenvedett hintóhoz. (Persze, ahhoz, hogy megjavítsd, kell még venni egy hidraulikus emelőt a vegyesboltból. :])
  • Sephi
    #27
    Hat baz.. azert az a Monkey Island-bol lecsort rimharc kicsit nem illik bele.
  • Lacc
    #28
    Látom ti már előbbre jártok, meséljétek már el, hogy hol találmo meg a fegyvereimet az első farmon? Mert nem akar elmenni onnan, amig nincs felfegyverkezve. Gondolom a ládában vannak, de azt meg nem birom kinyitni...

    Egyébként jó kis játéknak tűnik, az irányitással nincs különösebb bajom, meg lehet szokni könnyen. Ami érdekes és furcsa, az az, hogy a nagyitoval nem kommentálja az adott tárgyat, hanem egyszerűen csak 1st person nézetből mutatja azt.
  • Tatyla
    #29
    A szobában ahol kezdtél a fiókban van!
  • Drbluess
    #30
    balesetet szenvedett hintó az merre van?
    és mivel lehet elvágni a táviró zsinorját a poznán?
    15$ kért de nem volt egy filérem sem :(
  • Lacc
    #31
    Na már megvan, köszi :) Nem a pisztollyal volt baj, hanem azzal, hogy nem szedtem le hozzá a táskát a falról.
  • Lacc
    #32
    Király kis játék ez :D Tetszik nagyon eddig.
  • mikmak
    #33
    Sziasztok!

    Hol lehet beszerezni a szemüveget és a kalapot, hogy beöltözhessek orvosnak? Köszi
  • mikmak
    #34
    A kalap már megvan, csak a szemüveget nem találom
  • SecMan
    #35
    A szemüveg az állomás épületében van. Nézz körül alaposan.

    Az én kérdésem, hátha valaki már eljutott idáig(SPOILER!):
    Mikor a farmon van a lövöldözés (gondolom ez már eléggé a vége felé van) akkor mit kéne csinálni? Összvissz 2 fickóra tudok lőni, azokat el is találom, de hiába lövöm őket fél órán keresztül, semmi sem történik. Mit nézek el?
  • Lacc
    #36
    Valaki tudna segiteni? Hogyan lehet pénzt szerezni normálisan? Mert ez hogy itt-ott néha találok 1-2 dollárt, nem nagyon jó...
  • SecMan
    #37
    Pénzszerzés: először is küldj telegráfot az állomásról akinek csak tudsz, aztán menj a bankba és nyiss számlát, arra már tudsz majd kölcsönt felvenni.
  • Lacc
    #38
    Oke, köszi.
  • mikmak
    #39
    Köszi a szemüveget!
    Lenne még egy-két kérdésem:
    Most jöttem vissza a Starek házából, megvan a fényképezőgépem és már képet is csináltam, de az a fickó aki mindig követ, nem engedi hogy hozzányúljak a kamerához. Próbáltam megverni piaversenyben, de az sose sikerül.Mit kell vele kezdeni?
    A robot olajába mit kell beleönteni, hogy legyőzzem a párbajban?
    Köszi
  • Drbluess
    #40
    Úgy látom te, állsz a legjobban a játékkal, nem ütnél össze egy kis leírást, hogy megkönnyítsd a sorsunkat :)