18
Hálozaton vagy egyéb helyen :P történő sávszélesség korlátozás !
  • zamballa82
    #18
    a
  • frods
    #17
    nekem sztem ugyan ilyen problémám van, csak nekem annyiban különbözik hogy 3 gépen én jaccok neten, a 2 csaladtagom meg csakmsneznek.olyna mintha az en gépem nem hasznalna ki semmit a netbol. szal hogy tom lekorlatozni a netet mind a 3 gépen?
  • Hixer
    #16
    Nekem az lenne a problémám, hogy egy Router szolgáltatja a netet itthon 3 gépre... Csakhogy az egyik családtag elkezdett letölteni, de annyit egyszerre, hogy erre a fórumra is 20 percet vártam mire betöltött! Ez nem állapot ezért szeretnék egy olyan megoldást amivel meghatározhatom melyik IP-re mekkora sávszélesség menjen. hogy tudom ezt megtenni??
  • Wanax
    #15
    egész jó a progi, sokat használom énis, főként fc és bittorentnél. de nem azér mer smucig dög vagyok aki nem akar másoknak feltöteni, hanem azér mer a szokásos adsl lassúlás dolog miatt...
  • peet69
    #14
    odáig énis eljutottam :)
  • rezsofiz
    #13
    Nos,ha pl azt akarod hogy az Internet Explorer által produkált letoltesi sebesseg 5 kb-ra csokkenjen,akkor ki kell pipalnod az Internet Explorer mellett levo negyzetet,es 5 kb-ra kell allitani a cuccost.


    ha feltoltesi sebessegrol van szo,akkor az UP limit oszlopban kell allitani,ha letoltesi sebesseg,akkor meg a DOWN limitben.
  • peet69
    #12
    találtam csak rájöttem hogy halvány lila gőzöm sincs hogy kell használni próbálkoztam nemment
    majd még próbálkozom :)
  • Wanax
    #11
    hát énis felraktam a Cfost, és nekem nem javitott semmit. mondhatnám hogy elég fos az a program
  • rezsofiz
    #10
    Netlimiter 1.3 ezt keresd
  • ibrik
    #9
    DC help center
    Olvasgass és tanulj...
  • Devids Pro
    #8
    miért az mire jó?
  • Gandibá
    #7
    Bár én is csak addig használtam amíg fel nem raktam a cFos Speedet, azóta nem kell korlátoznom semmit :)
  • Gandibá
    #6
    NetLimitert érdemes használni :)
  • peet69
    #5
    alap....

    ...
  • NecroJoe
    #4
    Helyesírás rulz
  • peet69
    #3
    ezt má hallottam :)

    csak arra vok kiváncsi hogy mien más programok vanak ls meket érdemesebb használni
  • mukika
    #2
    netlimiter
  • peet69
    #1
    Háj ól

    abban szeretném a segítségeteket kérni hogy mien ilyen jellegű programok vannak és meiket érdemes használni !